6 Comments

 1. 5

  ......

  این موفقیت بزرگ را به مدیر پر کار و فعال آموزش و پرورش تبریک می گویم امیدوارم در اقدامی دلیرانه و بی نظیرانه از زحمات این عزیزان تقدیر شود

  پاسخ دادن
 2. 4

  فرشاد شیدایی

  از زحمات تمامی عوامل اجرایی و همچنین آموزگاران محترم مدرسه ی شهید مطهری سپاسگزارم.امیدوارم که دانش آموزان این مدرسه هم در زمان حال و هم در آینده قدردان زحمات این این بزرگواران باشند.

  پاسخ دادن
 3. 3

  بسیج

  جناب آقای اخگر برای شما و تمامی خادمان ملت که خالصانه انجام وظیفه نموده اند آرزوی موفقیت و سلامتی دارم درضمن ازمدیریت سایت برای درج این خبر و تصاویر زیبا ممنونم

  پاسخ دادن
 4. 2

  احمدی فرهنگی از جوانرود

  با سلام به عوامل خوب این سایت وزین، پرورش خلاقیت امکانات نمی خواهد، کاری که در این خبر به آن پرداخته اید گویای همین امر است، به دانش آموزان خلاق و معلمین دبستان شهید مطهری پاوه تبریک و شادباش می گویم.

  پاسخ دادن
 5. 1

  مظفراخگر

  باسلام خدمت سلام پاوه محبوب مردم منطقه آموزش وپرورش ونظام تعلیم وتربیت به فرهنگیانی همانند آقای بهمن امینی میبالد وبه آن افتخار میکند اینجانب مظفر اخگر معاون پرورشی دبستان شهید مطهری پاوه مدتی در خدمت این بزرگواروهمکاران دیگرآموزشگاه بوده ام به پرانرژی وپرکار بودن ایشان برای رفع مشکلات دانش آموزان درزمینه های مختلف تحصیلی، رفتاری افتخار میکنم. باتوجه به اینکه در۲۲بهمن ۹۵بازنشسته میشوم امیدوارم از صمیم قلب تمامی همکاران گرانمایه، دانش آموزان واولیا ی محترم شان قصورات وکاستیهای اینجاب رابخشیده واین حقیر را حلال نمایند. (دراین خاک دراین مزرعه پاک، بجز مهر بجز عشق دگر تخم نکاربم)
  خدایا چنان کن سرانجام کار
  تو خشنود باشى وما رستگار. مظفر اخگر

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.