قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » بازدید نماینده اورامانات و معاون وزیر راه و شهرسازی از شهر مرزی نودشه/گزارش تصویری

به گزارش سلام پاوه: نماینده مردم پاوه و اورامانات به همراه معاون وزیر راه و شهرسازی و برخی مدیران کل و روسای ادارات از شهر مرزی نودشه بازدید و در محل کتابخانه عمومی این شهر نشستی را جهت بررسی مشکلات مردم و این شهر برگزار کردند.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:در ابتدای این دیدار امام جمعه نودشه،از این شهر به عنوان نماد ایستادگی و مقاومت در ۸ سال دفاع مقدس که در تمام صحنه های نظام اسلامی حضور داشته اند اشاره کرد و گفت:شهر نودشه در طول تاریخ به شهر دارالعلم معروف بوده و عالمان زیادی از جمله ملا احمد نودشی را تحویل جامعه داده است.

ماموستا ملا احمد مبارکشاهی افزود:شهر نودشه در طول جنگ تحمیلی ۳ بار بمباران شیمیایی،۲ هزار بار توسط رژیم بعث مورد هدف قرار گرفته و ۱۲۰ نفر شهید هم تقدیم انقلاب اسلامی نموده است که این نشان از استقامت و وفاداری این شهر به نظام جمهوری اسلامی می باشد.

 

وی در ادامه به امکانات رفاهی و زیربنایی در شهر نودشه اشاره کرد و گفت:مشکلاتی از جمله عدم دفع فاضلاب و لوله کشی در شهر نودشه،پیگیری و تکمیل گازرسانی،عدم راه مناسب مواصلاتی،تجهیز و تکمیل بهداری،حمایت و پیگیری نماینده جهت بررسی مشکلات مالی شهرداری نودشه،پیگیری و احداث جاده کمربندی برای شهر نودشه،احیاء مناطق دیدنی نودشه برای گردشگری از جمله مشکلات اساسی شهر نودشه می باشد که امید است با تلاش نماینده ساعی و حمایت معاون وزریر راه و شهرسازی این موارد پیگیری و انجام شوند.

 

شهردار نودشه در سخنان کوتاهی از نماینده مردم اورامانات و معاون وزیر راه و شهرسازی مطالبی در خصوص درخواست ارزش افزوده و قطع شدن آن که باعث مشکلاتی برای شهر نودشه و شهرداری های کم درآمد به وجود آورده است،همچنین عدم توانایی شهرداری نودشه جهت آسفالت خیابانهای شهر و تقاضای برای قیر را مطرح نمود.

 

بخشدار نوسود هم در سخنانی کار و خدمت در مناطق مرزی را سرمایه گذاری و تولید سرمایه انسانی دانست و گفت: این حرکت باعث رضایتمندی مردم در این مناطق خواهد شد.

 

سعدی مصطفی زاده به خدمات انجام شده در بخش نوسود از جمله آبرسانی به روستای نیسانه با ۶۷ خانوار با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان،فیبر نوری،اجرای طرح هادی روستایی درحال پیگیری و در مراحل اتمام این طرحها می باشد.

 

وی مشکل اصلی شهرستان پاوه را اشتغال زایی دانست و گفت:با توجه به کمبود زمین و شرایط سخت منطقه تنها راه نجات از این برون رفت توسعه راهها و بحث گردشگری می باشد.

 

سید نجیب میرانی معاون فراندار پاوه در این جلسه بحث توسعه و ترمیم راههای مواصلاتی ،ظرفیت های منطقه جهت توسعه،پتانسیل سد داریان و هیروی،آرامگاه سید عبیدالله هجیج و گردشگری بودن منطقه را از موارد مهم برای منطقه دانست و خواستار پیگیری آن توسط نماینده مردم اورامانات شد.

 

معاون وزیر راه و شهرسازی در این دیدار ضمن تقدیر از نماینده ساعی اورامانات در مجلس شورای اسلامی از مقاومت و ایستادگی مردم در شهر نودشه به نیکی یاد نمود و آن را قابل ستایش دانست.

 

معاون وزیر راه قول داد : دوبانده کردن جاده کرمانشاه به پاوه

 

مهندس علیزاده ضمن اشاره به تلاش و توانمندی مردم منطقه در این طبیعت بکر و باصفا و صعب العبور بودن منطقه به دوبانده کردن جاده کرمانشاه به پاوه قول مساعد داد و اعلام کرد که مطالب و مسائل منطقه را به مرکز انتقال خواهد داد.

 

وی به بهره برداری از بیمارستان پاوه در چند ماه آینده خبر داد و افزود:با تلاش های شبانه روزی همکاران امیدواریم در طول سه ماه آتی این مرکز به بهرهبرداری و مردم از خدمات ان استفاده کنند.

 

شهاب نادری :پروندهای شیمایی نوسود در کمسیونی در این شهر بررسی می شوند.

 

نماینده مردم پاوه و ارامانات به نجابت و صداقت مردم نودشه اشاره کرد و افزود : به جد پیگیر مسائل و مشکلات مردم حوزه انتخابیه خود هستم و تا آخرین روز در دوره وکالتم از هیچ تلاشی کوتاهی نخواهم کرد.

 

دکتر شهاب نادری افزود:انعکاس مسائل و مشکات منطقه و طرح آن در صحن مجلس شورای اسلامی از وظایف بنده بوده که به جد دنبال رفع این مشکلات می باشم.

 

نادری در ادامه افزود:بنده پیگیر پرونده های شیمایی مردم نودشه بوده ام  که با پیگیری مجدد منتظر جواب نهایی کمسیون پزشکی هست.

 

وی به گازرسانی به شهر نوسود و نودشه اشاره کرد و افزود:نصب هر علمک گاز تا درب منازل این مناطق نزدیک به ۴۵ میلیون تومان هزینه دارد این در حالی است که در سایر نقاط کشور شاید به ۶ میلیون تومان هم نرسد که جا دارد از مسئولین شرکت گاز در اینخصوص تقدیر و تشکر داشته باشم.

 

نماینده مردم اورامانات افزود:با توجه به حادثه زلزله سال گذشته و جذب اعتبارات لازم از مسئولین بنیاد مسکن خواست که با جذب اعتبارات لازم که مصوب شده است در خصوص مشارکت بیشتر طرح های هادی روستایی و توزیع عادلانه اعتبارات در مناطق زلزله زده خدمات دهی بیشتری به این مناطق داشته باشند.

 

 1. ناشناس

  مدیریت محترم سایت این همه عکس را به چه منظور چاپ نموده آید آیا این مسئولین محترم و خدمتگزار خودشان فرموده اند ما که کاری نکرده آیم بگزار عکس بگیریم اینها همه به چه منظور تجمع نموده اند و برون دادشان چیست اگر این جلسه تشکیل نمی شد چه کاری انجام نمی گرفت یا به قولی برون داد این جلسه چه بوده است باور بفرمایید نودشه بعد از بمبارانهای زمان جنگ آبادتر بود تا حالا نمی دانیم آدم قحطی بود که از مریوان برآیمان شهردار آورد و حالا خودش را کنار کشیده

 2. عبوبکر

  کاش که در ورودی شهر می نوشتید به ویرانه ما خوش آمدید.آقایان شورا و شهردار که توانایی نظافت شهر را اصلا ندارید کاش ‌که مسئولین فقط یک بار از مسیرمدگاه به طرف خیابان فلاحی عبورمی کردندآنوقت میفهمیدنداین مردم بیچاره چه عذابی ازدست خیابانویرانه می کشند….تعریف وتمجید پشیزی ارزش نداره چون ان چه که عیانه چه حاجت به بیانه

 3. ناشناس

  چیزی که در این خبر از قلم افتاده است افتتاح بازارچه مرزی نودشه توسط مسئولآن بومی و اعزامی بود که طی مراسمی خاص علی رسوم فی المثالها افتتاح گردید که با افتتاح این بازارچه اوضاع اقتصادی مردم بیش از پیش رونق می گیرد

 4. محمدعلی

  امیدوارم وام مسکن زلزله ها به درشهرنودشه هم برسد

 5. محمدعلی

  شهرداری نودشه عملکردخیلی ضعیفی دار د ومجوزهای بی موردی به خانه های غیر مجازدرشهر نودشه میدهد و خانه های غیرمجازی را که میراث فرهنگی استان کرمانشاه
  حکم تخریب آن را صادرکرده را اجرانمی‌ ک‌ند علی رغم اخطاریه های زیادی از سوی میراث فرهنگی استان شهردارنودشه حکم رااجرانمی ‌‌‌ک‌ند نمی دانیم قوم قوم بازی یا رفیق بازی د ر میان است که حکم رااجرانمی‌کند

  زیرا میراث هرشهرواسه آیندگان نیز هست از دادستان پاوه درخواست داریم پیگیر تخریب خانه های غیر مجاز درشهرنودشه باشد
  تا دیگرشاهدبی قانونی نباشیم

 6. کسی که ندانسته به ایشان رای نداد

  با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی و نماینده به تمام معنای اورامانات
  باور بفرمایید پاوه و اورامانات تاکنون نماینده ای به این همه بزرگی ، توانمندی ،شجاعت،و شایسته به خود ندیده و شاید تا سالهای طولانی هم نبیند.
  قدرش را بدانید و فقط تنها کاری که لازم است ما انجام بدهیم دعای خیر و تشکر در حق ایشان است چون این نابغه خودش بقیه کارها را انجام می دهد.
  یادمان باشد ایشان معجزه گر نیست، یک نماینده شجاع و نابغه است.بیشتر از این هم نمیشه کار کرد.
  انشاءا…. برای پاوه پاینده بماند

 7. نکته

  خیابان‌های نودشه تخریب شده بازارچه پوسیده و ویران
  نودشه تنها شهری که زمین فوتبال ندارد
  نودشه مطب و داروخانه ندارد
  نودشه استخر ندارد
  نودشه از آب سیروان سهمی ندارد
  آیا همه اینها را نماینده نمی داند پس لطفا منتشر کنید شاید کسی به ایشان منتقل کند
  یه چیزی یادم رفت تنها پارک سهراب آن تابلوی عظیم سرویس بهداشتی ندارد .

 8. نودشه تنها

  اینها همه عکس و تبلیغات هستش در عمل شهر نودشه ویران شده و مسببین آن با افتخار معاون وزیر را برای انتقال مشکلات به مرکز دعوت ومیلیونها تومان برایشان هزینه می کنند اما در عمل اتفاقی نمی افتد

 9. ناشناس

  با سلام و خسته نباشید مدیر محترم سلام پاوه جهت انعکاس خبر همانگونه که مستحضر ید دیگر از نودشه جز یک نام چیزی باقی نمانده واین همه تمجید و تقدیر عملا برای هیچ است نودشه قربانی شده قربانی تفرقه مسئولین سال ۱۳۴۳ تا همین اواخر هر روز نودشه آب و جارو می شد در سال ۹۷ حتی یک بار توسط شهرداری با توجه به کاشت لوله گاز و گرد خاک زیاد آب پاشی نشده حدود دو کیلومتر مربوط به حفاری گاز دو سال است که مایه عذاب مردم شده همیشه نزدیک به یک عید چند متر آن توسط شهرداری آسفالت بی کیفیت می شود قبل از عید فطر چند متر را آسفالت کردند بقیه را گذاشتند برای فید قربان این بازدید هم به جای انعکاس مشکلات و و زیر سوال بردن مسئولین مختلف با تقدیر و تشکر و راندن سخن توسط این و آن پایان یافت و این مسئولین از هیچکدام از عوامل تاثیر گزار در ویرانی نودشه حرفی نزدند و سوالی نپرسیدند شهردار مفقود الاثر است نمی دانم دیروز چگونه خبردار شده بود خودش را به مراسم رساند این گروه از مسئولانی که اینک سکان اداره نودشه را به عهده گرفته اند جز تخریب و نابود کردن نودشه کاری نکرده اند فدای باند بازی شده است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |