23 Comments

 1. 23

  گونا رستم پور

  سیروان عزیز بی نهایت برات خوشحال شدم و با شناختی که از روحیه تلاشگرت دارم مطمئنم که روزی باعث افتخار همه مون میشی, و من به اومدن اون روز حسابی خوش بینم :))

  پاسخ دادن
 2. 22

  بهمن امینی

  با سلام و بی نهایت سپاس از همه عزیزانی که به انحاء مختلف به سبب پذیرفته شدن سیروان در اولین آزمون مسیر موفقیتش ابراز لطف و مهربانی فرموده اند و سپاس و قدر دانی از مجموعه معلمین عزیز سیروان از پیش دبستانی تا کلاس ششم و کادر محترم دبستان شهید مطهری، آموزش و پرورش شهرستان پاوه و آقایان فرهاد صالحی و صهیب زربان مدیران محترم سایت خبری تحلیلی سلام پاوه و کانون فرهنگی آموزش قلم چی پاوه.
  در این خصوص می خواهم به چند نکته ای بپردازم انشاالله که مقبول بیافتد، اول آنکه هرچه خدا قسمت کند و الخیر و فی ما وقع و دوم اینکه به جهت علاقه ای که به رشد و تعالی فرزندان این دیار دارم معتقدم: فرزندان صالح از جمله نعمت هايي هستند که در جامعه ما متولد مي شوند، رشد مي کنند و در آینده ای نزدیک نقش مهمي در توسعه ي دیارمان ایفا خواهند کرد و یقیناً سیمای آینده ما در گرو نحوه تعامل با رشد و تعالی آنان خواهد بود. در این راه پدر و مادر اولین کسانی هستند که متوجه رشد حرکتي، رشد کلامي و کارهاي ذهني فرزند خود مي شوند و آنان هستند که اولین قدم های رشد و بالندگی فرزندشان را رقم خواهند زد، نمونه بارز نقش والدین داستان مادر ادیسون و نحوه تعامل با فرزندش بود، کودکی که مدرسه اش خطاب به خانواده وی چنین می نویسد: فرزندتان هیچ استعدادی جهت ادامه تحصیل و درس خواندن ندارد و مدرسه ما جای ابلهان و کودن ها نیست، و البته تاریخ گواه شد بر اینکه مادر ادیسون حکیمانه با این مسئله برخورد نمود و حاصل رفتار وی شکوفایی شخصیتی شد که همگان او را به خوبی می شناسیم.
  در این مسیر اول از همه، والدین باید همواره خود مظهر عملی باشند که از کودکشان انتظار دارند و البته بهترین کار این است که فرزندانمان را به سمتی سوق دهیم که با محرک های محیطی مثبت در تماس و تعامل باشند. حداقل می توان محیط خانواده را از جهت آموزشی و پرورشی غنی کرد . در کنار خانواده نهاد آموزش و پرورش به طور عام از همسایگان، مسجد محل، عامه مردم تا دستگاه تعلیم و تربیت نیز هر کدام در بارور ساختن استعداد و توانایی فرزندان این دیار سهم بسزایی دارند. بحمدالله والمنه در اغلب خانواده های پاوه و اورامانات شرایط برای رشد و تعالی فرزندان به خوبی مهیا است و والدین بایستی با شناختی درست از وضعیت فرزند خود اسباب تلاش سنجیده آنها را فراهم آورند.
  و در درجه دوم باید بپذیریم که سهم تلاش سنجیده بیشتر از استعداد است، اغلب مردم داشتن صرف هوش و استعداد را سبب رشد و شکوفایی قلمداد می کنند که البته اینطور نیست و یا به بیان دیگر راه را گم کرده اند.آنچه که بیم آن می رود اتفاق بیافتد این است که والدین از سوی هوش و توانایی فرزندانشان را حس کرده و ببینند و از سوی دیگر برای ویژگیهای فردی فرزندشان تصمیم یا عملی اتخاذ نکنند و در واقع بی تفاوت به این قضیه بنگرند و البته سوای این مسائل با واگذار کردن جریان رشد، آنهم صرفا به مدارس به طور غیر مستقیم موجبات بروز سرخوردگی و روزمرگی در فرزندشان را فراهم آورند، چرا که سهم والدین و جامعه کمتر از مدرسه نیست و از سوی عادت کردن به قالب های درسی و تدریس کلیشه ای و تلاش برای کسب نمره 20 فرزندان عزیزمان را در دوری معیوب که نتیجه اش نمرات 20 و فرو رفتن در قالب های رقابت ناسالم است نیست.
  و در ادامه ما باید روحیه خلاق بودن و نوآور بودن را با اتخاذ شیوه های درست علمی و متقن برای فرزندانمان ببار آوریم و در این راه با گرفتن مشاوره های درست روش رسیدن به این سبک از یادگیری را در فرزندانمان تقویت نمائیم. آرزوی من موفقیت همه فرزندان عزیز این دیار است و خالصانه از بذل توجهی که به فرزندم سیروان روا داشته اید سپاسگزارمِ، یقیناً این مرحله تازه شروع کار است،از خدای منان سلامتی و موفقیت همه فرزندان این دیار و سیروان عزیز را مسئلت دارم.

  پاسخ دادن
 3. 21

  شافعی

  با عرض تبریک به سیروان عزیز خانواده محترم آقای امینی، لیاقت و شایستگی بیشتر از اینها را دارد

  پاسخ دادن
 4. 20

  مظفر اخگر

  تبریک وشادباش به سیروان امینی ازدبستان شهید مطهری ودست مریزاد به خانواده معززشان

  پاسخ دادن
 5. 19

  شفا فرهادی

  آفرین سیروان گیان،همه مون رو خیلی خوشحال کردی، امیدوارم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی و باعث افتخار همه ی ما.

  پاسخ دادن
 6. 18

  پرشنگ احمدی

  سلام
  واقعا مایه ی افتخار است، به خانواده ی آقای امینی صمیمانه تبریک عرض می کنم امیدوارم آغاز موفقیتهای بیشتر این عزیز باشد و علاوه بر خود و خانواده ی گرامیش، شهر و دیارمان نیز از ثمرات چنین موفقیت هایی بهره مند شود.

  پاسخ دادن
 7. 17

  فارق مومنی

  انتظار جز این نبود .
  از جناب آقای سیروان امینی دانش آموز با اخلاق ،ساعی وتلاشگر شهرمان که با کوشش خود برگ زرین دیگری به افتخارات خود وشهرمان بخشید ،سپاسگزارم . ضمن تبریک به ایشان ،پدر ومادر عزیزشان آرزوی موفقیت روز افزون را از درگاه احدیت برایشان آرزومندم .

  پاسخ دادن
 8. 16

  احمدی

  سیروان عزیز موفق باشید، تکلیفت سختر شد پس بیشتر بکوش . آفرین

  پاسخ دادن
 9. 15

  مهناز

  آفرين، وتبریک وسپاسی مخصوص ازاین پدر ومادر نمونه،امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشد

  پاسخ دادن
 10. 14

  زکریا

  آفرین انشالله همیشه موفق باشی

  پاسخ دادن
 11. 13

  R_R

  موفق ومویدباشیدآقای امینی

  پاسخ دادن
 12. 12

  اميد بادفر

  از سيروان عزيز و خانواده استاد گرامي آقاي اميني جز اين هيچ انتظاري نميرود. اميدوارم مدارج بالاتر و بهتر

  پاسخ دادن
 13. 11

  نداصافی پور

  هیچ موفقیتی تصادفی نیست
  نمونه بارز این شعار امروز موفقیت بی نظیر سیروان عزیز در ازمون استعدادهای درخشان کشور است
  انچه در این میان واضح است نقش بسیار پررنگ اولیا در موفقیت فرزندشان است
  نقش پدر بعنوان مدیر و برنامه ریز در راس خانواده و مادر بعنوان حامی وپیگیر دلسوزانه ودر عین حال هوشمندانه رادراین چندساله به وضوح شاهد بودیم
  اعتماد به نفس سیروان در سایه درایت این دو موهبت الهی مثال زدنی است.
  وچه زیبا سیروان عزیز ثابت کرد برای موفقیت نیازی به هزینه کردن های غیرمتعارف وتهران و کرمانشاه رفتن های غیرضروری نداردوتنهابا اعتمادبه یک برنامه منسجم وتلاش خستگی ناپذیر در مطالعه واموزش می تواند مرزهای جغرافیایی محرومیت رابشکند وحلاوت یک موفقیت را تجربه کند
  ((سیروان عزیز افرین برتلاش مداوم وهمت بلندت
  باعث افتخار مایید))

  پاسخ دادن
 14. 10

  کامران شفیعی

  آفرین سیروان جان بهت تبریک میگم و مردم شهر پاوه را خوشحال کردی با موفقیت درخشانت بهت تبریک میگم و ایشالا در عرصه زندگیت موفق باشی

  پاسخ دادن
 15. 9

  پروین

  این موفقیت را به مردم پاوه وهمه دانش آموزان و علی الخصوص به خانواده آقای امینی تبریک عرض می نمایم امیدوارم برای بقیه دانش آموزان الگو باشند ، خداوند حفظشان نماید و شاهد موفقیتشان در مراحل بعدی زندگی باشیم

  پاسخ دادن
 16. 8

  پیمان خالدی

  تبریک میگم سیروان عزیز و تیزهوش. انتظارشو داشتیم. ان شاالله با پشتکار همیشگیت شاهد موفقیت های آتی زندگیتم باشیم. به والدین بزرگوارتم تبریک میگم…

  پاسخ دادن
 17. 7

  اشکان

  تبریک می گم سیروان جان. دبیرستان علامه حلی بهترین دبیرستان ایران هست و مطمئنم با تحصیل در این دبیرستان و با وجود استعدادها و تلاشَت به بهترین درجات علمی می رسی و همه همیشه بهت افتخار می کنیم.

  پاسخ دادن
 18. 6

  پیعام فرهادی

  افرین سیروان جان تبریک میگم به خودت و خانواده محترم با ارزوی پیشرفتهای بیشتر

  پاسخ دادن
 19. 5

  پیمان فتاحی نژاد

  موفقیت دیگری در عرصه علم ودانش را خدمت این عزیز و همچنین خانواده محترمش و تمام فرهنگیان پاوه تبریک و ساد باش عرض میکنم

  پاسخ دادن
 20. 4

  مشاور مدرسه

  آفرین به تو ای پسر خوب، موفق باشید.

  پاسخ دادن
 21. 3

  فرهنگی

  سلام و آفرین به این دانش آموز عزیز، موفقیت همه فرزندان این دیار را از خداوند متعال مسئلت دارم.

  پاسخ دادن
 22. 2

  ش.ف

  آفرین سیروان گیان ??
  امیدوارم شاهد موفقیت های بیشتری ازت باشیم

  پاسخ دادن
 23. 1

  س

  آفرین سیروان گیان انشاالله همیشه موفق بی

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.