قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تمامی مجوزهای لازم گرفته شده است/ این طرح یک خدمت عمومی است

به گزارش سلام پاوه : مجری طرح احداث جایگاه CNG جدید پاوه در واکنش به اظهارات بخشدار مرکزی پاوه در جلسه شورای ترافیک و همچنین تنویر افکار عمومی به تشریح موضوع احداث CNG جدید در جاده کمربندی پرداخت.

کیهان محی الدین زاده مجری  طرح احداث جایگاه CNG جدید پاوه در متنی کوتاه گفت : اینجانب کیهان محی الدینی زاده ساکن شهر پاوه وعضو شورای اسلامی شهر باتوجه به اینکه شهر پاوه در بین شهرستانهای استان فقط یک جایگاه گاز CNG دارد و با توجه به نیاز مبرم شهر و شهروندان و نیز پیشنهاد مقامات مسئول درسالهای گذشته به شهرداری جهت احداث جایگاه دوم  و بعلت نبود امکانات و مکان شرایط احداث برای شهرداری وجود نداشت .

 

شورای اسلامی شهر برابر نشستی از بخش خصوصی دعوت نمود که دراین خصوص وارد عمل شود اما کسی در این راستا پاسخ مثبتی نداد. با توجه به اینکه از طرف مقام معظم رهبری امسال را “سال اقتصاد مقاومتی: تولید- اشتغال” نامگذاری کرده اند بنده داری ۴ فرزند ذکور با تحصیلات عالیه و داشتن کارت سربازی می باشم.

 

از فرماندار محترم درخواست نمودم که در این خصوص بنده را معرفی نماید تا ضمن ایجاد اشتغال کاری خدماتی برای شهر و شهروندان انجام داده باشم . که فرماندار محترم ضمن استقبال از درخواست اینجانب من را به شرکت نفت معرفی و بعداز ارائه ۱۲ فقره استعلام و بعداز مدت ۴ ماه از تمام ادارات ذیربط استعلام های مورد نیاز را اخذ نمودم.

 

در شرایطی که ایجاد جایگاه گازCNG لازمه شرایط ذیل می باشد ۱_فاصله جایگاه تا مناطق مسکونی باید ۱۵۰۰ متر باشد۲_وجود لوله فلزی گاز در مسیر احداث جایگاه باشد با اینکه از وردی شهر تا سراب هولی غیر از محل فوق امکان احداث وجود ندارد. با اخذ تمام مجوزها و بالا بودن هزینه خاکبرداری بازهم به خاطر خدمتی به شهر و شهروندان این کار را انجام دادم . بنده زمین محل احداث را خریداری نموده ام که دارای اسناد و مدارک ثبتی می باشد این زمین نه از طرف منابع طبیعی و شهرداری و هیچ ارگانی به بنده واگذار نشده است. دوستانی که دراین خصوص اظهار نظر می نمایند و مدعی ایجاد جایگاه در نقطه ای دیگر می باشند.اطلاعات کافی ندارند اداره محترم گاز امکان واگذاری انشعاب گاز CNG را با لوله های فلزی فقط در مسیر یاد شده را دارد . در طول مسیر اداره تامین اجتماعی شهرستان پاوه تا ترمینال نوسود بخاطر نبود لوله فلزی گاز امکان ایجاد جایگاه امکان پذیر نیست اگر در این مسیر موقعیت ساخت فراهم بود برای بنده هم که آنجا سه فقره زمین دارم نیازی به خرید زمین درمکان فعلی و این همه هزینه اضافی نداشتم.

 

افرادی که اظهار نارضایتی کرده اند فقط موقعیت محل را در نظر دارند اما خدمات آن را نمی بینند .در ضمن در مسیر یاد شده حداقل ۳ یا ۴ قهوه خانه و سفره خانه سنتی و کافه موجود می باشد.آیا ترافیک این موارد موجه است یا کسی که فقط برای سوختگیری گاز به جایگاه مراجعه میکند؟

 

دوستان معترض بدانند این اقدام بغیر از خدمت هدف دیگری ندارد.کسانی که مدعی هستند بنده با این اقدام از کسی سروگردنی بالاتری دارم اشتباه میکنند.چون هرشخصی که متقاضی ایجاد جایگاه باشدمیتواند برابر قانون و صرف هزینه در هر نقطه ای که شرایط لازم ساخت جایگاه را داشته باشد اقدام نماید.جاده دره نیشه در حوزه و نقشه شهر و طرح جامع یک خیابان تعریف شده است نه جاده گردشگری و کمربندی و تمام ارگانهای ذیربط به این موضوع اشرافیت دارند.

در ضمن دوستانی که از این موقعیت قصد سوءاستفاده و آشوب و تحریک مردم را در برابر این طرح خدماتی دارند کاری پیش نخواهند برد.

لازم بذکر استتصاویر تمامی درخواستها و  مجوز های لازم توسط آقای محی الدین زاده در اختیار این پایگاه خبری تحلیلی قرار گرفته است و درصورت لزوم تمامی آنها رسانه ای می شود.

تصاویر پیوستی

مدارک طرح سی ان جی

مدارک طرح سی ان جی

 1. زاوه لی

  آقای محی الدین زاده بزرگوار:
  این همه حرص و طمع به چه معنا است؟
  کفن هیچ کس جیب ندارد!
  چرا نمی خواهی بعد از زندگی در این دنیا اسم نیک از شما به جا بماند؟
  هر کس عقل داشته باشد می داند که جایابی شما برای این نوع کاربری خیلی خیلی غلط می باشد. ترافیک سه راه بیمارستان و دره باسام را برای دسترسی به این طرح را پیش بینی کرده اید؟
  چرا جایگاه را در انتهای شهر (به طرف نوریاب) احداث نمی کنید که واقعا موثر و به جا باشد.
  مردم با شرف و غیور پاوه با…….. مانع این کار می شوند حتی اگر هزار تا سیاهه ارائه نمائید. واقعا فکر کرده اید شهر پاوه ارثیه و حق شما و امثال شما است! نه این طور نیست. این بوی کباب نیست دارند خر داغ می کنند. وقت و هرینه خودتان را حرام نکنید. شما الان باید در مسجد برای قیامت توشه ای فراهم کنید نه خودت را آویزان مال دنیا بکنی.

 2. ناشناس...

  ناشناس ….
  با سلام خدمت هگی و خسته نباشید به مدیریت سایت.خواستم بگم به خدا ما راننده ایم مثل خیلی های دیگه متاسفانه خانواده شهیدوکارمند نیستیم .شکر خدا میگزره.فقط چون بیشتر با گاز بخاطربه صرفه تر بودنش کار میکنیم.اگه بازم جایگاه داشتیم خیلی بهتر بود و انقد معطلی نداشتیم.وچند سرویس بیشترمیبردیم.هرچیم در میاریم دوباره تو همین شهر مایحتاجمون رو تا حدودی باهاش میخریم.مثل این گردشگرایی که بعضی دوستان میگن نیستم.که وقتی میان تو جاده دره نیشه نهایت یک عکس بندازن .بستنی برای لوزه هاشون بد باشه ومعدشون با ابمیوه سازگار نباشه.سوختشونم تو راه بزنن. پس اولویت باید با شهروندان و متقاضیان استفاده از cng باشه.نه گردشکر.از فعالهای محیط زیست هم خواهش میکنم جان بچه هاتون دست به قلم نشید.هر چند شما بیشتر از این حرفا اطلاعات دارید.که در نیشه پلنگ ایرانی توش نیست یا بزه کوهی.با تشکر

 3. ش.ه

  با سلام خدمت همه دوستان مخالف جایگاه cnj.اللخصوص اقای عبداله زاده بخشداره محترم.امرار معاش بنده از راه مسافر کشی در اژانس میباشد.روزی حداقل دوبار مجبورم که سوخت گیری نمیایم.هر بارم با احتساب رفت و امد تا جایگاه بلوار.یک ساعت.ودر اوقات ترافیک بیشتر از یک ساعت وقت میبره تا موفق به سوخت گیری شوم.دوستانی که ماهی سه میلیون حقوق میگیرن.مغاذه و اپارتمان هاشون رو دادن اجاره میلیونی.هیچ میفهمن به زندگی ما راننده های اژانس و تاکسی اگر پاوه دوتا یا سه تا پمپ دیگه هم داشت .چه کمکی بود.کدوم ماسفر رو میگید.کدوم گردشگر رو میگید.از خدا بترسید.حالا که یکی پیدا شده .پولاشو به رباه نداده میخواد خدمتی بکنه. حتی به قصد انتفاع
  خودش. همه شدید دلسوز.یا شایدم حسود

 4. موافق مامو کیهان

  با سلام .و تشکر از اطلاع رسانی سلام پاوه عزیز .منم با نظر دوستمون ش.ه موافقم راستی این گردشگرهای که در سایر نظرات بهشون اشاره شده فقط از کمره جنان بازدید میکنن.راستی خریدهاشونم تو پاوه انجام میدن.یا فقط عکس سلفی .دوستان خواهش میکنم تمام کنید این حرفارو.هیچ کس در طول تاریخ پاوه به اندازه اقای محی الدین زاده و همکارانش در شورا و شهرداری .به شهرمان .خیابان و معبر اضافه ننموده.پس انقد واژه خیانت را نسبت به ایشان و طرحشون بکار نبرید زشته .هرچی باشه بخاطره جاده قلادزه که الان بودجه های کلان براش میاد.زمانی زندان هم رفتن.شهروندان گرامی به خدا ما گردشگر نداریم .طرح مذکور هم پشته جادس مانعی برای چشم انداز شما نیست.ما باید خودمان به فکره توسعه شهر واشتغال جوانان حتی در این سطح کم باشیم.حالا که ازنظر دولت باتوجه به اسناد اره شده توسط سایت سلام پاوه تا حدودی احداث جایگاه بلامانع است .چرا ما بایداستقبال نکنیم.اخه موه دیم چیه.سروستان صدساله که نیست.راستی اگه مثله کاج های شهرداری برای دکه و دکان تخریب میشد.بازم ناراضی بودید.یا به اومید یک دکه سکوت میکردید.

 5. سعدی فتاحی

  باسلام خدمت آقای محی الدینی وآقای عبدالله زاده واینکه درشهری که درآن خودسانسوری مو ج میزند باید تاسف خورد چون کمتر کسی جران دارد بانام خود حتی اگر حق را بگوید اظهار نظر کند .اما اصل مطلب جایگاه وگردشگری اولویت پاوه نسیت چرا کسی قاطعانه بر علیه سد داریان که زیرساخت جاده های پاوه راخراب کرد نیروی کار ارزان را ارزانتر بکار بردو…اما دریغ ازقطره ای آب برای باغات این شهر که خشک شدندوحتی فاظلاب راهم ازآنها دریغ میدارندسخنی نمیگوید -کاک هوشیار عزیز شماازدوستان بنده هستی ولی چرابعد آمدن ورفتن این همه شوراهها هنور جاده موازی برای رفع ترافیک درست نشد-ویا چرابا آمدن ورفتن اغلب مسوولین دولتی وامنیتی وتعریف وتمجید از خدمات مردم پاوه هنوز گره مرز همچنان کور باقی مانده وبیکاری بیداد میکند درحالی که اطراف ایران اسلامی مرزها بازهستندند شرق غرب جنوب وشمال حالا چه خوب بود که همه ما قاطعانه بدنبال گرفتن این حقوق وسایر موارد باشیم بخصوص اکنون که جنابعالی وسایرین تریبون ها رادراختیاردارید بزرگواری کنید وخواسته های بزرگ راقاطعانه مطرح کنید ماهم تالحظه آخر همراهتان خواهیم بودچون موقعیتها سریع میگذر ند اماحافظه تاریخی مردم ماندگار -لذاجایگاه سوخت هرجا باشد زیاد مهم نیست چون این شهر اولویتای مهمتری برای آبادانی دارد وبازهم بایدگفت دراین شهرمتاسفانه باید سخنان خودرا آنقدرصافکاری کرد داد تا مبادا خدایی نکرده به خاطرمبارک کسی برنخورد مجددا سپاسگذارم.

 6. لایه نگر

  دسوش ماموکیهان دره نیشه در مسیر توسعه ومدنیت قرارمیگیر ه.آفرین بر انتخاب بحق شما.چگونه عده ای وباچه دلیل وبرهانی املاک خصوصی راگردشگری اعلام میکنند؟

 7. فعال زیست محیطی

  باید تمامی فعالان عرصه فرهنگی و اجتماعی و زیست محیطی دست به قلم و دست بکار شده و اجازه ندهند در این محل جنایتی به نام ساخت سی ان جی رخ دهد.

 8. سینا

  سلام وقت همگی به خیر اینجور اگه پیش بره فردا وسط بلوار هم گاو داری میزنن،اقای محی الدینی کسی مخالف اشتغال زایی و…نیست منتها شما محل اشتباهی رو انتخاب کردید لطفا منتش رو بزارید رو سرمون واینبارم به اسم خدمت از این کار صرف نظر کنید،دوستان عزیز همه ی ما تک تک افراد خانواده مون از اون کمربندی به عنوان یه تفریح گاه و…استفاده میکنن پاوه فقط فقططططططط همین یه جای تفریحی رو داره اگه گسترش هم داده بشه میتونه بشه ابیدر دو حالا یه لحظه تصور کنید به جای اباد کردن و گسترش این مکان تفریحی اونجا پمپ گاز بزنن (میشه وسط ابیدر پمپ گاز بزنن؟؟)دست به دست هم بدیم نزاریم این کار انجام بشه یه دره غیرت میخواد بابا

 9. ناشناس

  فقط جای افسوسو میمونه. متاسفانه در سیستم فعلی مجوزهای ساخت و ساز فقط نقش فرمالیته دارند و همه چی با ساخت و پاخت و مقداری جریمه حل میشه. در این مورد هم اصولی این بود که جناب محی الدین زاده و یا هر کس دیگه ای که همچنین قصدی داره اول مجوز ساخت در اون نقطه رو میگرفت بعد میرفت دنبال مجوزهای دیگه. ولی حالا بقیه مجوزها گرفته شدن و در نهایت شهرداری به هر روشی یا متقاعد و یا مجبور!! میشه که موافقت کنه. البته این روال ساخت و ساز در همه جای کشور و بیشتر کشورهای جهان سوم هست و یکی از دلایلی که سیمای شهری کشورهای پیشرفته زیباست ولی کشورهای در حال توسعه در هم ریخته و آشفته. آخه این چه منطقی است که من ۴ فرزند پسر دارم و لازمه این کار رو بکنم؟ آیا ایجاد یک جایگاه ایجاد شغل هست؟ ایجاد شغل به کارهای خلاق و صنعتی گفته میشه نه این جور کارها. درد زیاد است ولی گفتنش فایده ای نداره…

 10. خه م وه ری تال

  سلام خدمت آقای محی الدینی عزیز آیا به نظر شما با یک جابه جایی ساده نمیتوان به این حاشیه های فکری که برای مردم و شهروندان به وجود آمده خاتمه داد ؟ شما میتونید با تغییر جایگاه این تنشها رو از ما شهروندان دور کنید .. اگر تغییر دادید که چه بهتر اگر تغییر ندادید مثلا شما دیگران هم مشغول ساخت و سازهای دیگر میشوند و چندین سال بعد یک جاده بالاتر از جاده دره نیشه میکشندو اسمش را می گذارند جاده گردشگری شعبه ۲ و هیچ اتفاق خاص دیگر برای این مردم نمی افتد جز ترافیک های جدید درنیشه و ساخت و سازهای بعدی و … ویه قطره اشک افتاده از چشم مردم برای یتیم ماندن شهرم پاوه

