قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » خیز بلند هیئت نظارت پاوه برای حذف چهره های محبوب و مردمی شورای شهر پاوه

به گزارش سلام پاوه : بر اساس شنیده ها خبرهایی از خیز بلند اعضای هیئت نظارت پاوه برای حذف چهره های محبوب و مردمی در انتخابات پنجمین دوره شورای شهر پاوه به گوش می رسد.

برپایه اخبار واصله به پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه شنیده ها حکایت از آن دارد اختلاف شدیدی بین هیئت اجرایی و هیئت نظارت برای پنجمین انتخابات شورای اسلامی شهر پاوه و تایید یا رد صلاحیت کاندیدا ها وجود دارد . بر همین اساس بنظر میرسد هیئت نظارت پاوه در صدد است که تعدادی از چهره های محبوب و شاخص و مردمی را که شانس موفقیت بالایی در انتخابات دارند پس از تایید صلاحیت در مراجع چهارگانه و هیئت اجرایی رد صلاحیت کنند.رد صلاحیتها

براساس شنیده ها پس از انصراف آقایان کامران سعدالهی و بابک رحیمی بنظر می رسد فقط چهار گزینه تا معرفی به هیئت نظارت رد صلاحیت شده اند و بر این اساس بر طبق اخبار دریافتی اختلاف نظر شدید بین هیئت نظارت و هیئت اجرایی پاوه وجود دارد و همچنین یک منبع آگاه نیز از اختلاف شدید اعضای هیئت نظارت با یکدیگر خبر داد و بنظر می رسد در این کشمکش ها چند چهره مطرح و شاخص دیگر نیز توسط هیئت نظارت رد صلاحیت می شوند.

حال باید منتظر ماند و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد . امیدواریم اعضای هیئت های نظارت و اجرایی پاوه بدور از حب و بغض و جریانها و اعمال فشارهای جانبی بصورت مستند در قبال تایید صلاحیتها و یا رد صلاحیت ها برخورد کنند چون در روز قیامت باید پاسخگو باشند.

بر طبق قانون انتخابات بر خلاف انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی که صلاحیت نهایی کاندیداها را شورای نگهبان مشخص می کند، بررسی صلاحیت کاندیدای شوراهای شهر و روستا بر عهده این نهاد نیست و هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، متشکل از پنج نفر در شهرستان و مسئولیت هیأت نظارت هر استان هم بر عهده سه نفر که از نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی است، خواهد بود.

بر اساس روند قانونی که تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا طی می کند، نتایج تا اول اردیبهشت ماه به فرمانداری‌ها اعلام می شود.

پس از اعلام نتایج به فرمانداری‌ها، اعلام نتیجه بررسی صلاحیت‌ها حداکثر تا دوم اردیبهشت ماه به افراد ثبت‌نام شده اعلام خواهد شد.داوطلبانی که نسبت به رد صلاحیت خود معترض هستند، از سوم تا ششم اردیبهشت‌ماه فرصت دارند تا اعتراض خود را به هیئت‌های نظارت شهرستان و استان اعلام کنند.

 نتیجه بررسی شکایت‌ها نیز ۱۷ اردیبهشت ماه اعلام می‌شود و اسامی داوطلبان از ۲۰ اردیبهشت ماه نهایی خواهد شد.

لازم بذکر است پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه در قبال مردم مسئول می باشد و در صورت دریافت اخبار موثق و نتیجه تایید صلاحیتها و حتی اعمال نظرهای شخصی و حب بغض نسبت به رد یا تایید صلاحیت کاندیداها واکنش نشان داده و این موضوع را به مردم اعلام می کند امیدواریم جریانها و حب و بغض باعث رد صلاحیت چهره های مردمی و محبوب در انتخابات نشود.

 

 1. پاوه

  مطمئن باشید کسانی که رد صلاحیت شدن با دلیل و مدرک بود و از همین حالا جوسازی نکنید

 2. سرده

  افراد نزدیک به نماینده عضو هیت نظارت شدن دو تا شون عضو شورای مشورتی و یکیشان هم برادر ی. م است که همگی میخوان دار و دسته خودشون تایید بشن و قطعا خیلی ها رو رد میکنن اینا از …..

 3. شورا یار

  ضمن تقدیر از رسانه آگاه و هوشیار سلام پاوه بنظر میرسد نزدیک به ده نفر دیگه را که از چهره های محبوب مردمی هستند رد صلاحیت میکنن و باید از درایت سلام پاوه عزیز در این موضوع قدر دانی کرد

 4. شنوا ص

  جناب حاج بابا خاص اقای فرماندار با سلام واققیت را باید قبول نمود فردی که برای اولین بار مسولیت نظارتی اوتاییده می شوده جهت .انتخابات لطف نماید ففط باچه دلایل ومدارکی ایشان …ازافراد با تجربه است حاجی و…اگر جواب ندهید در روز قیامت مدیون خون شهدا هستی وجواب گرفتم چون آقای فرماندار هم تا مدتی مهمان.شهرمان است؟؟ ومن هم می گویم به عنوان یک شهرونده فرد با تجربه کی ؟ کاک صالحی جز عبادت است اقدام بژی

 5. همشهری

  کدام یک چهره مردمی هستند چهره مردمی بودن در این زمانه مبتنی بر تخصص چه جایگاهی دارد رسانه باید در انتخاب تیتر وموضوع دقت داشته باشد نه اینکه شائبه انحراف از تعهد رسانه ای داشته باشد

 6. احسان خلیلی

  مطلع عزیز بنده همان روز ثبت نام اعلام کردم که در انتخابات شرکت نمیکنم. پس چندان هم مطلع نیستید. بحث بنده در مورد لزوم هماهنگی متن و تیتر خبر بود

 7. مطلع

  آقای خلیلی شما چرا ناراحتی میترسی کاندیداهای مردمی تایید بشن و شما آخر هم نشی؟

 8. احسان خلیلی

  با عرض پوزش از شما فکر میکنم تیتر خبر مقداری تند و به دور از انصاف باشد مگر اینکه واقعا از برخی جریانات باخبر باشید که در این صورت لازم بود تا با ذکر جزئیات بیشتری تیتر خبر را موجه میفرمودید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |