5 Comments

 1. 5

  عدنان مرادى

  كاك سیروس دەست وەش بۆ
  شاروو سنەیەنە کەس سەی بەهای بە پاوەیی نمەژناسۆ هەرمانەکێت بە یاگێنە.
  نویسەنت لەهجەی هەورامی کاکە هەورامی زوانەن نە لەهجە

  پاسخ دادن
 2. 4

  پاوه

  اقای عزیزی باسپاس از شما. درصورت امکان ازخاندان طاهر پور وپروفسور اوات پاوه ای که چندی پیش بزرگواری با نوشتن کامنتی از ایشان یاد کرده بود مطلب بنویسید براستی شهرپاوه به اندازه تمام کردستان مشاهیرومیرزا وسخنور وشاعرواندیشمند داشته….شهرپاوه بدلیل سابقه فرهنگ وفرهنگ پروری همطراز شهرهایی همچون نیشابوروکاشان وبروجرد وتربت جام است حقیقتا پاوه مرکز اندیشه بوده واست وخواهد بود به امیدخدا..

  پاسخ دادن
 3. 3

  محمد

  در تکمیل نظر کاربر گرامی “کارمند” بایستی گفت دریغا دریغا که ما را از این موهبت یعنی شناخت و بزرگداشت چنین شخصیتهایی محروم نموده اند. به متولیان فرهنگی دیارم پیشنهاد می نمایم که همایشی در بزرگداشت این عالم و شاعر توانا برگزار و مردمانمان را با منش، رفتار و سلوک این بزرگ مرد آشنا نمایند.
  از کاک سیروس هم بابت این دلنوشته تشکر می نمایم.

  پاسخ دادن
 4. 2

  کیهان حاتمی

  ده س وپنجو وه ش بوو کاکه سیروس حه ر به رده وام بی

  پاسخ دادن
 5. 1

  کارمند ....

  زیبا نگاشته اید، دست مریزاد.
  به راستی زندگی این عارف و شاعر باید زودتر بیان می گردید و واقعا جای تاسف دارد برای مسوولان فرهنگی پاوه که از معرفی اشخاص اینچنینی در پاوه دریغ می کنند و یا شاید اساسا خودشان هم آگاهی کافی ندارند از وجود اینچنین عارفان وارسته ای.
  سید بها شمس قریشی در کردستان دهها همایش در تجلیل از ایشان برگزار شده است، اما در پاوه حتی یکبار هم در هیچ همایش و مجلسی مطرح نشده اند.
  پرچمداران و داعیه داران فرهنگی پاوه واقعا باید عرصه را ترک کنند و به انسانهای آگاه بسپارند.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.