قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » رشد ۱۸ درصدی داوطلبان کنکور سراسری ۹۷ در پاوه

به گزارش سلام پاوه:مدیر آموزش و پرورش پاوه از رشد ۱۸/۷ درصدی داوطلبان کنکور سراسری۹۷ در شهرستان پاوه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:در نشست ستاد هماهنگی برگزاری کنکور سراسری ۹۷ که با حضور مدیر و اعضای ستادی کنکور سراسری در محل دفتر مدیریت آموزش و پرورش پاوه برگزار گردید،مختار برزگرد فرد اعلام کرد،:با توجه به رشد ۱۸/۷ درصدی شرکت کنندگان کنکور سراسری ۹۷ شهرستان این امر با اهتمام،همکاری و انسجام تمامی بخش های صف و ستاد را می طلبد تا بتوانیم در بخش های نرم افزاری وسخت افزاری بهترین بهره را برای برگزاری هر چه بهتر کنکور سراسری ۹۷ با استفاده از نیروهای متخصص موجود به انجام رسانیم.

برزگر فرد افزود:شاید این آخرین کنکوری باشد که به روال سنتی،سالهای قبل برگزار می گردد. امسال سعی شده بهترین فضاها و امکانات و نیروهای مجرب و کارکشته  جهت برگزاری کنکور ۹۷ بکار گیری شود تا شرکت کنندگان در فضایی آرام و بدون دغدغه به رقابت بپردازند.که بیشترین زحمات در این مرحله برعهده نیروهای حوزه پشتیبانی است.

مدیر آموزش و پرورش پاوه گفت:در این مارتن بزرگ کشوری در شهرستان پاوه ۱۷۰۴شرکت کننده در رشته های علوم ریاضی و فنی،هنر ،علوم تجربی،زبان خارجه در ۹ حوزه همزمان با سراسر کشور در ۷تا ۸ تیر ماه ۹۷ به رقابت خواهند پرداخت که بیشترین شرکت کننده در گروه آزمایشی علوم تجربی با ۱۰۲۲شرکت کننده در ۵حوزه آزمون را به خود اختصاص داده است.

گفتنی است دراین نشست مهدی کرمی کارشناس سنجش وارزشیابی مدیریت از اقدامات وفعالیت ها صورت گرفته در خصوص روند برگزاری کنکور سراسری۹۷ و انتخاب روسای حوزه ها و عوامل اجرایی گزارش مبسوطی ارائه کرد. در ادامه هر یک از اعضای ستاد در ارتباط با روند برگزاری کنکور به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  1. دانش آموز

    بعد فارغ التحصیلی چه؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |