5 Comments

 1. 4

  فرهنگی

  برادران فرهنگی سلام
  شما چگونه توقع دارید شورای شهر برخلاف قانون ومقررات ، زمانیکه مصوبه مورد نظر شما مغایرت قانونی دارد اجراء نماید
  اگر آنان مخالف بودند قطعا اقدامی به تصویب آن نمی نمودند حال که با رضایت اقدام به همکاری نمودند انصاف آن بود اگر مثل نماینده تقدیر نمی شدند حداقل تخریب هم نمی شدند…
  تازه جناب نماینده ریالی پرداخت ننمودند تنها چک تضمین شده طلافروشی ژین به گرو گذاشته شده

  پاسخ دادن
  1. 4.1

   ئاسو

   دوست فرهنگی
   کاش اندکی انصاف بە خرج می‌دادین و خوانش مطالب را بە وجدانتان م‌ی سپردید!
   گویا شما، اصلا در پی روشنگری و حصول نتیجە کە نیستید، بلکە بر آنید از داشتەهای ناخیرخواهانەی ذهنیتـان، چیزکی بر سیەنماییهای چند روز اخیرتان سوار کنید.
   و گرنە گفتمان، موضع و نشانەهای روشن و صریح دوستان فرهنگی من و شما در موسسەی قلم معاصر در دسترس بودە و نم‌‌شود با اغواگری من و شما، مردما فهیم و شعورمند شهر و دیارمان را بە کج‌راهە سوق دهیم.
   باشد کە چشمان حقیقت و داناییمان را شستە و جوری دگر بیاندیشیم.
   ماندەام کە راستی چرا این نگرش متناقض برخی دوستان و دوگانگی نگاهشان بر دو نهاد انتخابی شورای اسلامی شهر و نمایندگی مجلس شورای اسلامی از چیست کە این یکی را فرشتەی نجات شهر پنداشتە و آن دیگری را اهریمن و دشمن تازندە بر شهر و دیارمان می‌بینند. حال آنکە هردو نهاد طی یک بروسەی انتخابی با رای شهروندان انتخاب شدەاند!!

   آخر سر اینکە، بە نظر می‌رسد توضیح خبری موسسە در این ضمینە صراحت موضوع را مشخص نماید:

   ? خبـر ?

   مساعدت مالی نمایندەی پاوە و هەورامان بە مؤسسەی قلم معاصر کرد

   شهاب نادری نمایندەی پاوە و هەورامان، جهت رهن دفتر، مبلغ پانزده ملیون تومان، بە مؤسسەی قلم معاصر کرد کمک کرد.
   بە گزارش کمیتەی اطلاع‌رسانی قلم معاصر کرد، نمایندەی پاوە و هەورامان، متعاقب وعدەی حمایت مالی خود از مؤسسەی قلم معاصر کرد، در جلسەی دیدار مؤسسات و انجمنهای فرهنگی و مردم‌نهاد پاوە با وی، مساعدت مالی خود را در قالب یک فقرە چک، جهت رهن دفتر مؤسسە، از طریق دفتر نماینده (پاوه) به شماره‌ حساب قلم معاصر کرد واریز کرد.
   لازم بە یادآوری است کە مؤسسەی فرهنگی هنری قلم معاصر کرد، از بدو تأسیس از طریق نامەنگاری و رایزنی با شورای اسلامی پاوە، شهرداری پاوە و ادارەی آموزش و پرورش پاوە و …، بە منظور تامین مکان مؤسسە، اقدام کردە بود و متاسفانە، پاسخی مناسب از آنها دریافت نکردە بود.
   مؤسسە قلم معاصر کرد، در جلسه‌ی دیدار مؤسسات و انجمنهای مردم نهاد پاوە (قلم معاصر کرد، انجمن ژیانەوە، کانون بازنشستگان آموزش و پرورش و …)، با شهاب نادری نمایندەی پاوە و هەورامان (کە ۱۳۹۶/۱/۵ در پاوە تشکیل شد)، ضمن تشریح شمەای ازاهداف و فعالیتها، مسائل و مشکلات اداری و مالی مؤسسە، یادآور شد کە مؤسسە بە لحاظ مادی، با مشکل تأمین مکان روبرو بودە و در این زمینە از نمایندە درخواست کمک و مساعدت مالی می‌نماید. در این دیدار، شهاب نادری، ضمن تبریک فعالیّت مؤسسە، بە منظور تأمین هزینەی رهن و اجارەی دفتر، قول مساعدت مالی را بە مؤسسە می‌دهد.
   سرانجام پس از گذشت چند ماه از این دیدار، نادری وعدەی خود را عملی کرد و مبلغ فوق را جهت تامین رهن مؤسسە (بە مدت چهار سال) بە حساب کمیتەی مالی، واریز کرد.
   گفتنی است کمیتەی مالی مؤسسە در پاسخ بە این اقدام شایستە، با نوشتن سپاسنامە و نصب آن در میدان مولوی، از اقدام شایسته‌ی ایشان، تقدیر کرد.

   پاسخ دادن
 2. 3

  همشهری

  با سلام خدمت دوستان و همشهریان عزیز و عزیزان قلم معاصر کرد دوستان وظیفه اداره ارشاده به شما فضا بده جهت فعالیت اما شما از تنها جای نام نبردید ارشاد و به ادارات دیگه مراجعه کردید ارشاد با این همه فضای خالی خب چرا از اونا درخواست نمیکنید

  پاسخ دادن
 3. 2

  ژیوان

  به نام خدا
  به گمان بنده هرموسسه ای حق نقدو اظهار نظر را داراست وبا الطبع موسسه ی قلم معاصر کرد بیشتر زیرا از وقتی که این موسسه اغاز به کار کرده تا کنون مکانی خاص که بتواند در ملا عام اظهار نظر کند وبه بیان دیدگاه های فرهنگی بپردازد نبوده ویا اگر بوده بسیار ناچیز بوده وحال به همت نماینده محترم فضایی به این موسسه اختصاص یافته به جای دلهره ونگرانی می بایستی از ان تقدیر به عمل می امد چون هر کس در هر جا وموقعیتی بتواند خدمتی کند به جا وشایسته ی تقدیر وتشکر است لذا به جای خورده گرفتن از دیگران بیاییم دست در دست هم جامعه را بهتر بسازیم.

  پاسخ دادن
 4. 1

  سلیمانی

  دوست گرامی جمله اخر متن بالا را اگر هم قبول نمایم … نوعی تملق ناشیانه و زننده در بیان سپاسگزاری شما مشهود می باشد ، که زیبنده نام آن موسسه نیست ، بویژه آنکه نهاد هایی که در نوشته شما تخریب نه ، نقد! شده اند نهادهایی هستند که با آن آقایی که مورد سپاسگزاری قرار گرفته است در دوسوی یک دعوا بوده اند …

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.