26 Comments

 1. 25

  محمد رحیمی

  قابل توجه محمد عرفان صالحی
  ا-جناب آقای صالحی یک خبرنگار نماینده واقعی مردم است و یک رسانه آینه تمام نمای خواسته ها و درد دلهای مردم.حال اگر یک خبرنگار با توجه به برداشت های شخصی خود و نیز بازتاب دیدگاههای مردم مطلبی در رد یا قبول کسی می نویسد چرا به چاک قبای شما بر می خورد و در پی دلیل تعریف از شهردار بر آمده ای؟
  2-اگر شما بدون مدرک و با هدف تخریب مدتها در پی حملات تند و تیز به آقای خسروی بوده ای مگر کسی از شما پرسید چرا؟با اینکه مردم همه سواد دیدن دارند و تغیر را می بینند مگر نه این است که آقای خسروی در مدت زمانی که شهردار بود به وعده خود با مردم عمل کرد؟اگر فرهاد صالحی از ایشان با صفت پاک یاد نموده است شما چرا نگرانید؟
  3-شما از مدتها قبل در حال آب در هاون کوبیدن بودید و بدون دلیل و مدرک به شهردار تاختید که تخصص ندارد که مدرک مرتبط ندارد و…..حال که آقای خسروی استعفا داد و از شهردار ی رفت شما باید به زعم خودتان نفس راحتی بکشید در این بین گناه ایشان چیست که شورا شما را برای منصب شهرداری پیشنهاد نداد؟عزیز من شهردادر شدن علاوه بر مدرک فاکتورهای دیگری لازم دارد که حتما شما فاقد آن بوده اید و من در این زمینه ورود نخواهم کرد.
  4-آنچه که همه می دانیم و دیده ایم اقای خسروی نه نیاز به تعریف و تمجید دارد و نه فرهاد صالحی هم از نوشتن چنین مطلبی قصد و غرضی دارد که شما را به تعجب وا داشته است.به نوبه خودم به فرهاد صالحی بابت صراحت بیانشان تبریک می گویم چرا که در زمانی از آقای خسروی تعریف نمودند که دیگر شهردار نبودند و این یعنی عدم توقع و چشمداشت.
  5-شما که مرتب دم از تخصص می زنید و خود را عقل کل و علامه دهر می دانید چرا یک بار رو راست با مردم خدمات خود را برای دیگران بازگو نمی کنید عزیز من سلام خسروی در طول مدتی که در شهردار یبود اقداماتی انجام داد که حالا حالاها در معرض دید همگان است و این بجز خدمات نرم افزاری در ساماندهی نهاد شهردار ی می باشد.شما هم بگویید بجر اظهار نظرهای بی ربط در طول حیاتتان چه کاری برای این شهر انجام اده اید و بدانید به عمل کار برآید به سخندانی نیست به سخن رانی هم نیست به سخن پراکنی هم نیست.
  در اخر توصیه می کنم که چشم بصیرت بگشایید و دست از غرض ورزی بشویید و به چیزی که به شما ربط ندارد زیاد ورود نکنید.

  پاسخ دادن
 2. 24

  محمد عرفان صالحی

  با سلام خدمت کلیه ی کاربران سایت و جناب آقای خسروی
  1- آقای خسروی عزیز بودجه ی شش و نیم میلیاردی سال 93 چگونه و بر چه اساسی تقریبا 70 درصد برای سال 94 افزایش یافت؟ مگر غیر از این است که برای سال 95 هم باید شهرداری افزایش بودجه داشته باشد؟ جناب خسروی شما به قول خودتون حدود 20 درصد از بودجه سال 94 را از محل فروش ساختمان شهرداری تأمین می کنید، ولی آیا شهرداری سال 95 هم ساختمانی برای فروش دارد؟ آقای خسروی شما در سالی که اقتصاد ایران در رکود به سر می برد 70 درصد افزایش بودجه پیش بینی کرده اید و ظاهرا تاکنون که هفت ماه از سال هم گذشته کمتر از بیست درصد از بودجه ی پیش بینی شده را جذب نموده اید، از نظر بنده بالا بردن ارقام و اداعای افزایش بودجه ی سرانه ی مردم پاوه، آنهم صرفا بر روی کاغذ، نمی تواند نشان از آینده ای درخشان برای مردم باشد.
  2- دوست عزیز، در سال 82 که بنده عضو شورا بودم و آقای مهدی عبدی شهردار بودند، بودجه ی شهرداری پاوه حدود 300 میلیون تومن بود، حقوق یک معلم هم کمتر از دویست هزار تومن بود، قیاس شما منطقی به نظر نمی رسد. می توانید از مهدی عبدی که همکار و همراهتون بوده سوال بفرمایید که در مدت دو سال اول عضویت بنده در شورای شهر چند قطعه زمین و ماشین آلات برای شهرداری خریداری شد و چقدر از بدهی های شهرداری تسویه شدند. دوست عزیز به هنگام اتهام وارد کردن به دیگران لطفا سندتان را هم ارائه بدهید.
  3- سخنان معاونت عمرانی را دلیل کسری بودجه ی خویش می دانید؟ طبق گفته ی خودتان تنها یک ونیم میلیارد از بودجه ی پیش بینی شده سال 94 شهرداری پاوه از محل اعتبارات دولتی است. حال مقایسه را برای مردم می گذارم که خود محاسبه کنند؛ از بودجه ی ده ونیم میلیاردی سال 94، به قول اعضای شورا به علت رکود اقتصادی و افت ساخت و سازها، تاکنون حدود دو میلیارد، جذب شده است، فرض کنیم اعتبارات دولتی هم از کل بودجه ی سال 94 شهرداری پاوه کم بشه ، یعنی بودجه ی شهرداری پاوه حدودا 9 میلیارد می شه، ساختمان هم که فروش نمی ره، فعلا هم فرض کنیم دو میلیارد درآمد داشته اند، یعنی الان قریب به 7 میلیارد تا سقف بودجه فاصله داریم و اگر شهرداری بتواند معجزه هم بکند و ساختمانش را هم بفروشد احتمالا باز هم حدود 2 یا سه میلیارد کسر بودجه خواهد داشت.
  در پایان امیدوارم شهرداری و یا اعضای شورا رقم واقعی درآمد شهرداری از اول سال 94 تاکنون را اعلام کنند تا اگر بنده اشتباه کرده ام از محضر شهروندان پاوه عذرخواهی کنم.
  4- جناب خسروی شما به عنوان مدیر شهرداری قانونا موظف به حفاظت و حراست از اموال شهرداری می باشید و موظف و متعهد به پیگیری مطالبات مردم بوده اید. در ضمن اگر شما پرونده ی شهرک کارگاهی را به عنوان نمونه بررسی کرده باشید متوجه خواهی شد که گزارشی که بنده و خانم رسولی در روزنامه چاپ کردیم به عنوان یکی از مستندات پرونده ی مذکور است و قضیه ی نقشه ی قدیم و نقشه ی جدید را اولین بار بنده و خانم رسولی رسانه ای کردیم. در ضمن اگر بنده هیچ واکنشی هم به مشکلات شهرداری نداشته باشم از نظر قانونی بر بنده حرجی نیست ولی شهردار و مدیر سایر دستگاه ها قانونا موظف به حراست از اموال دستگاههای تحت مدیریتشون هستن.

  پاسخ دادن
 3. 23

  سلام خسروی

  جناب صالحی چند نکته :
  اولا اینکه همه انسانیم و خطاکار ودارای نواقص واشتباهات فراوان وبنده سرشار از نقصان واشتباه کاملا درست گفته اید اما معیار مقایسه و عمدی یا غیر عمد بودن اشتباهات است که باید مورد قضاوت قرار گیرد
  دوما بودجه شهرداری پاوه در سال 92 سه میلیارد در سال 93 به شش و نیم میلیارد و برای سال 94 ده ونیم میلیارد پیش بینی گردید که مبلغ سه میلیارد آن از محل فروش ساختمان شهرداری وساخت یک ساختمان شایسته شهرداری پاوه بود تا این تاریخ علیرغم همه کمبودها حدود چهار و نیم میلیارد محقق شده یک ونیم میلیارد کمکهای دزلتی اختصاص یافته و چنانچه مجموعه جدید به تکالیف پیش بینی شده در بودجه عمل کنند وساختمان بفروش برسد در هفت ماه نه میلیارد محقق می شود ومابقی هم در پنج ماه باقی مانده تحقق خواهد یافت در ضمن چهار سال شما شورا تشریف داشتید سرانه بودجه شهروندان پاوه کمترین در استان ونصف شهروندان نوسود ونودشه بود چه اتفاقی افتاد که اکنون با سه برابر شدن آن در سال 93 وبالاتر رفتن از میانگین استانی بیفتد
  در ضمن جهت اطلاع شما و برای اینکه بعنوان یک کارشناس خیلی غیر کارشناسی حرف نزنید گوشه ای از صحبتهای معاونت محترم امورعمرانی وزارت کشور که بخش عمده اعتبارات شهرداریها را توزیع می کند عینا نقل می گردد:
  مهندس خندان دل گفت: تااین لحظه ما بایک مشکل مواجه شده ایم، مشکل ما این است منابعی که می بایست دراختیارمان قرار گیرد هنوز واگذار نشده است، برآوردم این است که سال جاری ۴۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار داشته باشیم ولی تا این لحظه ( ۲۰ مهر سال ۱۳۹۴) تاکنون ۷۵۰ میلیارد تومان تخصیص یافته است.
  ودر پایان شما که انتظار دارید شهردار به دادگاه رفته وپرونده تخلف پیگیری کند خودتان به عنوان یک فعال مطبوعاتی آگاه به تخلفات در زمان وقوع تخلفها کجا بودید

