نشست اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه شهرستان پاوه با نماینده اورامانات برگزار شد/ گزارش تصویری قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » نشست اصحاب فرهنگ،هنر و رسانه شهرستان پاوه با نماینده اورامانات برگزار شد/ گزارش تصویری

به گزارش سلام پاوه : نشست اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه شهرستان پاوه با حضور نمایندگانی از تمامی حوزه های فرهنگی و هنری با نماینده مردم پاوه و اورامانات در سرسرای فرمانداری شهرستان پاوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : عصر پنجشنبه ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۶ نشست هم اندیشی اصحاب فرهنگ ، هنر و رسانه شهرستان پاوه با نماینده مردم پاوه و اورامانات برگزار شد.

در این نشست فرهنگی که با حضور نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پاوه،مدیران  آموزش و پرورش پاوه شهرستان پاوه (نوسود ،پاوه و باینگان)مدیرعامل موسسات فرهنگی و ادبی،کانون فرهنگی هنری مسجد قبای پاوه،مدیران و خبرنگاران پایگاه های خبری تحلیلی شهرستان پاوه، ،نویسندگان،شاعران و فعالان ادبی و هنری،فعالان حوزه کتاب،مسئول انجمن موسیقی، مسئول انجمن نمایش،کارگردانان و نمایشنامه نویسان و مستند سازان، مسئول انجمن نقاشی،مدیر عامل خانه دف هورامان،مدیرعامل انجمن پیشگامان ادبیات هورام،مدیر عامل موسسه فرهنگی و هنری نسیم هورامان،خبرنگاران ایرنا،تابناک،صدا و سیما،باشگاه خبرنگاران جوان، پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه،پایگاه خبری تحلیلی پاوه پرس ، پایگاه خبری هزار ماسوله،روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،اهالی قلم و … مطالبات حوزه فرهنگ و هنر و رسانه و مشکلات کلی شهرستان در نشستی تعاملی با دکتر شهاب نادری نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی مطرح شد.

نماینده مردم پاوه و اورامانات در مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن بیانات، مطالبات، طرح مسائل و… اهالی فرهنگ و رسانه گفت:از اهالی فرهنگ و قلم شهرستان پاوه تشکر می کنم و قدر دان آنها هستم .حتی اگر با زبان انتقادی از من اسم ببرند.اگر ناسزا هم بشنوم دلسرد نمی شوم.من عشایر طبع هستم و دوست دارم انتقاد بشنوم اما مغرضانه نباشد.

 

وی با اشاره به مطالبات گسترده شهرستان در حوزه های مختلف گفت :از جمله این مطالبات حق آبه اورامانات است و باید بگویم آب سد داریان بیت المال است.در این خصوص به وزیر نیرو تذکر داده ام.بارها نامه نگاری کرده ام و پیگیری خواهم کرد. تا حقی از مردم اورامانات ضایع نشود.

 

شهاب نادری در ادامه بینش سیاسی بالای مردم را در انتخابات مثال زد و گفت:در دو دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی بنده رای دوم را در شهرستان پاوه کسب کردم و این برای من جای افتخار دارد که به این مردم با بینش سیاسی بالا خدمت کنم.همیشه مدیون معلمین شهرستان پاوه هستم و تا ابد خود را شاگرد آنان می دانم.اگر شما می بینید جایی پایی کج می گذارم به من بعنوان رسانه و فعال فرهنگی تذکر بدهید.

 

وی در ادامه به بحث درمانگاه تامین اجتماعی  پاوه گریز زد و اظهار کرد: بنده دوسال برای تامین اعتبار درمانگاه پاوه از وزیر طرح سوال کردم و با همین رویه رایزنی ها ۶۰ میلیارد تومان برای زیرساخت ها اعتبار گرفته ام.اعتبار جاده های شهرستان را به ۴ میلیارد تومان رسانده ام و الحمدلله وجدانم آسوده است که یک دقیقه از وقت مردم حوزه انتخابیه ام را هدر نداده ام. هیچ مدیری در سطح شهرستان، استان و کشور جرات ندارد بگوید که بنده لابی گری ها و مطالبه گری هایم را برای خود و خانواده و نزدیکانم انجام داده ام،زیرا بواقع اینگونه نبوده و نخواهد بود.

 

نادری موضوع نظارت بر مدیران را مطرح کرد و افزود: برای من عملکرد و توانمندی یک مدیر ملاک است نه بومی بودن وی. شاید یک مدیر اصفهانی بسیار توانمندتر و باشهامت تر از مدیران بومی بتواند به مردم خدمت کند.اما در مجموع مدیران بخش خصوصی بسیار برایم قابل احترام تر هستند…

نماینده مردم پاوه و اورامانات در ادامه بحران زلزله را یک فرصت برای همدلی بیشتر دانست و گفت: از تهدید زلزله می توانیم بهترین فرصت را برای جذب اعتبارات و کمک های مردمی و دولتی به یک منطقه واقعا محروم بدانیم.در تهران هنوز هم خیرین تلاش می کنند و به زلزله‌زدگان کمک رسانی می کنند. البته این نکته را هم لازم می دانم که باز هم تکرار کنم که اگر تلاش ها و مدیریت خوب جناب بازوند بعنوان مدیر ارشد استان نبود، در این بحران می گفتم که تسلیمم!اما بحق که تلاش های شبانه روزی ایشان قابل تقدیر است…

 

نادری ادامه داد: من فراجناحی،فراملی و فرامذهبی فکر می کنم و تمام تلاش هایم به این دلیل است که پیگیر امور مردم باشم. اگر پاوه و منطقه آباد شوند یک باقیات صالحات است.

 

نماینده اورامانات به ارزش افزوده استان اشاره کرد و گفت: ارزش افزوده استان را از ۷۰۰ میلیون به ۴ میلیارد و دویست هزار تومان رسانده ام. همچنین تمام تلاش خود را برای گاز نوسود و نودشه به کار بسته ام اگرچه هزینه هر علمک نزدیک به ۵ میلیون تومان باشد!

 

نادری درخصوص موضوع گردشگری اظهار کرد: یکی از پردرآمدترین شغل ها موضوع گردشگری است که در همین بحران زلزله من پیشنهاد جاذبه گردشگری زلزله را مطرح کردم که از حداقل زمان حداکثر استفاده را کنیم.

وی به موضوع مشاورینش اشاره کرد و گفت: از بانوان هم در این زمینه کمک خواهم گرفت کما اینکه سرکار خانم شیوا یوسفی نیز در این امر همیشه کمک حال و مشاور ما بوده و شاید برای ۲۰ تا ۳۰ نفر دیگر که واقعا کمکم کنند، حکم مشاوره صادر کنم.زیرا انتظار همیاری از طرف مردمم را دارم و موکل شما هستم. هرچند در موضوعی مانند بودجه در کانال اطلاع رسانی اعلام کردم که پیشنهادات خود را اعلام فرمایید اما تنها یک نفر پیشنهاد داد.

 

شهاب نادری در نهایت اینکه این گفتگوها و نشست ها برایم ارزشمند است و ان شاءالله ادامه خواهد داشت.

 

در حین این نشست شهاب نادری با معاون وزیر ارشاد تماس تلفنی برقرارکرد و از ایشان برای حضور در اورامانات قول گرفت و قرار است در آینده ای نزدیک معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان های اورامانات سفر کند و پیگیر مطالبات جامعه فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان پاوه شود.

 

همچنین پس از مطرح شدن مشکلات آموزش پرورش و موضوع سوخت منطقه نوسود توسط منصور وهابی رئیس آموزش و پرورش این منطقه دکتر شهاب نادری مبلغ ۲۰ میلیون تومان را برای سه آموزش و پرورش شهرستان (نوسود و باینگان هر کدام پنج میلیون و پاوه ده ملییون)در نظر گرفت .

 

در پایان این نشست از طرف شهاب نادری  ۱۹ نفر از فعالان عرصه فرهنگ و هنر و رسانه شهرستان پاوه مورد تجلیل قرار گرفتند. همچنین لوح سپاسی از سوی فعالین فرهنگ و هنر به پاس زحمات رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از سوی نماینده به دکتر هدایت محمودی اهداء شد.

 

۱-مصلح قادری:کانون فرهنگی هنری مسجد قبای پاوه۲-ابراهیم شمس:موسسه نسیم فرهنگ هورامان۳-هادی زامیاد:روابط عمومی فرمانداری پاوه و خبرگزاری ایرنا و صدا وسیما ۴-حاج محمدفاروق یوسقی:مدیر سایت پاوه پرس۵-پیمان حسن زاده:مسئول انجمن موسیقی پاوه و مدیرعامل آموزشگاه موسیقی ده نگ۶-طیفور حاتمی:خبرنگار باشگاه خبرگزاری جوان و مستند ساز۷-کیهان محمدی:خبرنگار ۸-عدنان مرادی:مدیر عامل انجمن ادبی پیشگام هورام۹-شعیب بهرامی:مدیر عامل خانه دف هورامان۱۰-شهریار انصاری:مسئول انجمن نمایش۱۱-نرمین گیوه چی:نویسنده و کارگردان و نمایشنامه نویس۱۲-کوثر فخری:خبرنگار هزارماسوله۱۳-فرهاد صالحی:مدیر مسئول سایت سلام پاوه و خبرنگار تابناک۱۴:صهیب زربان:خبرنگار سلام پاوه و سرپرست خبرگزاری تابناک در اورامانات ۱۵:میلاد یوسفی:خبرنگار پاوه پرس۱۶:آراس آژند:هنرمند و نوازنده ۱۷-آلان رئوفی: نقاش ۱۸-فرزام لطفی:روابط عمومی ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامی۱۹-آرمان خالدی نیا:نوازنده سازهای کوبه ای.

تهیه و تدوین گزارش:فرهاد صالحی،کوثر فخری

عکس:صهیب زربان

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. دبیر تاریخی

  درود و هزاران درود بر این بزرگ مرد
  شهاب نادری شد یک شهاب برای اورامانات
  درود بر کسانی که این عزیز را برگزیدند.
  بنده جزء این افراد نبودم ولی حالا هستم.برای آینده
  واقعا شما ، مثل ایشان را بیاد دارید؟ فقط منصفانه،باور بفرمایید نه.
  دعای خیر مردم نثارشان باد.
  مدیریت محترم سایت،خداوند متعال به شما و همکاران ارجمندتان هم توفیق روز افزون عنایت فرمایند.

 2. آرمان

  امیدوارم این کار باعث نشه تا اصحاب رسانه رسالت خود را فراموش کنند و بعنوان یک شهروند از همه خبرنگاران زحمتکش خواهشمندم با جدید بیشتری پیگیر مطالبات مردم باشند.

 3. هومن آژند

  رسم زمونه این بوده تا مخالف باشی بیشتر بهت بها میدن .تمام ویا بهتر بگم بیشتر زحمت ها رو اقایان صالحی وزربان و کاک هادی زامیادبودن که زحمت کشیدن وتنها ای اقایان از طرف نماینده محترم فراموش شدن . امیدوارم نماینده محترم عیدی هم برای سایتهای زحمت کش پاوه در نظر بگیرن تا شاید گوشی از کاستیهایشان جبران شود

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |