10 Comments

 1. 10

  عبدالهی

  سلام شعیب عزیزم ، موفقیت روز افزون شما را از ایزد منان خواهانم . از طرف خود و خانواده به شما تبریک میگوییم

  پاسخ دادن
 2. 9

  فروزان

  ضمن عرض سلام خدمت كاك شعيب عزيز تبريك صميمانه بنده را پذيرا باشد مقام دومي گواراي وجودتون باشه

  پاسخ دادن
 3. 8

  پیمان حسن زاده

  به نوبه ی خودم و بر حسب وظیفه به شعیب عزیز تبریک میگم .براستی لیاقت تو بیشتر از اینهاست.کسی که در کمتر از دو سال تدریس توانسته بیش از بیست شاگرد آماده ی اجرا و گروه نوازی کند یقینا میتواند در اوج قله های افتخار موسیقی بایستد.موفق و پاینده باشی.

  پاسخ دادن
 4. 7

  هژیر عزیزی

  بنده هم به نوبه خود این موقعیت و مقام عالی را به دوست خوبم کاک شعیب بهرامی و خانواده محترمشان تبریگک عرض می نمایم و از خداوند بلند مرتبه آرزوی و سلامتی را برای ایشان خاستارم.
  واقعا خسته نباشی شعیب جان

  پاسخ دادن
 5. 6

  سید احسان شمسی

  بنده هم این موفقیت عالی رو خدمت دوست عزیز کاک شعیب بهرامی تبریک عرض کرده ازخداوند منان توفیق بیشتر دراین زمینه وسایر مراحل زندگیشان راخواستارم، باشد که چنین الگوهایی پیشتر نوای دیارمان را زیبا کنند

  پاسخ دادن
 6. 5

  آرین سلیمی

  با سلام خدمت دوستان ارجمند و همچنین عرض تبریک خدمت دوست و برادر هنرمندم جناب اقای شعیب بهرامی و آرزوی موفقیت و سربلندی برای این بزرگوار.

  پاسخ دادن
 7. 4

  ایدین قباخلو

  به ایشان وخانواده محترم تبریک گفته وارزوی مقام ها وجایگاه بالاتری درموسیقی را برایشان خواستاریم ..(موفقیت ایشان نشان ازمدیریت کوشش وتلاش بی چشم داشت استادی دوست داشتنی با همتی مثال زدنی به نام پیمان حسن زاده ست کاک پیمان صمیمانه موفقیت شاگردت را تبریک وارزوی بهترین رابرایت خواستاریم )ایدین قباخلو

  پاسخ دادن
 8. 3

  عبدالله رستمی

  مواره کو بو کاکه شوعیب بی وه ی بی

  پاسخ دادن
 9. 2

  هیوا

  باسلام وتبریک این افتخار خوب به اقای بهرامی .ببخشید میشه بگویید که نفرات برتر کیا بودن .؟ این جشنواره مگه انفرادی بوده یا گروهی؟ چون گروه پاوه دوم شده واصفهان اول؟

  پاسخ دادن
 10. 1

  مجید صفیعی

  کاک شعیب عزیز از هنرمندان خوب این شهر هستن که با تلاش و همت بالا توانستن به این مهم دست پیدا کنند خداوند بزرگ را باید شاکر بود که ایشان توانستند این چنین مقامی را در نواختن سازی کسب نمایند که با عرف و سنت مردم این شهر امیخته شده ؛ به ایشان باید بالید .
  “ده سو وه ش بو مانی نه ویی “

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.