  پاسخ دادن
 4. 22

  محمد عرفان صالحی

  با سلام خدمت کاک حیدر اسلامی نیا و فرهاد صالحی و سایر کاربران ارجمند وب سایت.
  بنده، هم مطلب را خواندم و هم کامنتهای جناب اسلامی نیا و آقای فرهاد صالحی را، و لازم می دانم چند نکته را به عرض این دوستان و سایر کاربران برسانم.
  1- ابتدا در خصوص تعریف و تمجید های بی محابای اقای فرهاد صالحی از شهردار سابق خیلی متعجبم، فرهاد عزیز، بهتر است وقتی از کسی تعریف می کنید همیشه به خاطر داشته باشید که همه انسانیم و دچار خطا و اشتباه می شویم و آقای خسروی هم تافته ی جدا بافته نیست، بنده فقط از شما و سایر کاربران می خواهم که در خصوص بودجه ی سال 94 شهرداری که توسط شهردار سابق تدوین شده و مقایسه اون با بودجه ی سال 93 و سالهای قبل از آن تحقیق کنید و آن را با منطق بودجه نویسی و لزوم واقع بینی مدیر دستگاه های اجرایی در تدوین بودجه، مقایسه کنید تا به فاجعه ای که در آینده ای نزدیک گریبان شهرداری و شورا را می گیرد پی ببرید.
  2- خطاب به کاک حیدر باید عرض کنم که مدیریت در دستگاهی همچون شهرداری آنهم در شهری مثل پاوه شگردهای خاص خود را می طلبد و طرح مسایل و مشکلات در سایتها و اماکن عمومی نه تنها به حل مشکلات کمک نمی کند بلکه موجب لاینحل ماندن آنها می شود.
  3- کاک فرهاد شورای شهر نمی تواند از کسی شکایت کند و مسوول پیگیری حق و حقوق شهرداری در دادگاه ها و مراجع قانونی، بر اساس نص صریح قانون شخص شهردار است، و شهردار به عنوان مدیر شهرداری باید به عنوان شاکی به دادگاه مراجعه کند. دوست عزیز اگر شما از حیدر اسلامی نیا انتظار دارید به دادگاه رفته و شکایت کند، بهتر است بدانید که در این خصوص حیدر اسلامی نیا با بنده و شما از لحاظ قانونی در یک شرایط قرار دارد، به عبارت دیگر اگر قرار است شکایتی خارج از حوزه ی شهرداری صورت بگیرد، تمام شهروندان طبق قانون حق دارند که نسبت به حقوق خود شاکی شوند و به دادستان مراجعه کنند. پس عدم شکایت حیدر اسلامی نیا را کوتاهی تلقی نکنید چون در آنصورت باید ابتدا خودتان را قاصر بدانید.

  پاسخ دادن
 5. 21

  حیدراسلامی نیا

  جناب آقای صالحی مدیریت محترم سایت
  درخصوص بیان نظر ودیدگاه شما ((نگارنده مطلب)) مبنی برعدم همکاری شورای شهربا شهردار وبه ویژه غیرکارشناسی بیان نمودن حرکات بنده به عنوان عضو شورای اسلامی شهر پاوه درمقام دفاع از حقوق مردم ، با بیان این عبارت ((وی در مقابل مشکلات تنها ایستاد و حتی باید گفت شورای شهر پاوه نیز عملا با وی همراه نبودند . شورای شهر پاوه تمام فشارها را بردوش شهردار گذاشتند و خود را پشت شهردار پنهان کردند. هر چند که گاهی حیدر اسلامی نیا بی پرده و غیر کارشناسانه در رسانه ها صحبت می کرد، اما تنها صحبت کافی نبود .)) لازم است مطالبی را بیان نمایم
  1) جنا ب صالحی برابر قانون شورا مافوق شهردار بوده وتمام برنامه ها ی شهرداری بایستی به تایید شورای اسلامی شهر برسند پس شهردار زمانی می تواند کاری را انجام دهد که شورای شهر آن برنامه را تایید ودراجرای آن نیز همراهی نماید در غیراین صورت شهرداری نمی تواند هیچ برنامه ای را درسطح شهر اجرا نماید پس بی انصافی است که جنابعالی شورای شهر را برکوتاهی وعدم همکاری با شهردار محکوم نموده اید . چون حداقل خود شما واقف هستید که شورای شهر درتمام برنامه ها وفعالیت های انجام شده حضورفعال داشته است
  2) بنده چندین باربنا به وظیفه ورسالت خودمسائل ومشکلات درحوزه ی شهرداری را درحد توان خود وتاآنجایی که قانون به من اجازه می دهد بیان نموده ام وحتی از عدم همکاری شورای شهر وشهردارنیزگله مند شده ام این درحالی است که جنابعالی حرکت بنده را غیرکارشناسی بیان کرده اید . لطف بکنید شیوه ی کارشناسی برخورد با این مسائل را برای بنده نیز توضیح دهید تا دگر بار با همراهی شما مسائل ومشکلات را کارشناسی شده مطرح وپیگیری نمایم
  با این اوصاف بنده معتقدم که نه شهردار ونه شورای شهر در خصوص احقاق حق مردم هیچ کاری انجام نداده ایم چون نتوانسته ایم کوچک ترین حق ضایع شده را به شهرداری بازگردانیم پس این خطای من وبزرگی دیگران نیز محسوب نمی شود

  پاسخ دادن
  1. 21.1

   فرهاد صالحي

   با سلام خدمت شما کاک حیدر گرامی در دو نکته با رعایت احترام پاسخگوی شما می باشم نکته اول بحث ارائه مطالب غیر کارشناسی شما بود که حتی باعث شد شما را به دادگاه بکشانند که این تایید می کند مطالب شما غیر کارشناسانه مطرح شده بود که اگر اینطور نبود پای شما به دادگاه کشیده نمی شد .
   مطلب دوم شورای اسلامی شهر پاوه علی الرغم سلامت و صداقت می بایست در مسائلی که حقوق شهروندان ضایع شده بود کما اینکه جنابعالی هم تایید می کنید به عنوان نماینده مردم یک طرف شکایت قرار می گرفت و شاکی می شد و همراه با پرونده ها در دادگاه حضور پیدا می کرد و یا حتی یک وکیل زبده را برای باز پس گرفتن حق مردم انتخاب می کرد و در جلسات دادگاه حضور پیدا می کرد نه اینکه شورا فقط انتظار داشت شهردار یک تنه مقابل این مشکلات قرار بگیرد شما برادران گرامی می توانید به عنوان نماینده مردم از از حقوق ضایع شده مردم در دادگاه شکایت کنید حال سوال اینجاست آیا شما این کار را کرده اید؟ آیا شما عملا می توانید این کار را انجام دهید ؟ شما به وضوح مشکلات شهرک کارگاهی را می بینید متخلفین را هم می شناسید چرا اعضای شورا به عنوان نماینده مردم یک شکایت تنظیم نمی کند تا از طریق شما نیز این پرونده پیگیری شود ؟ بنظر بنده کدخدا منشی و محافظه کاری دوستان جنابعالی باعث شده است تا به این لحظه نتوانید حق ضایع شده مردم را بازگردانید کما اینکه جنابعالی نیز معترف هستید به این موضوع در نهایت از جنابعالی تشکر می کنم بخاطر صراحت بیان شما .
   همچنین کاک حیدر عزیز این را هم باید بگویم که شما تنها کسی از اعضای شورای اسلامی شهر پاوه هستید که عملا برای احقاق حق مردم گام برداشته اید و باراها با ناملایماتی روبرو شده اید برخلاف دوستان هم دسته شما که در پشت سر شما پناه گرفته اند.

   پاسخ دادن
 6. 20

  فرهنگی

  کاک فریدون سالم هم واقعا سالم بود اطلاعاتت درست نیست درگیرهای سالم رابا عوامل … یاد بیار که اونوقت مانع … شد او رفت تا بعدد از او اتفاقات عجیبی افتاد که الان سلام هم به خاطر اتفافات افتاده برود

  پاسخ دادن
 7. 19

  کریم فتاحی

  آفرین بر مدیریت محترم سایت سلام پاوه مدتی کم رنگ شده بودید دوباره با قدرت برگشته اید از اینکه مطلب آقای خسروی را صادقانه نوشته ای نشان از اقتدار شماست

  پاسخ دادن
 8. 18

  فرهنگی

  آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست هر کجا هست خدایا به سلامت دارش

  پاسخ دادن
 9. 17

  ناشناس

  زنده کش و مرده پرس

  پاسخ دادن
 10. 16

  حسن کرمی

  آفرین بر نگارش شیوای آقای صالحی باید قدر این جوان متعهد که بدون هیچ چشمداشتی صادقانه اطلاع رسانی می کند دانسته شود

  پاسخ دادن
 11. 15

  حسین مرادی

  تشکر فراوان از آقای فرهاد صالحی به خاطر نوشتن این تحلیل زیبا هر چند سلام خسروی هم خالی از اشکال نیست اما می توان گفت که روش مدیریت او مبتنی بر اعتماد به مردم و مبارزه با فساد وتبعیض و نگاه برابر به همه می تواند الگویی برای سایر مدیران شهرستان باشد تا در یاد مردم بمانند و اقدام ارزشمند سایت سلام پاوه می تواند الگو ساز باشد

  پاسخ دادن
 12. 14

  بدری

  پاک امد پاکیزه رفت البته خدماتش در دل هرپاوه ای جا دارد برای کار ثبت شهر داری 14 مهر رفته بودم قلبم به تپش افتاده بود جلو درب شهرداری تلفن زدم محی الدینی گفت برونترس رفتم توساختمان متوجه شدم اصلاحاتی شده حضورایشان رسیدم نامه را پارفکردنوشت طبق قانون اجراشود امدم طبقه همکف مشاهده کردم اقای مصطفای باارباب رجوع حرف مزند وکار انها را راه می اندازد باورکنید اشک از چشمانم از شادی جاری شد این همان شهرداری است کارمرا هم را انداختن دست شان درد نکند درود بر شما که جو خوبی در شهرداری پباده کردی کاش وجدانت قبول می کرد بکار گذشتگان کاری نداشتی

  پاسخ دادن
 13. 13

  فریدون

  سالم هم رفت سلام هم رفت
  دانه فلفل سیاه و خال مه رویان سیاه هر دو جانسون اما این کجا و آن کجا
  جدید هم می رود پیشنهاد می کنم انتخاب کن چگونه جان سوزی باشی

  پاسخ دادن
 14. 12

  حاتم حكيمي

  سلام خدمت ميريت سايت وكاربران گرامي
  نام نيك گر بماند زآدمي به كزو ماند سراي زرنگار
  امانتدار ي صداقت و تدين جناب آقاي خسروي ستودني است براي ايشان آرزوي توفيق خدمت هر چه بيشتر را از حي منان خواهانم .
  ادامه ي خدمت در آموزش وپرورش را به آقاي خسروي پيشنهاد مي دهم آموزش وپرورش حاشيه سازي كمتري دارد و به افرادي همانند آقاي خسروي احتياج دارد .
  با سپاس فراوان

  پاسخ دادن
 15. 11

  محمدرضا

  خسته نباشی برادر
  هرچند رفیق نیمه راه بودی اما در این مدت چیزهای زیادی از شما آموختم
  من میدونم که شما برای خدمت صادقانه چقدر سختی کشیدی، درددلهاتو شنیدم اما کاشکی می موندی و برای این مردم خوب و زحمتکش و سختی کشیده بیشتر میجنگیدی،بالاخره در هرکاری ناملایمتهای فراوانی هست بویژه در سمت خطیر شهردار ، شما فرزند این دیاری و خوب میدونی که این مردم لایق خدمت صادقانه هستند
  وقتی که امثال شما میدان رو خالی کنن دیگرانی سکاندار مسؤلیتها میشن که این شهر رو به جلو نمیبرن که هیچی! به عقب هم میبرن!؟ و این چنین میشه که الآن هست؛ ترافیک ، بازارچه مرزی، ناحیه کارگاهی، خیابانها و کوچه های بی سرو ته،پیاده روهای نصفه و نیمه ، تجاوز به حریم عمومی ، ساخت و سازهای غیرمجاز و…
  امیدوارم چه من اینجا باشم وچه نباشم یکروز به شهرداری برگردی و کارهای نیمه تمامت رو تمام کنی ؛ ومن الله التوفیق
  برای شهردار بعدی هم آرزوی موفقیت میکنم

  پاسخ دادن
 16. 10

  راشد احمدی

  سلامی به بزرگی و پاکی وصداقت ومحبت شما آقای خسروی منم به نوبه خودم از زحمات شما شهردار بزرگوار نهایت تشکر را دارم و از شما گله مندم که چقدر زود رفتی باید مردم پاوه از شما گلمند باشد کاش تا پایان این دوری شورا در شهرداری میماندی ولی …

  پاسخ دادن
 17. 9

  کرمانشاه

  لطفا بفرماییددلیلتان برای کارشناسی نبودن مطالب جناب اسلامی نیا چیست شمانیزچه مدرک ودلایل کارشناسی داریدبفرمایید این گوی واین میدان

  پاسخ دادن
 18. 8

  محمدرضا عزیزی

  الحق پاک آمد و پاک رفت و همین پاکی م او را محبوب و توشه ای گرانبها برای آخرتش است . امیدوارم سرمشق آیندگان شود.

  پاسخ دادن
 19. 7

  محمد رئوف بادفر

  آقای خسروی درود و آفرین بر شما جای دستت در سطح شهر به یادگار باقیست من که به عنوان یک نفر دوریسانی هنوز از قضیه الحاق به شهر دیارم گله مندم که اینقدر ادامه پیدا کرده و تقصیر از جانب شما نیست میخام اینو عرض کنم که تعریف من از جنابعالی برای این است که برای شهرمان پاوه که جای پای همه ما میباشد چون از خود برای جبران گوشه ای از خدماتی که در حق این شهر باید بشود از خود مایه گذاشته آید عرض تشکر و خسته نباشید دارم ان شاالله در مراحل بعدی زندگی همچنان روسفید و موفق و سر بلند باشید.

  پاسخ دادن
 20. 6

  ناشناس

  قدر مردم را می دانست و مردم هم قدر او را می دانند الگوی شد برای سایر مدیران که چون او باشند تمام منصفان از رفتنش متاثرند امید است که در جای دیگر از توانش بهره مند شویم.

  پاسخ دادن
 21. 5

  ناشناس

  چونسیم بی آنکه بخواهند مهربانی کن وبگذر

  پاسخ دادن
 22. 4

  فرهنگی

  باآرزوی موفقیت برای اقای خسروی درهر سمتی که هستند امیدواریم شهردارجدیدبرنامه های ایشان راسرلوحه خود قراردهند کنند تاهمچون اونام نیکو به جای بگزارند.شهرما به انسانهای سالم وبیدغدغه نیاز دارد پس بیایید باکمک هم در آینده خود سهیم باشیم.

  پاسخ دادن
 23. 3

  پيمان بهشتي زاده

  با سلام
  ضمن تشكر از زحمات شبانه روزي اقاي سلام خسروي شهردار محترم شهرستان پاوه
  واقعاً ايشان در مدت خدمت خود چهره اين شهر را تغيير داد و كاملا براي همگان مشخص مي باشد
  و شهرستان پاوه به چنين انسان هاي شريف و گذشت دار و زحمت كش افتخار ميكند
  ايشان با احترام آمدند و و با كلي از زحماتي كه در شهر به چشم مي ايد خاطرات خوبي را از خود براي پاوه به جا گذاشتند
  و اميد وارم كه در هر جا كه مشغول به فعاليت ميباشند موفق و سر بلند باشند
  با تشكر از مديريت محترم سايت ?????

  پاسخ دادن
 24. 2

  احمدی

  خیالتون راحت شد الان آسوده به جیب بزنید…..
  ریلکس باشید برای همه اعضا ی شورا هست دعوا نکنید…..

  پاسخ دادن
 25. 1

  شهروند

  بنظر من سلام خسروی باید فرماندار پاوه بشه چرا فرماندار نباید یه بومی معتقد متدین انقلابی نباشه فردی قوی و با ایمان و سالم و مرد سیاست

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.