3 Comments

 1. 3

  ارسال کننده مطلب

  با تشکر از سایت وزین سلام پاوه که به حق نمایانگر مشکلات شهروندان می باشد. بحمدالله چاله پر شد هر چند نه به تمام وکمال اما همین اطلاع رسانی سایت عزیز باعث این کار شد ودر اینجا دیگر بار از جناب آقای صالحی کمال تشکر را دارم.

  پاسخ دادن
 2. 2

  شهروند ساکن در آن کوچه

  با سلام خدمت جناب آقای صالحی مدیر کوشای سایت وزین سلام پاوه . بزرگوار بیش از سه روز از درج این خبر درسایت شما میگذرد اما متاسفانه هیچ اقدامی صورت نگرفته است ظاهرا مسئولین محترم اداره گاز این قضیه برایشان عادی شده و خود را در قبال چنین خرابکاریهایی مسئول نمیدانند. واقعا اگر آنها مسئول هستند شما بزرگوار تماسی باهاشان بگیر و اگر نه از شهردار فهیم ، مسئولیت پذیر و تلاشگر این خواهش را دارم دستور مرمت این قطعه از کوچه را که توسط اداره گاز خراب شده صادر فرمایند خوتان میدانید اینجا تردد بسیار زیاد است مخصوصا بچه مدرسه ایها و هر آن امکان افتادن بچه ای در این چاله وجود دارد.
  با تشکر

  پاسخ دادن
 3. 1

  شهروند

  این مسئله خارج از وجدان کاری و بر خلاف حقوق شهروندیست . متاسفانه مسئولین ذی ربط به جای آنکه در فکر رفاه و آسایش حال شهروندان باشند خود در این امر نقش مزاحم را بازی می کنند. حال معلوم نیست آیا برای رفع این معضل کاری کرده اند یا خیر.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.