6 Comments

 1. 6

  زاوه لی

  این روزها بر همه عیان است که مسئولیت یعنی پیگیری اهداف و مقاصد شخصی. مسئولیت یعنی چشم را بر حق بستن و ناحق را به آغوش گرفتن.
  حال غرق در دریا چه داند خفته بر ساحل؟
  بهترین و بهینه ترین راهکار برای اولین اقدام موثر این است که جاده پیاز دول باید کاربری محدود داشته باشد گردشگران نباید و نمی توانند با وسیله نقلیه به ارتفاعات منطقه حوزی خانی، میشیاو و پیازدول بروند در غیر اینصورت فاجعه ی زیست محیطی و انسانی ( آلودگی آب منطقه و گسترش حصبه و وبا …. ) دور از انتظار نیست. هر چند که آب را در هاونگ کوبیدن است ولی بدانید که می دانیم.

  پاسخ دادن
 2. 5

  شیما

  باید مانند مسول گردشگری شهرمان بی. خیال باشیم چون امتقاد در سایت ماننده ابر بهاری زود گذر بدون پیگری

  پاسخ دادن
 3. 4

  سیروان

  بهتر است بنویسید
  منطقه پیازدول شهرستان پاوه در آتش بی مسئولیتی مسئولان می سوزد

  پاسخ دادن
 4. 3

  ناشناس

  با حساب سر انگشتی هر روز و هر شب شاهد حضور دها نفر گردشگر بومی و غیر بومی در پیاز دول و اطراف آن هسیتیم که قاعدتا” هر شخصی احتیاج به رفع حاجات دارد اگر این تعداد نفرات را در روز و در ماه و فصل ضرب کنیم میبینیم که در ان فضای طبیعت چه فاجعه ای بر پا خواهد شد همانطور مستحضرید منبع آب منطقه از انجا سر چشمه میگیرد و باعث تاسف فراوان است با دست و عملکرد غلط و نا پسند خودمان بهداشت و سلامتی خودمان را به مخاطر انداختیم و چه مسئولین و چه مردم بیخال این اسیب میباشند باور کنید من برای اولین بار و اخرین بار چند ساعتی که انجا بودم گریه ام گرفت بحال ان طبیعت بکر و با صفا و از دست بیخیال بودن این مردم و فرهنگ مخرب به من چی براستی چقدر فریاد کشید تا گوشی یافته شود و این مسئله مهم و حیاتی را گوشزد کرد شما بگوئید چکار باید کرد

  پاسخ دادن
 5. 2

  محمود رستمی تبار

  کاش وقتی برای خطرات احداث جاده معترض بودیم کسی بود که درک می کرد جاده به قلب کوهستان یعنی تیر خلاص به ذخیرگاه ژنتیکی گیاهی و جانوری.
  و اکنون کاش کسانیکه جاده را احداث کرده اند فط برای مقاصد خویش بکار ببرند و اجازه تردد عمومی داده نشود. و اگر نیازهایشان مرتفع شده است نسبت به تخریب بخش انتهایی اقدام کنند.
  تا ریشه ای از پیاز و گل و گیاه مانده است باید کاری کرد .

  پاسخ دادن
 6. 1

  فرشاد

  خدا حافظ پیاز دول ننگ بر بی فرهنگ حیف حیف وهزاران افسوس

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.