3 Comments

 1. 3

  ناشناس

  سپاس از کانال خبری سلام پاوه

  پاسخ دادن
 2. 2

  ارمان

  با تشکر از مدیر موسسه ی خیریه ی گیتی مهر و رییس اموزش پرورش نوسود جناب اقای وهابی
  از اقدام خیرخواهانه و فرهنگیشان

  پاسخ دادن
 3. 1

  فاتح سعیدی

  در رابطه اقدام خیر خواهانه ی موسسه ی خیریه ی مهر گیتی ،بابت هدیه ی تعداد زیادی از کتاب غیر درسی به دانش آموزان مستعد تحت پوشش حوزه ی آموزش و پروش نوسود و همچنین مقداری قابل توجه دستگاه فتوکپی و تسهیلات تکثیر وچاپ به مدارس نوسود جای تقدیر و تشکر است.
  امید است این گونه موسسه های خیریه فرهنگی و مالی که همچون نبض جامعه در تداوم حیات موثرند نمونه شان بسیار باشند .که بخصوص در این اقدام فرهنگی در اهدای کتاب به دانش آموزان به منظور تحول فرهنگی و ارتقای سطح علمی دانش آموزان گویای همت والای این موسسه و اعضای تلاشگر و فهیم آن را را حکایت میکند و مجددا جای تقدیر و تشکر است . زیرا باید اعتراف کرد که ساختار فرهنگی جامعه و آموزش و پرورش منطقه ای و دانش آموزان آن بعنوان اهرم تحول وارتقای آن جامعه وپتانسیلی است که کل جامعه را تحت شعاع خویش قرار داده و پویا و زنده می کند .برعکس ،جامعه ای که آموزش و پرورش آن مورد بی مهری و تحقیر و توبیخ !!!قرار گیرد کشاندن جامعە بسوی بربریت است !!
  همچنین جا دارد از رئیس محترم آموزش و پرورش نوسود ، جناب آقای منصور وهابی ، شخصیتی متین و وزین بصیر قدر دانی و تشکر ویژه نمایم بابت اهتمام به این کارهای خطیر و پیگیریهایش در این راستا بنمایم .
  ۹۵//٦/۲۹ مریوان . فاتح سعیدی

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.