5 Comments

 1. 3

  ماكوان از جوانرود

  رحمان زاده از جوانرود مردم زحمات شبانه روز دکتر لهونی رو همه دیدن نه در فضای مجازی بلکه حضورا پس نظر شخص شما متعلق به خود شما هستش حتما هم در مقامی نیستی که نظر قطعی بدی و که کارایی فرمانداران رو ارزیابی کنی ،پس لطفا نسنجیده ……

  پاسخ دادن
  1. 3.1

   رحمانزاده از جوانرود

   برای اثبات تبلیغات فضای مجازی سری به کانال Nûçe Qalawi Şaho بزنید اقای عزیز ویسی خواننده رفته دول دره در ثلاث باباجانی و به خانواده ای که میگن شناسنامه ندارن میگه این صدای من به دست فرماندار جوانرود میرسه و آقای لهونی براتون شناسنامه میگیره ( پس فرماندار ثلاث چکاره س؟) تعصب نداشته باش واقعیت را ببین از صد نفر به صورت ناشناس نظر خواهی کن نه جلو دوربین و یا در گروه تلگرامی تا واقعیت را ببینی!

   پاسخ دادن
 2. 2

  حمید جوانرودی

  آقای رحمانزاده گفتن زلزله زده بودن جوانرود چه ربطی به فرماندار داره ، این وظیفه صدا و سیماست که اطلاع رسانی کنه نه فرماندار در اون روزهای اول هم وضع ثلاث و سرپل خیلی بدتر از جوانرود بوده که خسارات اون دو شهرستان اصلا قابل مقایسه با جوانرود نیست و صدا و سیما فقط در اون دو شهرستان متمرکز شده بود دوما برپا کردن چادر در شهری که خسارت چندانی ندیده و از اون طرف مردم ثلاث و سرپل خونه هاشون کاملا تخریب شده و هیچ امکاناتی حتی از قبیل اب هم نداشتند ایا به نظر شما از نظر انسانی درسته که فقط واسه اینکه جوانرود زلزله زده محسوب بشه چادر الکی برپا بشه ؟ ضمنا تهیه و برپا کردن چادر وظیفه هلال احمره نه فرماندار و اینکه شما بگید یه شبه این همه چادر از کجا بیارن ؟ خواهشا یکم علمی و منطقی و غیر مغرضانه نظر بدید . کارا بودن ، متخصص بودن ، مردمی بودن و متعهد بودن دکتر لهونی بر تمام جوانرودیها ثابت شده و محبوبیتش میان مردم جوانرود گویای این امره .

  پاسخ دادن
  1. 2.1

   رحمانزاده از جوانرود

   آقا ی حمید جوانرودی چطور کمک های مردمی و دولتی به نام ایشان و به او ربط داره بقیه مسایل ربط نداره؟

   پاسخ دادن
 3. 1

  رحمان زاده از جوانرود

  آقای لهونی در جریان زلزله جوانرود بسیار ضعیف عمل کردند و در روزهای اول اصلا یادش نبود بگوید جوانرود هم زلزله زده است ظاهرا از نظر ایشان اگر کشته ای وجود نداشته باشد زلزله وجود نداشته. انتظار می رفت در یک منطقه مشخص تعدادی چادر برپا شود و مردم در آنها اسکان یابند ، ارزاق و کمک های اولیه لازم در اختیار مردم قرار گیرد تا مردم مجبور نباشند چند شب در سرما شب را به صبح ببرند. عده ای ماموریت دارند در فضای مجازی هر کار مثبتی را به فرماندار جوانرود نسبت دهند و نواقص را یا نادیده بگیرند یا به سایر مسئولین نسبت دهند . مدیریت فرماندار ثلاث و جوانرود در حد صفر بود.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.