9 Comments

 1. 7

  ناشناس

  دەس وەش پەی ئا ئاگاداریە یتە کاک فتح اللە

  پاسخ دادن
 2. 6

  ناشناس

  من عاشق این شاعر بزرگوارم لطف کنید شعر های ایشان رو رونمایی کنید و المان ایشان را هم بسازید که ما زنان پاوه به این خانم همشهری افتخار مکنیم که واقعا دران زمان ما همچین کسی را دراین شهر زیبای خود داشته ای به امید آن روز که جایی به نام این بزرگوار کنند و این خانم بزرگوارگویا انگونه از ایشان یاد میشودحافظ قران مجیدهم بوده اندبه هر حال ایشان هم الگوی خوبی برای مازنان این دیار می باشند وهم جای افتخار این دریارمان اورمانات می باشند

  پاسخ دادن
 3. 5

  فتح الە نجفی؛

  همه فانی اند فقط اوست باقی
  باسلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
  آنچه انسان را بیشتر به یاد خدا و روز قیامت نزدیکتر می نماید،همانا سرکشی از قبرستانها ست ، درآنجا چه انسانهای بزرگوار ومعتقد به دین و متدین و پاکی که تاروز قیامت آرام گرفته اند.
  درطول تاریخ هیچ نشانی از بت پرستی درمیان جوامع ما دیده نشده،اما یاد ونام بزرگان دین همیشه قابل احترام وبیشتر هدایت گر نسل های بعدی بوده ،که افزایش تعداد مساجد و تکایا دال بر این مهم می باشد.
  هدف از پیگیری وشناسایی محل دفن این شخصیت ادیب و بزرگوار ، قسمتی ستایش پروردگار است که در خلقتش چه انسانهای باارزش و دیگر زیبائیهایی را که نیافریده .
  اگربه دیگر نقاط توجه شود ، در هر شهر و برزه نی بخاطر احترام و یادی از انسانهایی که تاریخ را متحول نموده اند ،یادواره ای نه بعنوان بت خانه تهیه شده ،که تنها یادونام ماندگاری یست برای آیندگان ..

  پاسخ دادن
 4. 4

  نیچه

  بهتر است به جای شناسایی قبر و مدفن این شاعر. اشعار ایشان به رشته تحریر بیایند و چند بیتی ازآنها به نمایش گذاشته شوند . حرفهای بزرگ و کلمات زرین و اشعار دلنشین در بین مردم ما جایگاهی خاص دارند .

  پاسخ دادن
 5. 3

  ناشناس

  مزارش راتخریب کنید فردا به بت خانه مبدل میشود

  پاسخ دادن
  1. 3.2

   شهروند

   بت خانه فقط چوب و سنگ نیست. بدون شک افکار پوسیده و تحجر آمیز و خرافات از هر بت سنگی و چوبی خطرناک تراست. مگر جنایتکاران داعش و بوکوحرام و القاعده و … مثل جنابعالی موحد نیستند و قبور را تخریب نکردند؟

   پاسخ دادن
 6. 2

  سۆران سپەنجی

  به نامی خودای گەورەی
  دەس وەش بیەی و مانی نەویەی عەرز مەکەروو خزمەتوو زەحمەت کێشانوو ئەنجومەن ئەدەبی نەسیم و فەرهەنگوو هەورامانی ..

  پاسخ دادن
 7. 1

  شاهو

  چند وقت پیش اشعار ایشون رو در آلمان اجرا کردن .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.