اهداء ۱۷۵۰ متر زمین توسط نیکوکار هانی گرمله ای به آموزش و پرورش نوسود قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اهداء ۱۷۵۰ متر زمین توسط نیکوکار هانی گرمله ای به آموزش و پرورش نوسود

به گزارش سلام پاوه:رئیس آموزش و پرورش نوسود اعلام کرد:یک نیکوکار هانی گرمله ای ۱۷۵۰ متر زمین را به اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود اهداء کرد.

منصور وهابی در این خصوص به خبرنگار سلام پاوه گفت:موضوع جذب و چگونگی مشارکت در آموزش و پرورش در تاریخ ملت ایران اسلامی ریشه ای تاریخی و دیرینه دارد ،این امر مهم در حال حاضر در آموزش و پرورش منطقه نوسود با کمک خیرین نیک اندیش اهمیت شایان توجهی پیدا کرده است به نوعی که جذب مشارکت های مادی و معنوی صاحبان خرد و اندیشه و افراد خیر یکی از محور های اساسی پیشرفت،توسعه و ترقی در آموزش و پرورش منطقه بوده و در گسترش کمی و کیفی برنامه ها تأثیر قابل توجهی را داشته است.

منصور وهابی از اقدام شایسته این خیر نیک اندیش در اهداء ۱۷۵۰ متر زمین مناسب جهت احداث واحد آموزشی در روستای مرزی هانی گرمله تقدیر و تشکر کرد.

وی ضمن حمایت و تشکر از فرماندار،بخشدا،بنیاد مسکن و پیگیری های دلسوزانه دهیاری و اعضای شورای اسلامی روستا در تغییر کاربری آن به آموزشی تقدیر کرد و افزود:بدون تردید ذات آموزش و پرورش مشارکت جویانه است و بدون جذب مشارکت های مادی و معنوی مردم و خیرین گرانقدر تعامل و همراهی با ادارات به منزل مقصود نمی رسد.

وی افزود:ضروری است جهت رسیدن به اهداف والای تعلیم و تربیت و ارتقاء سطح علم و دانش آموزان و توسعه بالندگی در عرصه های مختلف ازنظرات افکار عمومی و مشارکت همه جانبه اولیاء و پتانسیل های منطقه به نحو مطلوب استفاده گردد تا ان شاالله شاهد رشد پویایی برنامه های آموزش و پرورش بیش از گذشته در منطقه باشیم.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. هانی گرمله

    عکس خیر هانی گرمله ای در سایت پاوه پرس در ذیل این خبر منعکس شده است.

  2. ناشناس

    شایسته بود مسؤل آموزش و پرورش نامی ازاین خیر محترم می برد

  3. بازاری

    هزاران افرین ودرود بر مسول اموزشو پرورش نوسود که با ظرافت و دقت و تدبیر از تمام ظرفیت های منطقه برای ارتقای اموزش و پرورش بخش نوسود استفاده می کند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |