10 Comments

 1. 9

  کاروان

  با سلام
  قطعا کسانی که انتخاب شده اند مردم به آنها رای داده اند و آنها را مردم انتخاب کرده است و این عزیزان هم بایستی این اعتماد را پاسخ دهند .
  اما کسانی که از شورای قبلی رای نیاورده اند به نظر من بخاطر این بود که در انتخابات گذشته رقیبی نداشتند و مردم بالاجبار آنها را انتخاب کرده بودند .( بد و بدتر ) اما در این دوره کاندیداهای توانمندی حضور داشتند و مردم مجبور به انتخاب آنها نبودند . که امیداریم این عزیزان به شعور مردم توهین نکنند و بیانیه و درد دل و …… ننویسند . در سطح شهر کوچکی مثل پاوه لازم به این همه داد و فریاد نیست . بابا یک کلام مردم شما را نمیخواند دیگه چرا به زور میخواید حتما پشت میز باشید البته عادت هم کردید بهتون حق میدم اما اگه من به جای شما باشم یک برگشتی به عملکرد خودم خواهم کرد . شما اگه در مدت سی سال خدمت و یک دوره شورا خدمتی کرده باشید معلومه و مردم می دانند و قطعا کافی خواهد بود . امیدوارم روزی برسد که خودتان را بیابید و مردم را درک کنید .

  پاسخ دادن
  1. 9.1

   مطلع

   نکته ای که به آن توجه نکرده اید اینست که بعضی از کاندیداها از سادگی مردم سوء استفاده کرده و میکنند!!!
   نکته آنجاست که کاندیداها از عوام بودن خیلی ها سوء استفاده کردند….وگرنه شورای پاوه چه آش دهن سوزی است که بعضی ها برای رسیدن به آن هر قیمتی را پرداخت کرده و میکنند!!!

   پاسخ دادن
 2. 8

  شادمان میرصاحب

  بنده قصد داشتم در مورد آسیب پذیری برخی از اعضا شورا یادداشتی بنویسم ولی همین یدداشت آقای صادقی باعث شد خلاصه وار گریزی به این مهم بزنم .

  تک تک این افراد در قبال رای مردم مسئولند و مطرح کردن و زمینه سازی اقلیت و اکثریت شورا بهانه ای نشود برای گروه اقلیت ! همانطور که جناح بندی های سیاسی دردی از مردم را دوا نمیکند ، بحث اقلیت و اکثریت نیز به همین روال است .اعضامنتخب شورا که با استفاده از هر ابزار و ترفندی از جمله احوالپرسی گرم و روبوسی و ….رضایت مردم را در جلب گرفتند به همین شیوه در پیگیری مطالبات و توسعه شهر کوشا باشند .
  از نظر بنده تقسیم کردن شورا به دو گروه اقلیت و اکثریت جز شانه خالی کردن از بار مسئولیت پیام دیگری ندارد .
  اعضا منتخب فارغ از هر نوع گرایش و تفکری، اگر واقعا پایبند به مردم و شهرشان هستند باید در این راستا قدم بردارند .
  اعضا منتخب که با شعار و شعر به این مهم دست یافته اند به شعور مردم توهین نکنند و چنانچه قادر به خدمت نیستند و اگر خدمتگزار واقعی هستند استعفا دهند ‌!
  شورا محل آسیب پذیری نیست و اینکه شخصی جهت منافع و مصلحت خود به گروه اکثریت بپیوندد خیانتی آشکار در حق مردم کرده است .
  دوستان راه یافته به شورا :
  مردم را قربانی دو دستگی خودتان نکنید در هر زمینه ای تخصص ندارید از متخصصین آن حوزه بهره بگیرید ، باور کنید این عیب نیست و عین خدمت واقعی است .

  پاسخ دادن
 3. 7

  شادمان میرصاحب

  سلام علیکم
  با نظر خادم مردم موافقم .
  کل داستان شورا همین چند کلمه هست و نیازی به هیچ تحلیلی ندارد .

  پاسخ دادن
 4. 6

  محمد

  سلام کاش بجای تک رای و تعصب فامیل گرایی!! به کارایی و وتخصص توجه میکردیم

  پاسخ دادن
 5. 5

  محمد ...

  ضمن سلام
  تحلیل ضعیفی بود امیدوارم انتخابات پاوه توسط تحلیلگران واقعی مورد ارزیابی قرار گیرد.

  پاسخ دادن
 6. 4

  شهروند

  ازمنتخبین جدید هم انتظاری نمی رود ،هیچ کدام فنی نبوده ومشکلات سرجاش خواهدماند……………..

  پاسخ دادن
 7. 3

  خادم مردم

  کاک یاسر شما دارین این حرف ها رو میزنین که سه ب دو نشه ؟؟ برادر من باور کن از همین موضع مشخصه بازم مثل دوره های قبل یک نفر مثل مرادی نقش نخودی رو داره حالا ببینیم کدام گروه جذبش میکنه هرچند باوجود کا بخشه همه چی واضحه فاتحه مع صلوات

  پاسخ دادن
 8. 2

  عبدالرحمن وهابی

  با عرض ادب و احترام خدمت اعضای سایت سلام پاوه

  به کاندیدهایی که خواستند و توانستند که اعتماد مردم را بر اساس صحیح و مشروع کسب کنند بسیار تبریک میگویم و برایشان آرزوی خدمتی صادقانه و توام با موفقیت دارم……
  حتما می دانید این ابتدای مسیر است و فقط چراغ سبز اولیه را از مردم دیافت کرده اید که باید به دنبال چراغ سبزهای بعدی باشید.

  همچنین به تمامی کاندیداهایی که خواستند رای مردم را از راه های نامشروع و توسل به روش های غیراخلاقی( مثل خرید رای- واردات رای دهندگان- قسم و قرآن دادن مردم جلوی صندوق ها- قول ها و وعده های سرخرمن- و خیانتی آشکار مانند تک رای که به زودی آمار آن اعلام خواهد شد) کسب کنند هم اعلام میکنم که مبارکتان باشد اما بدانید که این پایان کار نیست و از این به بعد زیرذره بین افرادی از نسل ما هستید و حرکات بعدی تان زیر نظر همه ی ما خواهد بود.

  کاک یاسر ارجمند
  مباحثی را وارد میدانم که برای جلوگیری از طولانی شدن موضوع در روزهای آتی به تفصیل انتخابات اخیر شورای پاوه و نکات مثبت و منفی آن به همراه حرکات یک بام و دو هوای بعضی از عزیزان را بررسی خواهم کرد .

  امیدوارم که دغدغه ی توسعه ی پاوه که همه ی کاندیداهای ارجمند نگرانش بودند در ادامه ی مسیر به میدان عمل وارد گردد.
  با سپاس

  پاسخ دادن
 9. 1

  ناشناس

  یکی از کاندیداهای شهر جوانرود بعد از پایان یافتن انتخابات. شخصا لباس رفتگر برتن تمامی تبلیغات خود را جمع آوری نمود. . درود بر شرفش.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.