6 Comments

 1. 6

  شوان رحمانی

  بلند نظرترین انسانها انهایی هستند که کارهای نکو را می ستایند و ضعیفترین انها کسانیند که باسوءظنها و بدگمانی هایشان خود سعی دارند کارهای نیک دیگران را بی ارزش جلوه دهند ولو این کارها با امکانات محدود و مشکلات فراوانی که دوستان بدگمان فوری رصدشان می کننددر جریان باشد…. چرا واقعا اگر همتی یا زحمتی کشیده می شود فورا درصدد کشف ضعفهایش باشیم چرا ؟
  ان دوستانی که شما می بینید از وقت سرمایه و لذتهای خود در جهت امر مقدس محیط زیست می زنند بنده خود شاهد پاره ای از تلاشهای بی دریغشان بوده ام نهایت بی انصافی است که از دور گود این مسایل تحلیل شود

  پاسخ دادن
 2. 5

  همشهری

  با سلام
  شماره حساب انجمن را جهت مساعدت مالی اطلاع رسانی بفرمایید، خوشحال خواهیم شد.

  پاسخ دادن
 3. 4

  شب بو

  اینجور که من شنیدم گویا عده ای آمدند و در این به اصطلاح همایش از اروپا رفتن خود تعریف کرده اند .کدام مقاله کدام همایش کدام دلسوزی کدام محیط زیست؟!؟!

  پاسخ دادن
 4. 3

  آناهیتا

  با سلام
  امیدوارم که انجمن ژیوای در ادامه راه موفق باشد
  اما بنظر می رسد به دلیل اینکه از روشهای علمی و نظرات متخصصین علوم مختلف محیط زیست استفاده نمی کند در ادامه راه با چالش هایی روبرو بشود.
  نگاهی به تخصص بانیان، هیات مدیره و برنامه ریزان مذکور بیاندازید متاسفانه به جرات می توان گفت بسیار کمتر از 5 درصد برنامه ریزان و دست اندرکاران انجمن دارای تحصیلات در زمینه محیط زیست از جمله رشته های علوم محیط زیست، مهندسی محیط زیست، حقوق محیط زیست و … می باشند و این خود یعنی چالش بزرگ، زیرا در دنیای امروزی تخصص است که حرف اول را می زند و دسترسی به اهداف را میسر می سازد.

  پاسخ دادن
 5. 2

  محیط زیست

  هرچند من از کانال ایشان شنیدم, و سخنانش را دوست دارم ولی بخش اول سخنان دکتر محمد خانی انسجام خاصی را نداشت. شاید نمی دانست جمع حاضر به قیامت ایمان دارند یا نه!
  قیامت را به فردای نسل امروز و کودکان تقلیل دادند.
  دلسوزی های جناب محمد خانی بسیار دلگرم کننده هستند. اما جناب دکتر لازم است اطلاعات خود را به روز نمایند و در سخنانی که بیان می کنند مسائل تکراری را حذف فرمایند. باور بفرمایید جناب دکتر این همایش ها فقط برای عده ای خاص و تکراری است. و تکرار شنیدن, حداقل برای گوینده! همیشه جالب نیست. قضیه سنسور و ماشین و فنلاند یکی از تکرارهاست! کاش نماینده می شدید و حداقل در صحن مجلس طرح می فرمودید (آی از قلم سرخ که بی جهت حذف می کند آنچه را نباید حذف نماید……) . متاسفانه سمن های محیط زیستی به خواب رفتند چون حمایت خاصی را در عمل ندیدند.
  در بخش دوم سخنان مردم ما قبل از انتخابات عقلانی می اندیشند ولی هنگام رای گیری و انتخابات این عقلانیت موقتا با پارچه تمییز پیچیده شده و در گاو صندوق اندیشه های ناکارآمد گذاشته می شود. در آن ایام احساس جای همه چیز را می گیرد تا جاییکه تعصب همه را نابینا می سازد و بگذریم از تبلیغات این ور و آن ور آبی ها و …. هرکس بدنبال ماهی خودش است…..
  ببخشید! ملت ما را به اروپا تشبیه کردن حتی از بعد محیط زیستی نادرست است.
  مهمترین اثربخشی بر محیط زیست در اروپا پیش از فرهنگ نظام قانون و اجرای آن و جریمه های اثر بخش است. آنچه آنها را کنترل نموده است پول است و بالطبع تداوم این روند به فرهنگ نیز تبدیل شده است.
  مسئله دیگر در این قاره سبز باران های مداومی است که جریانهای گرمایی اقیانوس برای آنها به ارمغان آورده است.
  دکتر ولدبیگی هم کاش حداقل در جلوی خانه خودش چند اصله درخت می کاشت تا اینقدر آنجا خشک و بی روح نباشد….
  در این همایش با عرض معذرت از همه همشهریان پاوه ای, بازهم نوعی تعصب ریشه دار در پاوه مشاهده می گردد و از دوستان اطراف جهت مشارکت دعوت نشده است. انجمن باینگان یکی از انجمن های فعال است مگر نه!!!!

  پاسخ دادن
 6. 1

  آسو نودشه

  سلام دوستان
  تشکر از بابت زحمات برگزار کنندگان همایش!!!!!
  آخه عزیزم همایش تعریف و چهارچوب خاص خود را دارد. به هر نشست و سفرنامه خواندنی که نمیشه همایش گفت.
  اگر همایشه پوستر و بنر و پلاکارد اطلاع رسانی کجاست. ا
  اگر همایشه چرا اعلان عمومی ندادند تا مقالاتی ارسال گردد.
  اگر همایشه چرا هیات داوری نداشت.
  اگر همایشه چرا مقالات ارسال نشد.
  شما فکر نمی کنید که در این شهرستان خیل عظیمی از جوانان ماهر و فعالین آکادمیک زیست محیطی وجود دارند که از قضا در حوزه مورد مطالعه هم تخصص داشته و کار کرده اند.
  اگر منظور پاسداشت محیط زیست است خوب چرا اعلان عمومی ندادید. اگر هم منظور ژست های آنچنانی است که مبارکه.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.