9 Comments

 1. 9

  شهروند

  بهترین کار این است که تندیسی از این شخص در فلکه که اکنون در آنجا مشغول تعمیر هستند درست شود تا برای همیشه مردم یادشان نرود و هر روز آن را ببینند و الا تا دو ماه دیگر مردم ماجرا را فراموش می کنند و باز به رنگی دیگر کلاه سر مردم می رود قرار نیست همیشه تندیس انسانهای خوب درست شود تندیس شیاطین هم گاهی لازم است.

  پاسخ دادن
 2. 8

  شهروند

  خوانش رابرای افراد معمولی بکار نبر ید نشانه باسواد بودن متن عامه فهم ارایه دادن است نه قلمبه سلمبه

  پاسخ دادن
 3. 7

  Hosseini

  سلام لازم به ذکر است چند ماه پیش ریاست دادگستری پاوه چند جلسه ای با بنگاه داران (معاملات ملکی و خودرو ) بر گذار کرد ودر این جلسه به بنگاهها تذکر داد هرگونه معاملاتی رو که در بنگاه شما انجام میشه حتما ثبت کرده وکد رهگیری براش بگیرین .اما در این کلاه برداری ظاهرا هیچ گونه کد رهگیری ثبت نشده

  پاسخ دادن
 4. 6

  احمد

  جناب سه فره نظرش تکراریه و یک نظر ی است که همه مردم از کل قضیه خبردارند

  پاسخ دادن
 5. 5

  شهروند

  پیش هرکدام از این …….که میرفتی و درخواست کمک میکردی میگفتند پول کجا بود درآمد نداریم بازار راکد است دست …. درد نکنه همه رو فاش کرد.

  پاسخ دادن
 6. 4

  سرده

  جناب ولدبیگی خود کرده را تدبیر نیست

  پاسخ دادن
 7. 3

  لایه نگر

  وقتی درسرزمینی متمولینش فار غ ازمشکلات عدیده همشهریان به کسب مالهای نامشروع میپردازند وفقط وفقط به افزودن به ثروت خویش هستندچنین آفتهایی هم ازبسترآن بوجودمیاییند.خودکرده راتدبیرنیست.

  پاسخ دادن
 8. 2

  ایران

  این افراد……،حرکت نا…… خودشون رو ب اسم اطرافیان واقوام شون تموم میکنند یکی میگه پولها سرمای برادرم بوده یکی میگه مال پدرزنمه یکی میگه مال فلانی و……..
  خربزه خوردی بشین پای لرزش پوستش را ننداز زیرپای دیگران

  پاسخ دادن
 9. 1

  فرشاد

  باسلام فقط باید گفت صم بکم عمیون فهم لا یعلمون، جناب آقای ولدبیگی خود کرده را تدبیر نیست ضمن احترام به مطلب جنابعالی کاملا با نظر شما مخالفم اینی که شما فرمایش کردین اعتماد سازی نیست فقط طمع میباشد وبس آخه دوست عزیز کدام آدم عاقلی میاد حد اقل مبلغ را میگم ۱۰۰میلیون تومان را به یه غریبه بده وفرمایش کرده بودین مال باختگان طرح شکایت کرده به مراجع قضایی مراجعه کنند آخه با چه مدرکی وسندی وحتی چک و نوشته ای، کسی حاضر نیست شکایت بکنه، افراد مال باخته از قید پولی که دادن گذشتن چونکه برگشتش امکان پذیر نیست وحالا افراد ب………….. التماس دعا تشکر

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.