 11. ناشناس

  بهترین مکان سراب هولی هستش.همون ساختمانی که پارسال تخریب شد.هم جاده عریضه و ماشینا راحت میتونن تردد کن و هم اینکه باعث ترافیک و بدچهره شدن شهرمون نمیشه

 12. ناشناس

  درود بر غیرت و شرف جوانرودی ها
  از ماست که بر ماست
  ظاهرا این شورا هم بازیچه دست کسانی است که آقای میری را انتخاب نموده اند و میخواهند شهردار اکنون هم ماندگار شود تا از همین حالا نشان دهند که شورای جدید هیچ نیستند و هر چه گفته اند دروغ است و خود بهترین بوده اند .
  اما شورا و شهردار کنونی ……..بر شما که دارید تنها جاده گردشگری شهر را نابود میکنید.

 13. همشهری

  آقای محی الدینی چند سال که گاز اومده کسی نخواسته جایگاه تاسیس کنه الان که شما میخاید جاده کمربندی شده گردشگردی اخه کجاش گردشگری جاده گردشگری که جای ماشین سنگین نیست وقتی ماشین سنگین از اونجا عبور نکرد قهوه خانه و بستی خانه تعطیل شده اونوقت گردشگری بعدشم جایگاه لوله اصلی میخاد جاده نوسود اگه باشه جایگاه آقای قادری اونجا درست میکنه

 14. شهروند

  مامو کیهان دست مریزاد گردشگری بهانه ای بیش نیست مگر مملکت قانون نداره -وقتی کارتان قانونی است ….صف گاز تا چند ساعت معطلی مریوان ۴ تا جایگاه داره در داخل شهر -در کنار بهترین پارک گردشگری شهر ….بروید ملاحظه کنید.. تا یک نفر دلسوز می خواهد کاری انجام دهد انتقاد و اعتراض وایراد شروع می شود !!!!

 15. مامو کیهان. ..

  سلام مامو کیهان_بدون مقدمه بگویم :بله میدانیم امتیازی برای شهرستان اورده اید و خدمتیست از شما سپاسگذاریم ولی هزارن افسوس که مامو کیهان ان مکان (جایش نیست).
  ما در عصر و شب در جاده (دره نیشه) تجمع ماشینها و عموم مردم که به جاده (گردشگری)تعریف است مواجه هستیم. ..
  حال بیایم در انجا جایگاه س ان جی بزنیم! !!
  سرپیچ و جاده کم عرض! !!
  نما و مسیرمان را خراب کنیم! !!
  مامو کیهان عزیز بازهم تشکر از امتیازی که برای دیارمان اوردی ولی انجا جایش نیست،انتظارت از شما بیشتر است انجا جایش نیست! !!
  ورودی شهر داریم ،پس شماهم خروج از شهر بزنید. ..خروج از شهر( دره باسام،تپه کوله،زمیشهری،فرهنگیان ،شهرک ظفر،میدان شهدا به پایین ،خیابان ارمگاه،نوریاب،دشه ،گرال از نوسود و نودشه )به انجا مراجعه میکنن و بیشتر مردم گردش و تفریح رو خروج شهر انتخاب میکنن انهام امتیازی دیگر برای شما و شهرمان است،پس مسولین مکانی را برای خروج از شهر در نظر بکیرن و به ایشان کمک کنن و مامو کیهان خود شما هم اینکار را بکنید تا در میان تمامی این شهر همیشه مردمی و ماندگار بمانید ولی جاده زیبا دره نیشه را هرگز. ..
  ماهم با اقای عبدالله زاده که فعال و دلسوز هستند هم حرف و هم قدم هستیم چون حرف همه مردم را زدن
  پس شما هم که اهل پاوه هستید و دلسوز هستید میخواهیم دلسوزیتان را بهمان ثابت کنید. …!!!

 16. عادل رمضانی

  سلام.
  امیدوارم آقای محی الدین زاده منافع عموم را بر منفعت شخصی خود ترحیح داده. چندین مکان مناسب برای این جایگاه در ورودی و خروجی شهر وجود دارد.
  تپه الله اکبر جوانرود هم مجوزهای رسمی لازم را داشت. داشتن مجوز دلیل بر یک کار غیر کارشناسی نیست. ساخت و ساز باید در جاده گردشگری کاملا متوقف شود.
  امیدوارم شما مردم داری کنید و مکان آن را جابجا کنید

 17. شیوا

  جناب ولدبیگی که جلوی کولر نشسته ای والکی نظر میدهید.وبه سایت سلام پاوه که شب و روز بدون هیچ چشم داشتی درحال خدمت هستند توهین میکنید شما بهتر به فکر تندیس ب………در ورودی ……………..باشید.

 18. مهاجر

  هردم ازاین باغ بری میرسد،وقتی میگن مدیریت شهری بایدافراددلسوز،شجاع،متخصص باشن به دردهمچین مواقعی میخوره که بااستدلال مکان یابی خوبی رابرای فعالیتهای عمرانی وتوسعه شهرانجام دهند،ازکوزه همان تراودکه دراوست……

 19. متین

  سلام دوستان وکاربران گرامی فقط اینو میگم چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی، جناب عبدالله زاده سخنان شما برای یه بخشدار خیلی بعیده با مدارکی که آقا کیهان ارایه نمودن حرفی برای گفتن نیست سخنان شما تنش ایجاد میکند وآقای مح الینی را نیز مصمم بر اجرای کار میکند چرا ابتدا مجوز دادین لابد میگین من اطلاع نداشته ام حال سخنی با شما جناب محی الدینی به نظر کاربران توجه کنید وبدانها احترام بگذار زیبایی پاوه را با احداث cngدر آن نقطه از مردم ومهمانان از بین نبرید تشکر وسپاس

 20. پاوه ای

  هیچکدام از این برگه ها مجوز نهایی نیستند همه مشروط هستند بنابراین قانونی نمی باشند

 21. سرده

  دوستان عزیز از شما عودت می نماییم …….. ……… ….. که می خواهند این بنا ی نامیمون را بسازند شرکت نمایید

 22. ولدبیگی

  فرصت دادن سایت وزین سلام پاوه به متجاوزان به منافع عمومی و خدشه دار نمودن گردشگری و بهم ریختن امنیت و آرامش روانی مردم و شهر جهت عرض اندام و توجیه غیر منطقی طرح خود و مجوزهای مشکوک شریک جرم است و عذر بدتر از گناه است. موضوع گیری محکم آقای عبدالله زاده خدشه ناپذیر و دادای پشتوانه حقوقی و عقلی و عرفی و ملی و حتی عشایری می باشد و کسانی که چنین مجوزهایی صادر کرده اند باید محاکمه و جوابگو باشند. بخصوص پشتیبانی جناب فرماندار از احداث در این مسیر زیبا که تنها موقعیت جغرافیایی آسودگی مردم است بر خلاف سیاست دولت و آرامش و امنیت و حقوق طبیعی ملت است.

  • هورامان

   برای شما دوست عزیز که راحت نشسته اید و به حریم رسانه ای که بی چشم داشت صدای مردم را منعکس میکند وارد میشوید و به سلام پاوه که تنها صدای واقعی مردم است توهین و اتهام میزنید جای تاسف است اگر سلام پاوه صحبتهای اقای عبدالله زاده را منتشر نمیکرد ایا امثال شما میدانستید چه اتفاقی افتاده است بجز سلام پاوه مگر دیگر رسانه ها چرا به این موضوع اعتراض نکردند
   جای خجالت دارد ادبیات ناپسند شما نسبت به صدای مردم . این رسانه کار حرفه ای خود را بدرستی انجام داد و دو طرف موضوع را پوشش داد اما امثال شما چی ؟ باید برای شهروندانی مثل شما گریست چرا شما نمیرید پیش فرماندار و مسولان و پیگیر لغو مجوز نمیشد چرا شهردار بهش مجوز داده چرا همه ادارات مجوز گرفتن

 23. پرهام

  ما میدونیم شما مجوز های لازم رو گرفتین اصلا لازم به گفتنش نبود در ضمن انقدم خدمت خدمت نکنید اینکار نه تنها خدمت نیست بلکخ خیانته
  …………..‌

 24. ناشناس

  به نظر من دو بستنی خانه ای که در جاده به اصطلاح گردشگری روبروی هم قرار گرفته اندخود باعث ترافیک شدید در آن جاده شده اند به طوریکه ماشینها در آنجا نه یک بله ودوبله بلکه چندین بله پارک می کنندوکسانی که ادعا می کنند وجود قهوه خانه در آن جاده لازمه به نظر شما چند درصد مهمانانیکه وارد پاوه می شوند از آن قهوه خانه ها استفاده می کنند؟در جواب باید گفت صفر درصد. چون استفاده کننده از آن قهوه خانه ها جوانانی هستند که صرفا جهت پرکردن وقت بیکاری خود صبح تا غروب در آنجا وقتگذرانی می کنند.حالا که آقای محی الدینی بعد از چهارماه تلاش بیوقفه در جهت گرفتن مجوزهای لازم ،موفق به این امر مهم شده ،ساز مخالفت ها با ایشان که قصد خدمت به ملت شریف شهرستان پاوه وهمچنین مهمانان عزیز شهر پاوه را دارد،شروع شده؟آیا این است جواب دلسوزی و تلاشهای شبانه روزی ایشان؟

 25. هه لو

  فکر نان کن خربزه اب است . باید گفت تمامی مجوزها گرفته شده وکار تمام شده است . لطفا دیگر الکی اظهارنظر نکنید.بحثی ام که اقای عبداله زاده در جلسه مطرح نموده است به خاطر دل مردم پاوه وحفظ جایگاه خویش می باشد. شهر پاوه وسکنه ان یک عمر داریم شعار میدیم وپشت پرده ها بیان از حکایت های دگر می کند .در ضمن اگر شهرداری وشورای محترم پاوه دارند از حق مردم دفاع می نمایند می توانند جاده کمربندی نه گردشگری را توسعه وتعریض داد (تا جاییم که اطلاع داشته باشم همین جاده جز محدوده شهر نبوده وشهرداری وشورا نمی توانند دراین خصوص اظهارنظربنمایند. )و زمین داران همکاری لازم بنمایند تا که هم صاحب گردشگری شویم وهم کافه ورستوران وهم جایگاه خدماتی گاز؟؟؟ به امید اینده روشن برای پاوه وافکاری ازاد و روشن همانند پرتو خورشید

 26. ناشناس

  مامو کیهان کار خودتو بکن .بزن جایگاه دستت درد نکنه. وقتی………. . حالا همه دلسوز شدن.

 27. شهروند

  شهر باید شهردار و شورای شهر حفظ کند وقتی اقایان سکوت کردند وخلاصه………………………….

 28. شهروند

  اقای محی الدینی به فرض که شما تمام مراحل قانونی را طی کرده باشید به فرض که تو نقشه های شهری اسمی از جاده دره نیشه به عنوان جاده گردشگری نباشد.شما بر اساس عقل و درایت خود عمل کنید ما مردم پاوه این کمک شما و لطف به مردم را نمیخواهیم.(اگر واقعا این جاده به عنوان گردشگری ثبت نشده چرا هیچ مسولی اقدام نمی کند)

 29. منتقد

  دلایل مامو کیهان منطقی است اما اقای محی الدینی بنظرم جاشو عوض کنی خیلی بهتره
  ایستگاه سی ان جی برای پاوه ضروری است و این خدمت بزرگی است و باید از کاک کیهان تشکر کرد ولی بخدا دره نیشه حیفه مامو کیهان

 30. پاوه ای اصل

  اقای محی الدین زاده یکی از دلسوزان و ادمهای پاک و با شرف این شهر هستند و صحبتهاشون هم کاملا منطقی است امااز مامو کیهان عزیز که دلسوز پاوه هستن درخواست عاجزانه دارم جای ساخت این سی ان جی را عوض کند بخاطر مردم باور کنید خود مامو کیهان هم مثل کاک هوشیار دلسوز است و قطعا بهترین تصمیم را میگیرد

 31. ناشناس

  آقای محی الدینی درست می فرماید تا زور هه بی قه واله به تاله مسیر گردشگری با استشمام بوی مطبوع گاز و ترافیک ماحصله برای مسافران و مهمانان شهر دلنوازتر است احداث جایگاه گاز در مسیر گردشگری نشاندهنده مدیریت شهری فوق العاده و هماهنگی بی نظیر دستگاههای مرتبط در شهرستان است که پیشاپیش باید به این خدمت و خلاقیت دلسوزانه تبریک گفت . فروغ فرخزاد : در سرزمین قد کوتاهان همیشه معیار ها بر مدار صفر می چرخد.

 32. همشهری

  بهرحال عقل سلیم حکم میکند که آن مکان به هیچ وجه جای cnj نیست

 33. ناشناس

  با سلام
  جناب محی الدین زاده عزیز
  بنده هم بعنوان یکی از مخالفان این طرح میخواستم چند جمله ای خدمدتون بگم.
  برادر من ما که مشکل شخصی با شما نداریم یا اینکه ایستگاه cnG مشکلی نداریم و کار خوبی هم هست
  اما خودتون میدونید اون جاده کمربندی یکی از جاذبه هلی شهر پاوه هست. هرچند که قسمت های زیادی از اون از بین رفته بع دلیل بی مسولیتی مسولان وقت و مردمان خود بین
  از شما خواهش میکنم بعنوان یک پاوه ای دلسوز به این مسله توجه کنید‌ بخدا ۲۰ سال دیگه نه شما هستین نه من. اما اون جاده میراث سالهای سالهاست.
  اخر فرماندار که اهل پاوه نیست مجوزی میدن و میرن. پاوه برای رئیس میراث فرهنگی و گردشگری اهمیتی نداره که بخوان کاری بکنن. شما لطف کن ضربه ای دیگه نزنید به این جاده‌. جاده ای که رو به مرگه. متولی هم نداره. شهرداری هم که اصلا هیچی. شهردار ما چرا باید اون کمربندی براش مهم باشه. یکی دوسال هست و میره.
  شما بزرگی کن این کار رو نکن. مسولیت این شهر با ماست

 34. آرام

  اقای محی الدینی کسی منکر مجوز شما نیست ولی این جاده اسمش خیابان گردشگریه پس بودن کافه وسفرخانه جزوملزومات هستند حتی به نظربنده تعدادشون کمه ولی نه در یک نقطه که تمرکز ایجادبشه ولی جایگاهcngهیچ سنخیتی با مسیر نداره وباعث ویرانی بیشتر منطقه میشه شما که ازخدمت حرف میزنید اینکار خدمت نیست خیانته در ضمن خدمت یک طرفه وبدون چشمداشت نیست شما که درتمام متن حرف ازخدمت میزنید سود دریافتی که حق مسلم شماست راهم درنظربگیرید ومنت سر مردم نگذارید

 35. هاوولاتی

  باز هم باج دادن به قیمت نابودی شهر واقعا جای تاسف داره اگه غیرت داشته باشیم اجازه نمی دیم به اندازه مردم جوانرود غیرت نداریم

 36. پاوه ای

  مردم پاوه اگه به اندازه جوانرود غیرت داشته باشن اجازه همچین کاری رو نمی دن باید پشت سر آقای عبدالله زاده محکم بایستاند

 37. ناشناس

  دست مریزاد ماموکیهان

 38. پ.س

  ساخت و ساز در جاده دره نیشه علی الخصوص زدن جایگاه سی ان جی توهین به شعور مردم پاوه هستش کسی که ادعای خدمت دارد جاده نوریاب بهترین مکان برای جایگاه هست نه تنها جاده گردشگری و تنها مکان زیبای شهر لطفا انصاف به خرج دهید مال دنیا ارزش از بین بردن طبیعت دره نیشه را ندارد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |