قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » موفقیت دانش آموز پاوه ای در آزمون استعداد های درخشان کشور

به گزارش سلام پاوه:سیروان امینی دانش آموز مستعد کلاس ششم ابتدایی دبستان شهید مطهری پاوه در آزمون استعداد های درخشان( علامه حلی تهران) پدیرفته شد.سیروان امینی

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:بنابر اعلام نتایج درسامانه نام نویسی(http://azmoon.medu.ir) و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان کشور، این دانش آموز پرتلاش و مستعد با کسب نتایج علمی مربوطه،موفق به اخذ پذیرش از این مدرسه شد.

سیروان امینی در این باره گفت :موفقیتی که به دست آورده ام در درجه اول لطف خداوند متعال و در درجه دوم مرهون حمایت والدین و زحمات بی شائبه همه معلمین گرامیش طی سالهای تحصیلیش بوده است و تلاش خود را نیز به عنوان یک موهبت الهی در درجات بعدی اثر بخشی در این موفقیت میداند،

وی به طور خاص از همراهی و مساعدت های کانون فرهنگی آموزش قلم چی شهر پاوه و به ویژه سرکار خانم ها ندا صافی پور و لیلا حاتمی نیز یاد کرد و یادآور شد که از زحمات کانون بی نهایت سپاسگزار است.

لازم بذکر است وی فرزند آقای بهمن امینی از فرهنگیان خوش نام و پرتلاش اداره اموزش و پرورش پاوه می باشد

پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه این موفقیت را خدمت این دانش آموز مستعد و ساعی و خانواده محترم آقای امینی تبریک عرض میکند،امید است که در آینده شاهد موفقیت های بیشتری از این دانش اموز و دیگر دانش اموزان این خطه باشیم.

سیروان امینی (3)

 1. گونا رستم پور

  سیروان عزیز بی نهایت برات خوشحال شدم و با شناختی که از روحیه تلاشگرت دارم مطمئنم که روزی باعث افتخار همه مون میشی, و من به اومدن اون روز حسابی خوش بینم :))

 2. بهمن امینی

  با سلام و بی نهایت سپاس از همه عزیزانی که به انحاء مختلف به سبب پذیرفته شدن سیروان در اولین آزمون مسیر موفقیتش ابراز لطف و مهربانی فرموده اند و سپاس و قدر دانی از مجموعه معلمین عزیز سیروان از پیش دبستانی تا کلاس ششم و کادر محترم دبستان شهید مطهری، آموزش و پرورش شهرستان پاوه و آقایان فرهاد صالحی و صهیب زربان مدیران محترم سایت خبری تحلیلی سلام پاوه و کانون فرهنگی آموزش قلم چی پاوه.
  در این خصوص می خواهم به چند نکته ای بپردازم انشاالله که مقبول بیافتد، اول آنکه هرچه خدا قسمت کند و الخیر و فی ما وقع و دوم اینکه به جهت علاقه ای که به رشد و تعالی فرزندان این دیار دارم معتقدم: فرزندان صالح از جمله نعمت هايي هستند که در جامعه ما متولد مي شوند، رشد مي کنند و در آینده ای نزدیک نقش مهمي در توسعه ي دیارمان ایفا خواهند کرد و یقیناً سیمای آینده ما در گرو نحوه تعامل با رشد و تعالی آنان خواهد بود. در این راه پدر و مادر اولین کسانی هستند که متوجه رشد حرکتي، رشد کلامي و کارهاي ذهني فرزند خود مي شوند و آنان هستند که اولین قدم های رشد و بالندگی فرزندشان را رقم خواهند زد، نمونه بارز نقش والدین داستان مادر ادیسون و نحوه تعامل با فرزندش بود، کودکی که مدرسه اش خطاب به خانواده وی چنین می نویسد: فرزندتان هیچ استعدادی جهت ادامه تحصیل و درس خواندن ندارد و مدرسه ما جای ابلهان و کودن ها نیست، و البته تاریخ گواه شد بر اینکه مادر ادیسون حکیمانه با این مسئله برخورد نمود و حاصل رفتار وی شکوفایی شخصیتی شد که همگان او را به خوبی می شناسیم.
  در این مسیر اول از همه، والدین باید همواره خود مظهر عملی باشند که از کودکشان انتظار دارند و البته بهترین کار این است که فرزندانمان را به سمتی سوق دهیم که با محرک های محیطی مثبت در تماس و تعامل باشند. حداقل می توان محیط خانواده را از جهت آموزشی و پرورشی غنی کرد . در کنار خانواده نهاد آموزش و پرورش به طور عام از همسایگان، مسجد محل، عامه مردم تا دستگاه تعلیم و تربیت نیز هر کدام در بارور ساختن استعداد و توانایی فرزندان این دیار سهم بسزایی دارند. بحمدالله والمنه در اغلب خانواده های پاوه و اورامانات شرایط برای رشد و تعالی فرزندان به خوبی مهیا است و والدین بایستی با شناختی درست از وضعیت فرزند خود اسباب تلاش سنجیده آنها را فراهم آورند.
  و در درجه دوم باید بپذیریم که سهم تلاش سنجیده بیشتر از استعداد است، اغلب مردم داشتن صرف هوش و استعداد را سبب رشد و شکوفایی قلمداد می کنند که البته اینطور نیست و یا به بیان دیگر راه را گم کرده اند.آنچه که بیم آن می رود اتفاق بیافتد این است که والدین از سوی هوش و توانایی فرزندانشان را حس کرده و ببینند و از سوی دیگر برای ویژگیهای فردی فرزندشان تصمیم یا عملی اتخاذ نکنند و در واقع بی تفاوت به این قضیه بنگرند و البته سوای این مسائل با واگذار کردن جریان رشد، آنهم صرفا به مدارس به طور غیر مستقیم موجبات بروز سرخوردگی و روزمرگی در فرزندشان را فراهم آورند، چرا که سهم والدین و جامعه کمتر از مدرسه نیست و از سوی عادت کردن به قالب های درسی و تدریس کلیشه ای و تلاش برای کسب نمره 20 فرزندان عزیزمان را در دوری معیوب که نتیجه اش نمرات 20 و فرو رفتن در قالب های رقابت ناسالم است نیست.
  و در ادامه ما باید روحیه خلاق بودن و نوآور بودن را با اتخاذ شیوه های درست علمی و متقن برای فرزندانمان ببار آوریم و در این راه با گرفتن مشاوره های درست روش رسیدن به این سبک از یادگیری را در فرزندانمان تقویت نمائیم. آرزوی من موفقیت همه فرزندان عزیز این دیار است و خالصانه از بذل توجهی که به فرزندم سیروان روا داشته اید سپاسگزارمِ، یقیناً این مرحله تازه شروع کار است،از خدای منان سلامتی و موفقیت همه فرزندان این دیار و سیروان عزیز را مسئلت دارم.

 3. شافعی

  با عرض تبریک به سیروان عزیز خانواده محترم آقای امینی، لیاقت و شایستگی بیشتر از اینها را دارد

 4. مظفر اخگر

  تبریک وشادباش به سیروان امینی ازدبستان شهید مطهری ودست مریزاد به خانواده معززشان

 5. شفا فرهادی

  آفرین سیروان گیان،همه مون رو خیلی خوشحال کردی، امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی و باعث افتخار همه ی ما.

 6. پرشنگ احمدی

  سلام
  واقعا مایه ی افتخار است، به خانواده ی آقای امینی صمیمانه تبریک عرض می کنم امیدوارم آغاز موفقیتهای بیشتر این عزیز باشد و علاوه بر خود و خانواده ی گرامیش، شهر و دیارمان نیز از ثمرات چنین موفقیت هایی بهره مند شود.

 7. فارق مومنی

  انتظار جز این نبود .
  از جناب آقای سیروان امینی دانش آموز با اخلاق ،ساعی وتلاشگر شهرمان که با کوشش خود برگ زرین دیگری به افتخارات خود وشهرمان بخشید ،سپاسگزارم . ضمن تبریک به ایشان ،پدر ومادر عزیزشان آرزوی موفقیت روز افزون را از درگاه احدیت برایشان آرزومندم .

 8. احمدی

  سیروان عزیز موفق باشید، تکلیفت سختر شد پس بیشتر بکوش . آفرین

 9. مهناز

  آفرين، وتبریک وسپاسی مخصوص ازاین پدر ومادر نمونه،امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشد

 10. زکریا

  آفرین انشالله همیشه موفق باشی

 11. R_R

  موفق ومویدباشیدآقای امینی

 12. اميد بادفر

  از سيروان عزيز و خانواده استاد گرامي آقاي اميني جز اين هيچ انتظاري نميرود. اميدوارم مدارج بالاتر و بهتر

 13. نداصافی پور

  هیچ موفقیتی تصادفی نیست
  نمونه بارز این شعار امروز موفقیت بی نظیر سیروان عزیز در ازمون استعدادهای درخشان کشور است
  انچه در این میان واضح است نقش بسیار پررنگ اولیا در موفقیت فرزندشان است
  نقش پدر بعنوان مدیر و برنامه ریز در راس خانواده و مادر بعنوان حامی وپیگیر دلسوزانه ودر عین حال هوشمندانه رادراین چندساله به وضوح شاهد بودیم
  اعتماد به نفس سیروان در سایه درایت این دو موهبت الهی مثال زدنی است.
  وچه زیبا سیروان عزیز ثابت کرد برای موفقیت نیازی به هزینه کردن های غیرمتعارف وتهران و کرمانشاه رفتن های غیرضروری نداردوتنهابا اعتمادبه یک برنامه منسجم وتلاش خستگی ناپذیر در مطالعه واموزش می تواند مرزهای جغرافیایی محرومیت رابشکند وحلاوت یک موفقیت را تجربه کند
  ((سیروان عزیز افرین برتلاش مداوم وهمت بلندت
  باعث افتخار مایید))

 14. کامران شفیعی

  آفرین سیروان جان بهت تبریک میگم و مردم شهر پاوه را خوشحال کردی با موفقیت درخشانت بهت تبریک میگم و ایشالا در عرصه زندگیت موفق باشی

 15. پروین

  این موفقیت را به مردم پاوه وهمه دانش آموزان و علی الخصوص به خانواده آقای امینی تبریک عرض می نمایم امیدوارم برای بقیه دانش آموزان الگو باشند ، خداوند حفظشان نماید و شاهد موفقیتشان در مراحل بعدی زندگی باشیم

 16. پیمان خالدی

  تبریک میگم سیروان عزیز و تیزهوش. انتظارشو داشتیم. ان شاالله با پشتکار همیشگیت شاهد موفقیت های آتی زندگیتم باشیم. به والدین بزرگوارتم تبریک میگم…

 17. اشکان

  تبریک می گم سیروان جان. دبیرستان علامه حلی بهترین دبیرستان ایران هست و مطمئنم با تحصیل در این دبیرستان و با وجود استعدادها و تلاشَت به بهترین درجات علمی می رسی و همه همیشه بهت افتخار می کنیم.

 18. پیعام فرهادی

  افرین سیروان جان تبریک میگم به خودت و خانواده محترم با ارزوی پیشرفتهای بیشتر

 19. پیمان فتاحی نژاد

  موفقیت دیگری در عرصه علم ودانش را خدمت این عزیز و همچنین خانواده محترمش و تمام فرهنگیان پاوه تبریک و ساد باش عرض میکنم

 20. مشاور مدرسه

  آفرین به تو ای پسر خوب، موفق باشید.

 21. فرهنگی

  سلام و آفرین به این دانش آموز عزیز، موفقیت همه فرزندان این دیار را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 22. ش.ف

  آفرین سیروان گیان ??
  امیدوارم شاهد موفقیت های بیشتری ازت باشیم

 23. س

  آفرین سیروان گیان انشاالله همیشه موفق بی

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |