نشست هم اندیشی مدیران متوسطه اول باینگان با اعضای شورای پروژه مهر قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » نشست هم اندیشی مدیران متوسطه اول باینگان با اعضای شورای پروژه مهر

به گزارش سلام پاوه:رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه باینگان گفت:تغییر در نگرشها و زمینه سازی جلب مشارکت همگانی،از مهم ترین برنامه های پروژه مهر است.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:حبیب اله مستوفی با بیان اهداف و جایگاه پروژه مهر و نقش سازنده مدیران در این راستا گفت:پروژه مهر زمینه سازی آغاز یک سال تحصیلی شاد و ماندگار در ذهن معصوم دانش آموزان است و در این راستا مدیران مدارس به عنوان راهبران آموزشی با تغییر در نگرش ها و زمینه سازی مشارکت همگانی در این عرصه مهم و تأثیر گذار نقش اساسی و ماندگار دارند.

 

 

ارائه گزارش از نحوه فعالیت های انجام شده و ارائه پیشنهادات لازم در خصوص نحوه سازماندهی دبیران دوره متوسطه اول از جمله موضوعات مورد بحث این نشست بود.

 

پیش بینی می شود حدود ۴۲۰ نفر دانش آموز در ۱۰ واحد آموزشی شهری، روستایی و عشایری در دوره متوسطه اول در سال تحصیلی ۹۷/۹۶ به تحصیل اشتغال یابند.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

 1. ناشناس

  نظر کاربری که به عنوان دانش آموز ارسال شده تامل بر انگیز است چون در هیچ جای دنیا دانش آموزان بر عملکرد مجموعه آموزش اشراف ندارند یا شاید هم کاربر بی جراتی است که خودرا پشت اسم پاک دانش آموز قایم کرده و نظر پر غرص خویش را با نام مقدس دانش آموز انتشار میدهد ! بسی افسوس

 2. فرهنگی شاهد

  هرفرایند آموزشی حتما موفقیت ها و ناکامی هایی دارد زیرا مجموعه ای از انسان ها با عناوینی چون دانش آموزان ، دبیران ، مدیران ، کادر اداری، سطح اقتصادی و فرهنگی خانواده ها و……..از جمله بیشمار عواملی هستند که باید موفقیت یا ناکامی را رقم زنند.
  مگر کسی خود رافرشته بداند که همواره نیز در اظهار نظرهایش بر فرشته بودنش افتخار میکند !! آنوقت مثل کاربر با نام دانش آموز می تواند پیش بینی کند و بداند که کاربر دیگر با نام فرهنگی آقا هستند نه خانم و شاید هردو جدا از زن یا مرد بودن یکنفرند اما کمی بی انصاف و …… عملکرد یک مجموعه را باید با ابزار ویژه و بر اساس نتایج و اسناد موجود سنجید نه با کلی گویی زیرا آمارکلی رشد تحصیلی دانش آموزان منطقه باینگان به نسبت سال تحصیلی گذشته هم در دایره امتحانات موجود است و هم در سایت اداره منتشر گردیده است که نتیجه زحمات و تلاش های ایثار گرانه دانش آموزان و دبیران و آموزگاران و مدیران دلسوز است که امید است در سال تحصیلی پیش رو هم همین پیشرفت ها ادامه یابد و شاهد به ثمر نشستن ایثار عوامل آموزشی دست اندر کار ، اعم از معلمان و دانش آموزان عزیز باشیم .

 3. دانش آموز

  واقعا درست می گویند آقای فرهنگی
  آموزش هیچ برنامه ای برای دانش آموز ندارد
  در طی امسال معاون آموزشی حتی یک بار هم به مدرسه سر نزده است چون میداند که هیچ برنامه ای ندارد
  حیف آقای غفوری خیلی فعال بودند نمیدانم چرا رفت؟؟؟؟؟؟

 4. فرهنگی

  با تشکر از سایت سلام پاوه
  نمیدانم تا حال آقای مستوفی از خود پرسیدند که عملکرد معاونت آموزشی منطقه باینگان کارنامه درخشانی دارد یا نه؟
  باید به حال دانش آموزان منطقه باینگان نگریست ؟ کار را باید به کاردان سپرد آقای مستوفی ؟
  عملکرد بعضی از نیروها نه در منطقه باینگان بلکه در سطح شهرستان واضح وروشن است ؟
  لطفا آقای مستوفی اداره باینگان یک نوآوری لازم دارد؟؟؟؟؟؟

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |