قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان پاوه و اورامانات در سمت خود ابقا شد

به گزارش سلام پاوه : مهندس جلیل علیزاده مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان پاوه و اورامانات برای پنجمین سال متوالی در سمت خود ابقاء شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : طی نشستی که روز گذشته با حضور هیئت مدیره و معتمدین انجمن حمایت از زندانیان پاوه و اورامانات در دفتر دادستان شهرستان پاوه برگزار شد با رای و نظر هیئت مدیره و معتمدین انجمن مهندس جلیل علیزاده برای یک سال دیگر به عنوان مدیرعامل این انجمن انتخاب شد.

 

هیئت مدیره و معتمدین انجمن ضمن تقدیر از تلاش بی چشم داشت مهندس علیزاده و موفقیتهای انجمن زندان پاوه در این چند مدت اخیر وی را برای پنجمین سال متوالی در سمت مدیرعاملی این انجمن ابقا کردند.

 

گفتنی است انجمن حمایت از زندانیان  پاوه و اورامانات با قدمتی  نزدیک به سه دهه در سال تأسیس ۱۳۶۸ به عنوان یک سازمان مردم نهاد فعایت خویش را با حمایت ها و همراهی های همیشگی مردم خیر و نیک سیرت شهرستان های اورامانات به درستی به سرانجام مقصود رسانده است. و در حمایت از زندانیان و بخصوص خانواده های آنها نقش بسزایی داشته است.

 

این انجمن با تلاش هیئت مدیره و معتمدین دلسوز آن و پیگیری های مداوم مهندس جلیل علیزاده توانسته است از جمله شاخص ترین انجمن های سطح استان و سطح کشور باشد.

 

 

شهروندان و خیرین عزیز می توانند کمکهای نقدی خود را به شماره حساب  ۰۱۰۵۷۱۲۳۷۴۰۰۰  این انجمن  واریز کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |