7 Comments

 1. 7

  آنی ادب

  سلام
  بدون شک پیگیری مشکلات شهرک صنعتی پاوه از جانب این سایت خبری موجب دلگرمی و امید صنعتگران شهرمان خواهد بود.
  امیدوارم با مصاحبه های اختصاصی با مسئولین شهر( دادستان، امام جمعه، قاضی پرونده، فرماندار، شهردار، روسای ادارات سازمان آب، برق ، گاز و مخابرات ضمن کسب نظراتشان در ارتباط با وضعیت شهرک کارگاهی و یادآوری تعهداتشان نسبت به امورات شهرک صنعتی انها را نسبت به مسایل و مشکلات پیش رو حساس کنید.
  مسئولین قضایی و امنیتی شهر پاوه باید بدانند که تاخیر بیشتر در امر صدور رای و احقاق حق صاحبان واقعی صنوف صنعتی شهرک کارگاهی موجبات ناامیدی و یاس آنها از مسئولین و به طبع آن از نظام قضایی و اجرایی کشور را در پی خواهد داشت.
  بنظر انتظاری بیهوده نیست چنانچه از مسئولین بخواهیم اگر به فکر وظایف قانونی خود نیستند لااقل به فکر نگرش و نوع نگاه مردم به نظام قضایی و امنیتی و اجرایی شهر باشند.
  و در پایان جمله ای خطاب به مسئولین ریز و درشت گرانقدر دیارمان:
  بی شک وضعیت کنونی شهرک صنعتی مایه ی مباهات هیچ مسئول آگاه و مدبری نیست پس لااقل مانع از آن شوید که مایه ی سرافکندگی تان شود.

  پاسخ دادن
 2. 6

  ناشناس

  چرا هیچ یک از اعضای شورا ویا کارکنان شهرداری شهرداری ویا مسئولین مربوطه تا به الآن در این باره مطلبی نمینویسن

  پاسخ دادن
 3. 5

  نکته بین

  در جریان این مشکلات شهرک کارگاهی که شمار قطعه های شهرک کارگاهی به 250 قطعه رسیده با یک حساب سر انگشتی بجز شاگردان کارگاهها هر قطعه حد اقل 4 نفر یا یک خانهوار 4نفره درگیر هستن که این موضوع یعنی بیش از 1000نفر در این شهر که حتی تعدادی از صاحبان اصلی قطعات فوت کردن که خانواده های فاقد سرپرست منتظر راه اندازی این شهرک هستن که پولی رو که از طرف سرپرست خانهوار سرمایه گذاری شده به نتیجه ای برسد وگوشه ای از مشکلات اقتصادی خود را ترمیم کنن

  پاسخ دادن
 4. 4

  جوشکار

  با تشکر از کاک فرهاد عزیز امید ما ساکنین آن ویرانه به پیگیریهای شما وهمت مسوءلین شهر عزیزیمان است به خدابیشتر از بیست خانواده به جایی رسیدن که زندگیشان شده مثل یک جهنم از پس که سود وامهای مضاربه رو پرداخت کرده اند .شما رو به خاطر رضای خداوند فکری بحال این قشر آسیب دیده بکنید باشد که این کار شما سپری باشد درمقابل آسیبهای این روزگار برای خودتان وفرزندانتان

  پاسخ دادن
 5. 3

  کامل حسینی

  سلام : ازآقای صالحی و زربان تشکر میکنم که بدون هیچ گونه چشم داشتی فقط بنا به احساس مسئولیتی که به عنوان رسانه بارها مشکلات شهرک کارگاهی رو در سایت خود مطرح نموده تشکر میکنم همانگون که در عکسهای بالا قسمتهای از مشکلات شهرک کارگاهی رو که دور بین سلام پاوه به تصویر کشید امید واریم که بعد از 16 سال مشکلات شهرک کارگاهی تا حدودی حل شود . امروز هم از نماینده پاوه واورامانات آقای شهاب نادری قول گرفتم که به شهرک کارگاهی حتما بیاد تا ایشان نیز از نزدیک بامشکلات شهرک آشنا شود . از نمایندگان قبلی خیری ندیدیم حتی ازشونم بپرسی شهرک کارگاهی پاوه کجاست نمی دانند . از آقای میری شهردار پاوه هم قول گرفتم که مشکلات شهرک کارگاهی رو در اولویت قرار دهد ایشان هم قول داد که با صدور حکم دادگستری وواگذاری امورات شهرک کارگاهی به شهرداری در اولین فرصت امورات شهرک کارگاهی را انجام خواهد داد .

  پاسخ دادن
 6. 2

  استادکار

  سلام
  بنظر من کلید حل مشکلات این شهر راه اندازی شهرک کارگاهی است مشکلاتی ازقبیل ترافیک و بیکاری وپراکندکی کارگاهی وغیره. مسئولین درنگ جایز نیست

  پاسخ دادن
 7. 1

  ناشناس

  واقعا مسؤولین باید ……… از این همه بی تدبیری و …… متاسفم برای این افراد ……..

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.