56 Comments

 1. 56

  یحیی فتاحی

  باسلام وعرض احترام خدمت اساتید محترم خانه موسیقی پاوه وتشکر از تلاش و زحمات این عزیزان در روشن ماندن چراغ هنر موسیقی در اورامانات ، واقعا کم لطفیست در حق این عزیزان که زحماتشان نادیده گرفته شود، اینجانب به عنوان هنر جوی این خانه موسیقی و ساکن شهرستان جوانرود از مسولین محترم شهرستان پاوه خواهشمندم که در جهت رفع مشکلات و نواقص این مکان ارزشمند اقدام لازم را معمول فرمایند ، با تشکر فراوان .

  پاسخ دادن
 2. 55

  آراس یاری

  چه غریب ماندی ای دل،نه غمی،نه غمگساری
  نه به انتظار یاری نه ز یار انتظاری…!
  هنر همچو قلب اجتماع است،پویایی و رشد این اجتماع نیز در گرو تپش آن است اما گویی انسانها در این عصر سراسر مجازی به حقیقت وجودش پی نمیبرند و غریبانه رهایش کرده اند.باشد که به یادش آرند و چو جانش دوست بدارند قبل از آنکه از تپیدن باز ایستد!
  به عنوان عضوی کوچک از این جامعه غنی از فرهنگ وهنر که مشغول به تدریس در خانه موسیقی میباشم،از نزدیک با مشکلات فراوان این نهاد مردمی آشنا بوده و هستم.باید عرض کنم جای بسی تاسف است که تنها نهاد رسمی هنری شهرمان از ابتدای ترین امکانات و حقوقات خود محروم است آن هم به دست افرادی که خود را غمخوار و دلسوز فرهنگ و هنر و خدمتگذار و تلاشگر پیشرفت آن میدانند!!! اما از چه رو برای راهش طعنه آمیزانه “شمع”را مناسب میدانند،شاید نمی دانند برای کسی که به معنای واقعی دوستدار هنر است،”شمع کم از خورشید تابان ندارد”!
  چه روزها که دلسوزان واقعی هنر این شهر با نور شمع وجودشان دینشان را خالصانه به شهرشان ادا کرده و میکنند.روزی فراخواهد رسید که این نور روشنایی بخش روح همگان میشود.
  به امید روشنایی هنر

  پاسخ دادن
 3. 54

  دوست

  انجیو یک سازمان مردم نهاده وربطی به ارشاد نداره
  اگر نمیتونن ادامه بدن واز مخارج بر نمیان انصراف بدن

  پاسخ دادن
 4. 53

  نوید بهرامی

  با سلام خدمت تمامی اهل هنر و مراجعین سایت سلام پاوه،امید وارم این موضوع هرچه سریع تر پیگیری شده و دیگر مشکلی برای خانه موسیقی که تنها مهد هنر پاوه است به وجود نیاید چرا که خاموش شدن برق یا گاز و …..منجر به خاموش شدن هنر پاوه میشود

  پاسخ دادن
 5. 52

  پروین خسروی

  باسلام وتشکر ازسایت سلام پاوه واستاد عزیزم آ قای آژند من هم به نوبه خود به عنوان یک هنر جو که در خانه موسیقی فعالیت دارم ومشکلات موجود را از نزدیک شاهد هستم وبه موضوعاتی پس پرده این مشکلات تا حدودی واقف هستم این مشکل تنها یکی از آن همه مشکل می باشد که مجال افتاده درباره ان بحث شود آیا کسی نباید مسؤل عدم تخصیص بودجه خانه موسیقی باشد اصل این مشکل در واقع مشکل آب وبرق وگاز نیست مشکل آن دسته از عزیزانی است که به هنر وتعالی انسان در اصل باور ندارند یک نفر که لازم است اهم نظر خود را به زندگی شخصی اش معطوف کندتاچه حد باید مشکلات خانه موسیقی را بر دوش کشد آیا یک نفر نباید جوابگو باشد لذا از مسؤلین تقاضا دارم جهت حل مشکلات خانه موسیقی اقدامات لازم را به عمل آورند

  پاسخ دادن
 6. 51

  ناشناس

  شما که این همه دلسوزی دارید به خانه موسیقی چرا همگی پول بدهی آب و گاز و برق آن رات صورت نمی فرمائید

  پاسخ دادن
 7. 50

  آرینا یاری

  با سلام و درود به مدیران محترم سایت سلام پاوه که چنین خبر مهم فرهنگی را در سایت خود منتشر نموده اند، من به عنوان یک هنرجو و دوستدار هنر وظیفه خود می دانم که به وضع بحرانی خانه موسیقی اعتراض کرده و مشوق اهالی خانه موسیقی برای ادامه راه باشم که به واقع هدف و دغدغه این افراد ترویج
  و ارتقاء فرهنگ و هنر در شرایطی که
  در فضای سرد و تاریک خانه موسیقی
  بوده اند، که این نشان از عشق والای
  آنان به موسیقی و تعهد به هنر
  می باشد و در پایان نسبت به چنین فاجه فرهنگی باید تاسف خورد……

  پاسخ دادن
 8. 49

  فایزه شریفی

  موسیقی مانند کشوری است که روح در ان حرکت میکند ..در انجا هرچیز گلهای زیبا میدهد وهیج علف هرزه ای دران نمیروید.اماتعدادکمی از افراد میفهمند که در هرقطعه ای از موسیقی چه شوری نهفته است

  پاسخ دادن
 9. 48

  آرش سلیمی

  به نام خالق هنر و زیبایی
  “اگر که تدبیری باشد در درک منطق هنر است،در هنر میشود نوای هستی را شنید؛معراج در این عرصه روی میدهد،پروازی به فرازستان معنا…!”(استاد محمدرضا شجریان)
  ابتدا تبریک و تشکر عرض میکنم خدمت تمامی عزیزانی که بار دیگر با حمایت خود نشان دادند که دلشان برای هنر این شهر می تپد و با دردهایش احساس همدردی میکنند بدون هیچگونه چشمداشتی..
  و اما خدمت عزیزانی که با ترس از دیده شدن توسط همنوعان فهیمشان و فاش شدن شخصیت و هویت واقعیشان خود را پشت شخصیتهای بی هویت و مجازی پنهان و با نظرات خود به شعور مردمان فهیم این دیار به نوعی بی احترامی نموده و اذعان میدارند که اینهمه حمایت و دغدغه های به حق مردم فهیم و فرهنگی دیارمان هدایت شده از سوی فرد یا افرادی خاص است،باید عرض کنم:”کافر همه را به کیش خود پندارد…!”چرا که با کمی تامل و دقت در نظراتاین افراد به وضوح خواهیم دید که خود بازیگران این بازی سخیف شده اند و بهتر است بدانند که حقیقت آن است با مقیاس های معمولی،با الفبای معمولی؛زبان زیبایی هنری را درک نمیتوان کرد.اینجا مساله ی درک و برداشتی از این دست یا آن دست در میان نیست،باید جزی از آن باشی،باید با گوشت و استخوان و عصبت در عمق فاجعه حضور پیدا کنی.این فریادی نیست که با گوش سرت بشنوی؛باید درون جانت طنین افکند…!
  در ادامه خدمت کسانی که همچون آن عزیزی که شمع را برای روشن نگهداشتن هنر،زیباتر دانسته و پیشنهاد نموده بودند باید بگویم که شمع شعله میبخشد پروانه را،هرچند سوسو؛اما از اعماق وجودش و پروانه نیز میگردد به دورش هرچند آرام اما با روح و جانش..و این است تعهدشان به خویش….
  اما ای کاش آنان که به جای کار سازنده به تظاهر و فریب و کارشکنی میپردازند،تنها به این سوال کوچک پاسخ میگفتند که به راستی با که هستید؟و به انتظار چه نشسته اید؟اربابان فرهنگ سرمایه ی معنوی شما کالای کدام بازار خواهد بود و اگر امروز به کار نیاید،فردا به چه کار است؟پاسخی هست؟
  در پایان از حامیان راستین و حقیقی و همیشگی فرهنگ و هنر دیارمان کمال تشکر را داشته و امیدوارم قدمهاشان در این راستا مستحکم تر از همیشه باعث هرچه بیشتر رشد و شکوفایی هنر فاخر و متاعلیمان شود.

  پاسخ دادن
 10. 47

  هنرجو

  تا به امروز تصورمان این بود یکی از وظایف مسئولین، پیگیری و رفع مشکلاتی است که دقیقا به عنوان مسئولیت به آنها محول شده است ولی با مشاهده وضعیت به وجود آمده می توان به وضوح سهل انگاری و نادیده گرفتن مقوله ی هنر را دریافت.
  وقتی این بی مسئولیتی در هنر جلوه می کند بسیار تاسف بر انگیز و غیر قابل قبول تر می شود البته شاید بتوان به جای واژه “بی مسئولیتی” از واژه ی مناسب تر “سنگ اندازی” استفاده کرد! این سنگ اندازی ها به هر دلیلی که باشد نباید از یک نکته غافل شد که گاهی به جای تضعیف یک نهاد یا یک شخص ممکن است فرد را دو چندان قوی تر کند.چند بیت از ایرج میرزا که بی ربط به شرایط پیش آمده نیست:
  هر وعده که دادند به ما باد هوا بود
  هر نکته که گفتند غلط بود و ریا بود
  گفتند چنینیم و چنانیم دریغا
  این ها همه لالایی خواباندن ما بود

  پاسخ دادن
 11. 46

  سمیه خدامرادی

  ما رو باش خیال میکردیم اگر مشکلی برای خانه موسیقی و استاد بزرگوارمان کاک آراس پیش آمد باید سریعا به متولیان ومسولین فرهنگی شهر مراجعه کنیم تا ان را برایمان رفع کنند حال که مسولین محترم خود عامل بوجود آمدن مشکل هستند دادمان را کجا ببریم !؟ این حسادتها وتنگ نظریها نسبت به خانه موسیقی تا کی باید ادامه داشته باشد؟مسولین فرهنگی چگونه این مشکلات را حل میکنند درحالیکه خود عامل بوجود آمدن انها هستند?!بنده نیز ضمن حمایت کامل از خانه موسیقی واستاد بزرگوارم کاک آراس از مسولین فرهنگی شهر درخواست مینمایم آرامش را به خانه موسیقی وهنرجویان ان برگردانید واینهمه اسباب زحمت فراهم نکنید چنانچه قصد خدمت دارید!

  پاسخ دادن
 12. 45

  سمیه

  ما رو باش خیال میکردیم اگر مشکلی برای خانه موسیقی و استاد بزرگوارمان کاک آراس پیش آمد باید سریعا به متولیان ومسولین فرهنگی شهر مراجعه کنیم تا ان را برایمان رفع کنند حال که مسولین محترم خود عامل بوجود آمدن مشکل هستند دادمان را کجا ببریم !؟ این حسادتها وتنگ نظریها نسبت به خانه موسیقی تا کی باید ادامه داشته باشد؟مسولین فرهنگی چگونه این مشکلات را حل میکنند درحالیکه خود عامل بوجود آمدن انها هستند?!بنده نیز ضمن حمایت کامل از خانه موسیقی واستاد بزرگوارم کاک آراس از مسولین فرهنگی شهر درخواست مینمایم آرامش را به خانه موسیقی وهنرجویان ان برگردانید واینهمه اسباب زحمت فراهم نکنید چنانچه قصد خدمت دارید!

  پاسخ دادن
 13. 44

  مهسا مقصودی

  بجز هنر که تاج سر آفرینش است
  دوران هیچ سلطنتی پایدار نیست…
  موسیقی؟!! چه واژه ی غریبی!!
  چقدر مهجور و بی پناه ، از اینجا مانده و از آنجا رانده و غریبتر آنکس که با تعهد و تخصص بر سازی زخمه های عاشقانه میزند و میخواهد این عطر جان پرور به مشام دیگران نیز برسد اما به راستی از کسی که تاکنون گوشش به نغمه ای و دلش به قطعه ای روشن نگردیده ، چه انتظاری میرود؟
  بگذریم… به یک مصرع شعر بسنده میکنم:
  اینهمه زخم نهان هست و مجال آه نیست…

  پاسخ دادن
 14. 43

  ناشناس

  مسئول این مکان هم مقصر است به جای این همه مظلوم نمایی و گرو کشی آستین همت بالا بزند و مشکل را اساسی حل کند مشکلی نیست که آسان نشودر مرد باید که هراسان نشود بزرگی گر به کام شیر در است شو خطر کن زکام کام شیر بجویی رزمندگان بر روی رودخانه بهمن شیر دهه شصت با آن همه آب شبانه پل ساختند و آن همه طغیان را مهار ساختند حالا برق این مکان شده خبر خبر گزاری ها درست است که بودجه ندارد ولی در کشوری مانند ایران تهیه حق برق این مکان به چشم نمی آید از مسئولین شهرستان درخواست می کنم قبل از رسانه ای شدن چنین اموراتی آنها را حل کنند کسی که که این خانه را افتتاح کرده باید بودجه آن را هم تهیه کند

  پاسخ دادن
 15. 42

  شريفي

  سلام خدمت دوستان..
  من به نوبه ی خود وظیفه ی خود میدانستم که جهت حمایت از هنر و هنر دوست به جمع دوستانی که نظرات خود را بیان کردند بپیوندم..
  با توجه به اهمیت هنر موسیقی در هر جنبه ای از زندگی و علاقه ی خود به این عرصه ی زیبا حمایت خود را از هنر و خانه موسیقی اعلام میکنم..

  پاسخ دادن
 16. 41

  ناشناس

  با سلام خدمت تمامی مردم فهیم پاوه واقعا جای تاسف دارد که به جای حمایت از هنر باید شاهد این گونه مشکلات باشیم . هنر مقام والایی دارد واین گونه بی احترامی لایق هنر مندان و هنر جویان نیست به جای اینکه مابه این آموزشگاه افتخار کنیم که فرزندانمان جایی برای تحصیل هنر داشته باشند هر روز باید شاهد مشکلاتشان باشیم . خواهشا مسیولین شهرستان به فکر باشید

  پاسخ دادن
 17. 40

  آروین رئوفی

  با درود فراوان خدمت مردم عزیز و اهالی فرهنگ و هنر دیارمان
  و با سلام خدمت افرادان (اقتصاد مقاوتی،همشهری،شهروندو…) که آنقدر شهامت داشتن که اسم واقعی خودرا پشت چنین کلماتی پنهان کنند.
  سلام ویژه خدمت مسئول محترمی که شمع رابرای ادامه کار هنر و موسیقی وفردا،ادیبان –بازیگران -نقاشان –عکاسان و… اورامانات پیشنهاد دادن و خواهند دادند و امیداست به فکر پروانه هم باشند که دوستان عزیزم(نقاشان و عکاسان)از این دو سنبل مهم عکسهایی زیبا ونقاشی های استادانه گرفته و رسم کنند و همه با اتحاد دست دردست هم طرحی زیبا به دست های استادانه آقای بشیر ناصری (مجسمه ساز)یادبودی در وسط میدان شهدای شهرمون روبه اداره فرمانداری ساخته و بجا گذاشته شود.
  و سلام آخر
  خدمت رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی که بخاطر بکار بردن تمامی 7سکوت نت موسیقی در آهنگسازی ،هارمونی و علم پلی ریتم خودشون در جلسات و مکان های اداری در دفاع از فرهنگ و هنر دیارمان ،این دفعه(خانه موسیقی)بکار می برند.
  .
  .
  .
  تشکر از نماینده منتخب اورامانات-معاون فرماندار-رئیس شورای شهر و مدیر دفتر امام جمعه و همه ی دوستان -عزیزان و مردم اورامانات که همیشه حامی فرهنگ و هنر این مرز و بوم بوده وهستن و خواهند بود.
  با درود
  شاگرد ونوازنده ساده ی ساز دف ،آروین رئوفی

  پاسخ دادن
 18. 39

  شتاو محمدی

  آن چه اصیل است زندگی است و آنچه که زندگی را قابل تحمل میکند نگاه زیباشناسانه به جهان است..
  هستی و جهان به واسطه ی یک پدیده ی زیباشناسانه قابل توجیه است..
  هنر برای هنر
  به این معنی که هنر خودش را توجیه میکند..

  به هنر محتاجیم تا بتوانیم زندگی کنیم.هنر برترین نیروی مخالف کل اراده به انکار زندگی است ..
  معنی زندگی صرفا همان است که انسان به ان میبخشد و به واسطه ی خلاقیت هنری است که انسان آن را توجیه میکند…
  (باری شادمانی آفرینش هنری که هر شکلی از بد اقبالی را به مبارزه می طلبد صرفا تصویر روشنی از ابرها و آسمان است که در آیینه دریاچه ی سیاه اندود می تابد…..فریدریش نیچه)))

  هر کدام از ما هنگامی که چنین جایگاهی از هنر را در زندگی خویش لمس کردیم و جود آن را در تمام لحظات خویش حس کردیم دیگر نیازی به توجیه آن برای یکدیگر نخواهیم داشت..
  هرچند بسیاری از انسان ها با وجود چنین زیبایی باز هم آن را انکار میکنند و البته در ذهن آزاد خویش ان را کاملا حس میکنند و حتی نیاز به ان را احساس میکنند.
  اما به دلیل به خطر افتادن منافع خویش و شرایط جامعه سعی در بی توجهی و بی اهمیت جلوه دادن آن دارند…

  چشمها را باز کنیم و با ذهنی آزاد به اطراف و لحظات خویش بنگریم..و قضاوت کنیم……
  جهان عاری از هنر است؟؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 19. 38

  سید احسن احمدی

  روزگار قحطی بود …نان کم تر پیدا می شد ….. فردی به قصد سفر مقداری نان تهیه و از شهر خارج شد …. درمیانه راه فردی را می بیند که از فرط گرسنگی به زمین افتاده او در کنارش می نشیند و گریه می کند ناگهان فرد دیگری از راه می رسد می پرسد چه شده است …. می گوید از گرسنگی دارد می میرد و او متوجه می شود فرد اول مقداری نان همراه دارد و او می گوید مقداری از نان را بده تا او بخورد می گوید این نان را با پول خریده ام ضرر می کنم ولی اگه صبح تا شب گریه کنم ضرری نمی کنم … ظاهرا در این روزگار همه به جای کمک گریه می کنیم.

  پاسخ دادن
 20. 37

  فرید احمدی

  واقعا جای تاسف دارد که برق و آب خانه موسیقی به هر دلیلی تعطیل شود .
  هنر نیاز به حمایت دارد

  پاسخ دادن
 21. 36

  ثریا کمالی

  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان به خصوص استاد بزرگوارم آقای آژند
  منم به عنوان یک هنرجو چندین بار شاهد مشکلات پیش آمده بوده ام ومتاسفانه هنوز هم هست .امید به این است هر چه زودتر رسیدگی شود که روشنایی خانه موسیقی دلگرمی است برا هنرجویان.
  با تشکر

  پاسخ دادن
 22. 35

  سرور محمدی

  بنام زیبایها
  هنر موسیقی با فرهنگ هر جامعه ای در ارتباط است..ارج نهادن به هنر و فعالیت های هنری در ارتقا فرهنگ هر جامعه ای بی تاثیر نیست..
  واما افسوس ما انسانها این خوراک روح و روان که عجین با زندگی روزانه ما گشته را از همدیگر به دلایل
  فردی ویابه خاطرمنافع شخصی وگروهی ویا درک کمی از آن نادیده گرفته ایم…
  به امید روزی که دیگر شاهد کم لطفی و کم توجهی به مقوله هنر در دیار خویش نباشیم…

  پاسخ دادن
 23. 34

  میثم احمدی

  با سلام
  شاید خالی از لطف نباشد که موضوع را از زاویه دیگری نگریست.
  گزارش از این قرار است که خانه موسیقی بعلت عدم پرداخت قبوض برق وگاز و….با قطعی برق ومشکلاتی از این قبیل رو به رو شده است.
  اگر جزئ آن دسته از شهروندانی باشیم که وجود همچین مکانی را ضرورت،،برای ارتقا ورشد کیفیت ،در حوضه هنر وفرهنگ این شهر بدانیم.وکمی منصفانه به این قضیه بنگریم.یک سوال ریشه ای به وجود می آید و آن اینست که،این مجموعه از پس هزینه های اولیه خود بر نمی آید،یا به تعبیری از لحاظ مالی همواره در بحران است.واضح است که انگیزه فعالیت این عزیزان در این عرصه چیزی بیش از موضوع مالی و اقتصادیست.مبرم است که این انگیزه همان دغدغه رشد کیفیت هنری دیارمان است.
  در حقیقت این پرسش خود پاسخیست به آن دسته از افرادی که زحمات این عزیزان را با واژه هایی از جنس ((نفع شخصی))((نفع مالی))وغیره..نادیده میگرند.اما تاسف بارترین بخش ماجرا به سخره گرفتن!! مسایل ومشکلات این مکان از طرف برخی مسئولین است…
  نتیجیتأ با ادامه این نوع از فشار و عدم حمایت مسئولین ،بار دیگر سرنوشت این عضو خانواده هنر همانند بقیه اعضایش مورد بی مهری و انکار واقع می گردد. شاید دیگر خانه ای برای موسیقی نماند…
  «هنر را میستایم وحمایت میکنم خانه موسیقی پاوه را..»
  با سپاس از مدیریت محترم سایت سلام پاوه

  پاسخ دادن
 24. 33

  عدنان مرادى

  بدون شك حمايت هاى بدون دريغ دوستداران فرهنگ و هنر ادبیات سالهاست کە نگذاشتە است چراغ این گونه فعالیت ها خاموش گردد و هموارە آن را فروزان نگه داشتە و خواهند داشت بندە نیز ضمن حمایت از تمامی فعالان در این زمینە دوستان و همشهریانم را برای حمایت از فرهنگ این شهر دعوت می نمایم

  پاسخ دادن
 25. 32

  طارق محمدي تبار

  با سلام خدمت اهالي خانه موسيقي به نظر من قطع شدن برق يه فاجعس پاسخ و واكنش يك مقام مسيول به اين مشكل فاجعه بزرگتريه اميدوارم به هنر بخصوص موسيقي بيشتر بها داده بشه و شاهد اينچنين مشكلات ابتدايي نباشيم

  پاسخ دادن
 26. 31

  پروین شریفی

  من چن وق پیش با واسطه ی یکی از دوستام به خانه موسیقی رفتم. و از نزدیک شاهد مشکلاتشون شدم امیدوارم که مسیولین پیگیر حل این مشکلات بشن که ایشالا شاهد پیشرفت موسیقی و فرهنگ اورامانات باشیم

  پاسخ دادن
 27. 30

  ریبوار محمدی

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  جا داره تشکر کنم از دست اندرکاران سایت و امیدوارم شاهد همچین اتفاقایی دیگه تو شهرمون نباشیم به ویژه برای خانه موسیقی .
  چون شهری مث پاوه حتما به همچین مکانی احتیاج داره و باید هرسال پویاتر بشه نسبت به قبل.
  و مسءولین باید حتما رسیدگی کنن.
  باتشکر

  پاسخ دادن
 28. 29

  امین فهیمی

  گیریم که با شمع برفروزیم این دلکده را
  دل و عقل شما را چگونه برفروزیم…
  چند وقت پیش یکی بهم گفت که اگه این مخترعا و کاشفا این اختراعا و اکتشافارو نمی کردن قطعاً کس دیگه ای این کارو می کرد…فرقی نداشت.این نبود یکی دیگه…پیش خودم گفتم آره خوب!!!ممکنه…شاید کس دیگه ای این کارو می کرد…ولی یه قطعیتی که این جا هست؛ اونم اینه که قطعاً این مخترع و مکتشف احتمالی هم باید مثل اون مخترع و مکتشف واقعی یه آدم جویای حقیقت باشه…جویای نور…به اندازه همون واقعیه گره گشا باشه که بتونه گره ای رو از گره های بازنشده ی زندگی انسان باز کنه…اینا شاید شاید چون مثلاً مسلمون نبودن و قسمتی از حقیقت رو ندیدن جهنمی باشن ولی حداقلش اینه که کسی مثل ادیسون که برق رو اختراع کرد یه گره ای از گره های زندگی انسان رو باز کرد…و زندگی رو راحتتر کرد…
  ولی حالا ببین کار به کجا رسیده که بعد این همه سال انسانی دیگه میاد و می¬خواد این گره رو محکم¬تر ببنده…می¬خواد زندگی رو سختتر کنه…کار به کجا رسیده که دارن زندگی رو به کسایی تنگ میارن که میخوان روح آدم رو باز و گشاده کنن…البته انصافاً نباید انکار کرد که شمع هم یک زمانی گره از گره های آدمی باز می کرده…قطعاً اونی هم که شمع رو اختراع کرده(البته اگه شمع اختراع شده باشه)کسی مثل ادیسون بوده…همون ارزش رو داره…ولی قطعاً اگه اون موقع برق بود، شمع رو زیر نور لامپ اختراع می کرد…

  از شوخی بگذریم…

  شمع یا لامپ بهانه است…درتمام دوران¬ها، انسان¬هایی هستند که گویا نورند…یا نوری از انوار برآنان تابیده… با چشمانی نیمه بازهم می توان آنان را دید…کسانی که روح با دیدن¬شان فراخ و چهره با دیدارشان بشاش می گردد…کسانی که به انسان ها کمک می کنند تا اندکی هرچند کوتاه از این جهان فارغ گردند و روح را در خلوتی زیبا به پرواز آرند…هیچ دوران و هیچ جامعه ای از اینان تهی نمی گردد.جامعه¬ی کوچک ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. این دیار نیز روح نوازانی دارد که جهان کوچک جوانان ما را برایشان فراخ و فراخ¬تر می گرداند…جوانانی از این رانده و از آن مانده که اگر اینان نبودند مشخص نبود که لاجرم سر به کدامین وادی خطر می نهادند.چشم ها را باز کنیم تا آنان را بیش از پیش بشناسیم و آغوش بگشاییم به یاری¬شان…اگر سنگی از پیش پایشان برنمی داریم لااقل سنگ نیندازیم.

  فرصت را غنیمت می شمارم و از تمامی کسانی که در یاری این عزیزان و گشودن گره¬هایشان کوتاهی نکرده اند قدردانی می نمایم…خداوند بر تعدادشان بیفزاید…

  پاسخ دادن
 29. 28

  شعیب طاهایی

  به نام خدایی که اگر حکم کند همه ما محکومیم و لازم نیست در اینجا همدیگر را محکوم کنیم… بیاییم یک بار هم که شده کاری انجام دهیم که خداوند باری دیگر به خودش فتبارک الله احسن الخالقین بگوید چرا که هرکسی گره ای از کار کسی بگشاید مورد رضایت خداوند متعال قرار خواهد گرفت…
  صحبت هایم را با نظریه یکی از بزرگان روانشناسی ادامه می دهم…
  سلسله مراتب نیازهای مازلو
  این نیازها از پایه به ترتیب : ۱_ فیزیولوژیک ۲_امنیتی ۳_ اجتماعی ۴ _ احترامی ۵ _ خودشکوفایی
  وتا اینکه نیازهای پله اول رفع نشوند آدمی نخواهد توانست قدم در پله دوم بگذارد و انتظارات ما از خانه موسیقی ای که تقریبا ۵ سال است که در پاوه شروع به فعالیت کرده است چه باید باشد؟ کدام پدر پسر ۵ ساله ی خود را همانطور رها میکند؟ در طول این مدت به راستی میگویم هنرمندان پاوه که در حال فعالیت بوده اند در همان پله اول نیازهای خود مانده اند… کمبود نیازهای اولیه ای که آدمی با نبود گاز، آب ، و برق و… که در اولین مرتبه نیازهای مازلو قرار میگیرند… چه انتظاری از کسانی که باید موسیقی را در رده نیازهای خودشکوفایی بهش دست یابند اما در گیرو دار نیازهای فیزیوژیک مانده اند باید داشت؟ انتظار داریم ذهن مشغول برآوردن نیازهای فیزیولوژیک بتواند والاترین نیازها را دنبال کند و فردا پس فردا آهنگسازی و موسیقی درست و صحیح و علمی به فرهنگ و شهرمان تحویل دهد؟ بیاییم با موسیقی مانند پسر بچه ای رفتار کنیم… تا رسیدن به سن قانونی نیازهایش را برآورده کنیم … و سپس محصولش را با افتخار برداشت کنیم…

  پاسخ دادن
 30. 27

  گونا رستم پور

  با سلام و عرض ادب.
  بنده یکی از هنرجوهای اموزشگاه هستم که افتخار شاگردی اقای آژند رو دارم, و بارها برام مبرا بوده که عشق و نیرو و انرژی ای که ایشون با خودشون به کلاساشون می برند بسیار فراتر از حیطه ی کاری و مسئولیتی شون بوده چراکه قلبشون برای موسیقی و هنر می تپه و اشاعه ی درست اون رو رسالتی بر دوش خود می بینند؛ وروح این عشق در کلام و تدریس ایشون کاملا هویدا بوده و هست…
  که البت به خاطر حسن و طبع بلند ایشون گاها کم لطفی هایی هم که هست نادیده گرفته میشن که بلکه راه رو بر عاشقان دیگه ای که جویای همسیر شدن با ایشون هستند ناهموار نکرده باشند؛
  و شنیدن همچین خبر و اتفاقی ، تو این عصر و فضا ، و برای این نیروی پویا سازنده فقط می تونست شوکه اور باشه! چراکه حرف فراتر از یک اشکال فنی یا بی مسئولیتی نهاد یا فرد خاصی ست!که مسئله عدم توجه به موسیقی و هنر و هنرمند و ترویج و اشاعه ی اون تو شهریه که در این زمینه سالیان سال قدمت داره و حرفها داشته برای گفتن..
  و فقط میشه گفت بدا به حال ما که این همه کوته فکرانه بانی و مسبب ناملایمتی های موجود به حال هنرمندان ،صاحب نظران و خوش فکران شهرمون میشیم و بیشتر از همه دودی میشیم رفته بر چشم خودمون، فرهنگ و فرزندان آینده ی این شهر و خطه!..
  و در نهایت هم به پاس قدردانی از عشق و این انرژی پویای خالصانه ی این عزیزان، خواهان هر گونه حمایت چه از مسئولین و چه از مردم شریف مون می باشم.
  و امیدوارم که دیگه زمان و انرژی مون در جهت و راستای تعالی موسیقی و هنر باشه که میگزره نه در راستای تلاش برای به حاشیه روندن اون.

  پاسخ دادن
 31. 26

  ناشناس

  امیدوارم هر چه زودتر این مشکل حل بشه به خاطر وجود همه علاقمندانی که در این خانه موسیقی به فعالیت مشغولن ارزش هنر بیشتر از این حرفهاست

  پاسخ دادن
 32. 25

  زهره نوروزی

  سلام
  درابتداازتمام کسانی که درسایت سلام پاوه همکاری به عمل می آورند که چنین مشکلاتی ازدیدمردم پنهان نماندکمال تشکررادارم که برای چندمین باربه خانه ی موسیقی مراجعه کرده وبازگوی این مسائل هستند.باعرض تاسف بایدخدمت جنابی که فرمودند:بایدبه جای برق شمع رادرخانه ی موسیقی روشن کردتا…..عرض کنم که تمام شمع هادربادسردزمستانی خاموش شدند….ودل دوستداران هنردراین مکان باگرمای عشق به موسیقی چون شمع آب شدواین گونه زمستان راسرکردند…
  اینک دراین فصل نومسئولین دم اززمستان می زنند……بگذاریم نهال خانه موسیقی رشدکندبانورامیدوروشنایی به آینده.همیشه رشدکردن دردناک است اماثمره اش ماندنی.
  ازتمام مسئولینی که دراین زمینه کوتاهی کرده اندتقاضامندم که نسبت به شان وشخصیت مقامی خوداقدامات لازم راانجام دهندتااینگونه خاطرهامکدرنشودچراکه برای چندمین بارچنین خطاهایی ازمسئولین جایزنیست.
  گرشاخ بقا زبیخ بختت رست است
  وربرتن توعمرلباسی چست است
  درخیمه ی تن که سایه بانی است تورا
  هان!تکیه مکن!که چارمیخش سست است
  امیداست که چشم مسئولین خردمندانه به این موضوع بازشود
  باتشکر…

  پاسخ دادن
 33. 24

  حسنا

  باسلام یکی از دلایل و شاید مهمترین دلیل ایجاد حس ناامیدی و عدم پشتکار جوانان بی توجهی به این مکانها و فضاهای مشابه هستش امید است با پیگیری مشکلات و در نهایت حل ان حس دلگرمی و توان فعالیت در بین فعالان این عرصه بیشتر از پیش شود.

  پاسخ دادن
 34. 23

  عرفات خالدی

  با عرض سلام ادب و احترام بحضور استاد زحمت کش و برادر دلسوزمان جناب کاک آراز آژند عزیز و سپاس و تشکر فراوان از عزیزان و دست اندرکاران سایت سلام پاوه.بنده به عنوان یک هنر آموز به نوبه خودم از زحمات و تلاشهای شما بزرگواران نهایت تشکر و قدردانی را دارم و از جناب آقای مصلح قادری عزیز هم سپاسگزار و ممنونیم که به خانه موسیقی مشرف شدن و از نزدیک شاهد مشکلات خانه موسیقی هورام شدن.

  پاسخ دادن
 35. 22

  زهره نوروزی

  سلام
  درابتداازتمام کسانی که درسایت سلام پاوه همکاری به عمل می آورندکه چنین مشکلاتی ازدیدمردم پنهان نماندکمال تشکررادارم که برای چندمین باربه خانه ی موسیقی مراجعه کرده وبازگوی این مسائل هستند.باعرض تاسف بایدخدمت جنابی که فرمودند:بایدبه جای برق شمع رادرخانه ی موسیقی روشن کردتا…..عرض کنم که تمام شمع هادربادسردزمستانی خاموش شدند…ودل دوستداران هنردراین مکان باگرمای عشق به موسیقی چون شمع آب شدواین گونه زمستان راسرکردند.
  اینک دراین فصل نومسئولین دم اززمستان میزنند……بگذاریم نهال خانه ی موسیقی رشدکندبانورامیدوروشنایی به آینده.همیشه رشدکردن دردناک است اماثمره اش ماندنی.
  ازتمام مسئولینی که دراین زمینه کوتاهی کرده اندتقاضامندم که نسبت به شان وشخصیت مقامی خوداقدامات لازم راانجام دهند تااینگونه خاطرهامکدرنشودچراکه برای چندمین بارچنین خطاهایی ازمسئولین جایزنیست.
  گرشاخ بقا زبیخ بختت رست است
  وربرتن توعمرلباسی چست است
  درخیمه ی تن که سایه بانی است تورا
  هان!تکیه مکن!که چارمیخش سست است
  امیداست که چشم مسئولین خردمندانه به این موضوع بازشود
  باتشکر…

  پاسخ دادن
 36. 21

  ساسان نقی زاده

  با سلام
  در هر جایی از کره زمین اگر صدای موسیقی به خاموشی رود فرهنگ اجتماعی ان مکان رو به خاموشی میرود.من هم به نوبه خود عاجزانه از مسولانی که میتوانند گوشه ای از این مشکل را حل کنند خواهش میکنم که نگذارید چنین مکان مهم فرهنگی شهر رو به خاموشی رود و هر چه سریعتر اقدامات لازم را انجام دهند.

  پاسخ دادن
 37. 20

  پریا

  واقعا برای فرهنگ کشورمون متاسفم که با این مکان فرهنگی و هنری اینجوری برخورد میکنن ،واقعا صحیح نیست که هنرجو ها به خاطر نبود برق که جزو امکانات ضروری و اولیه ی هر جامعه ای هست از تمرینات و کلاسهاشون بگذرن ،لطفا هرچه سریع تر این مشکل رو حل کنید

  پاسخ دادن
 38. 19

  کریم رحیمی

  ضمن عرض سلام وادب به پیشگاه شما دوستان هنر دوست و هنرمند و هنرپرور خانه موسیقی شهرستان پاوه در خصوص قطع برق خانه موسیقی و عدم توجه مسئولین ذیربط بسی جای تاسف و تاثر است که مکانی اینچنین شاخص که هدفی جز خدمت به اشاعه موسیقی وارتقاء سطح اموزش هنر دوستان و هنرجویان نداشته و دست اندرکاران این انجمن باکمترین امکانات پا به عرصه و میدان موسیقی گذاشته جای بسی تاسف است که اینگونه مورد بی مهری قرار گیرند . عزیزانی که با زحمات شبانه روزی و با انرژی هرچه بیشتر و بدون توقع و چشمداشت برای منطقه پاوه و اورامانات زحمت بسیاری کشیده اند وتاکنون شاگردان بسیاری را تحویل جامعه داده و از طرفی طی هماهنگی با اساتید بزرگ و خادمان به موسیقی موجب اجرای چند کنسرت خوب و موفق در این شهر گردیده اند . حضور اساتید بزرگی چون استاد مجید درخشا نی و شاهو عندلیبی و خوانندگانی مطرح و موفق و هنچنین اجراها ی متعدد در زمینه تاتر و شب شعر و تقدیر و رو نمایی از پیکر ماموستا عثمان هورامی و همچنین فعالیتهای دیگر که مطلب را به اطناب میکشاند گوشه ای کوچک از زحمات این عزیران میباشد . باشد که مسئولین امر در اسرع وقت با جدیت هرچه تمام نسبت به راه اندازی و وصل نمودن برق خانه موسیقی اقدام شایسته را مبذول فرمایند . ارادتمند شما کریم رحیمی

  پاسخ دادن
 39. 18

  اقبال نوری

  باسلام و درود فراوان خدمت همه عزیزان کوشا در اشاعه فرهنگ و موسیقی و کمال تشکر از سایت سلام پاوه. جا دارد قبل از هر چیزی یاد آوری کنم که فرهنگ یک ملت دارای ابعاد گسترده ای می باشد و ارکان خاصی دارد که در این بین موسیقی یکی از اصلی ترین رکن های فرهنگ یک ملت بوده و هست. و اینکه موسیقی را از بخش فرهنگ جدا کنیم نشانه بی فرهنگی و بی سوادی محض ما می باشد. من بعنوان یکی از همشهریان پاوه ای واقعا ابراز تاسف داشته که قوی ترین نهاد اشاعه فرهنگی شهرمان را اینگونه در فشار قرار داده و مانع اجرای کارهای روزمره شان شده اند. خانه موسیقی پاوه یکی از قوی ترین خانه موسیقی های کشور می باشد و استاتید بزرگواری در آن تدریس مینمایند که خود آنها در وهله اول افتخاراتی بزرگ برای شهرمان می باشند. واقعا جای تاسف دارد که خانه موسیقی شهرمان بدلیل نداشتن برق و آب تعطیل شود . این امر نشان از بی توجهی عده ای از مسئولین به موسیقی و کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرمان دارند. امروز خانه موسیقی روزهای آتی واحد های دیگری از این اداره دچار چنین مشکلاتی خواهند شد. که تهدیدی بزرگ برای اداره و فرهنگ شهرمان می باشد.
  از مسئولین محترم تقاضا مندیم این مشکل که در این عصر چیز بزرگی نبوده را حل نمایند تا در اشاعه فرهنگ شهرمان این عضو فعال را از دست ندهیم.
  …. ئه م شو دیا ره ن بانگم بی شه رمه ن
  …. زاویله ی سمتور کله م وه گه رمه ن
  …. سدای زیل و بم مه ینه ت سد ته رزن
  …. خه فه ت شادی شه ن خه م دماخ به ردن

  پاسخ دادن
 40. 17

  مستقل

  سلام
  دلیل این کم توجهی عدم درک اهمیت موسیقی در زندگی عصر حاضر توسط مسئولین است و البته ساز مخالف بسیاری از مسئولین و دیدگاه متحجرانه و واپسگرایانه آنان است و گرنه پرداخت حق آب و برق این مکان که مسئله مهمی نیست و می خواهند به نوعی آقایان بیرون کنند که محترمانه باشد .بسیاری از مسئولین شهرستان از طرفداران احمدی نژاد هستند و باید تغییر کنند و گرنه فضا تغییر نخواهد کرد .

  پاسخ دادن
 41. 16

  شهروند

  باسلام
  من با نظردكتر س موافق هستم
  آن عزيزاني كه پا جلو گذاشته و خودشان را به آب و آتش زدن دست تو جيب مباركشون بكنن مگر بدهي برق خانه موسيقي چقدره
  آيا اين شهر بجز برق خانه موسيقي مشكل ديگه اي نداره

  پاسخ دادن
 42. 15

  همشهری

  به نظر می رسد پیامهای که حاوی تشکر و قدردانی از خانه موسیقی و انتقاد شدید از مدیریت محترم و زحمت کش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند برنامه ریزی شده هستند و محتوای پیامها این فرضیه را بیشتر تقویت می کند همه از یکجا اب می خورند!!!
  البته تبلیغات و جو سازی هم هنر است و با موسیقی در ارتباط است
  اما اغراق است که برخی از دوستان، خانه موسیقی را تنها نهاد فرهنگ سازی و درس زندگی می دانند و اگر اینگونه باشد پس باید برای سایر نهادهای مردمی و دولتی تاسف خورد و حتی در تمام جلسات و گردهمایی ها بجای سخنرانی و یا هر کاری موسیقی پخش شود چون ظاهرا تاثیر ان بیشتر است„!!!

  پاسخ دادن
 43. 14

  علی

  دانشگاه علمی کاربردی پاوه به جای شوفاژ چراغ علاالدین روشن کردن مسولش گفته در مصرف گاز صرفه جویی شود

  پاسخ دادن
 44. 13

  نجیبه سبحانی

  بی توجهی نسبت به چنین مکان هایی که وجودش برای تمام مردم این شهر مفید است، واقعا جای تاسف دارد… امیدواریم هرچه زودتر مسولان مربوطه بجای پیشنهاد روشن کردن شمع، مشکل برق این مکان دوست داشتنی را حل بکنند.

  پاسخ دادن
 45. 12

  دکتر س.

  بسیار متاثر شدم از شهری که توقعات و مطالبات مردمانش از مسولین رده نخست منطقه تا این حد پایین است!!!
  آیا قطع شدن و یا وصل نمودن برق یک سمن را بایستی از دفتر امام جمعه و یا نماینده مطالبه نمود؟!؟
  کمی واقع بینانه بیاندیشیم و ضمن رفع مشکل برق خانه موسیسقی از مجاری خود، از امام جمعه و نیز نماینده راه حل های زیربنایی جهت حل مشکلات اصلی را طلب نماییم. مشکلاتی که فراوانند و هر روز ابعاد گسترده تری به خود می گیرند مانند اشتغال، ترافیک، سطح درامد، وضعیت بهداشت و درمان، آب و ….

  پاسخ دادن
 46. 11

  شهروند

  با عرض سلام وتشکر از سایت . مشکل قطع بودن امکانات توسط دستگاه های اجرایی هیچ گونه ربطی به ادارات اجرایی ندارد ،بلکه باید مسئولان مرتبط با این محل پیگیری وتلاش برای رفع مشکل کنند.

  پاسخ دادن
 47. 10

  ولدبيگي

  كاش مسوولين به جاي زدن اينجور حرفا بيشتر به فكر رونق بخشيدن (از جمله وضعيت خانه موسيقي)و اشاعه فرهنگ و هنر تو شهرمون باشند!

  پاسخ دادن
 48. 9

  نگین ویسمرادی

  باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت استادبزرگ اقای اژند.بایدتاسف خوردک مسءولین انقددرضمینه ی رسیدگی ب خانه ی موسیقی بی توجه هستن.این بی توجهی باعث دلسردی جوانان ب موسیقی وهنرمیشود.ان شاءالله تلاشهای شما بی ثمرنخواهدبودواین سختی راهم پشت سرخواهیدگذاشت.

  پاسخ دادن
 49. 8

  پيام شياني

  بادرود به همه دوستان و نظراتشان
  متاسفم كه شاهد همچين برخورد هايي با قشر هنرمندان شهري كه در مرزي ترين نطقه غرب كشور براي حفظ و اشاعه فرهنگ و هنر ايران زمين تلاش مي كنند هستم اميدوارم به خاطر غرايز شخصي كار به گوشه نشيني بيشتر هنرمندان نينجامد
  و اي كاش اين مسئول بافهم و درك اينچنيني به اندازه يك شمع براي موسيقي ارزش قائل بودند
  باتشكر

  پاسخ دادن
 50. 7

  هنرجو نقاشی

  از هنر جویان نقاشی هنرمندان آقای دیا کو قادری می باشم قولهای به ایشان و به ما داده شده در نمایشگاه میراث که عملی نشده وسایت سلام پاوه واقعیت مطرح نمود با نشستن وگوش دادن به درد دل استاد باآن شرایط که دارد علاقمند به هنر ولی بی انگیز ی در مسول………

  پاسخ دادن
 51. 6

  اقتصاد مقاومتی

  با سلام
  عزیزان خانه موسیقی پاوه که با استفاده از تمام اهرمهای فشار و سوئ استفاده از نام نماینده محترم و مدیر دفتر امام جمعه قصد دارند به خواسته خود برسند به چند نکته توجه نمایند
  نکته جالب اینه که عزیزان خانه موسیقی با شعار کار فرهنگی و خدمت به مردم در حال کسب درامد هستند و انتظار دارند اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی از محل بوجه خود و با سرمایه دولت هزینه های شخصی خانه موسیقی را پرداخت نماید
  و نکته جالبتر اینه که در این چند سال با توجه به جو سازی هایی که از سوی یک سری افراد صورت گرفته مردم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را تنها متولی انجام امورات موسیقی شهر پاوه و خانه موسیقی می دانند و به نوعی همه انتظار دارند که این اداره تمام امکانات خود را برای خانه موسیقی بسیج نماید!!!!
  و این انتظار و این خواسته حداقل امسال که توسط رهبر انقلاب سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل اعلام شده خواسته نابجایی می باشد و فرهنگ و ارشاد نتنها فقط موسیقی نیست بلکه فرهنگ سازی و موسیقی فرسنگها از هم فاصله دارند و کارهای مهمتری هم وجود دارند که این اداره و این شهر به انها نیاز بیشتری دارند.
  پس بهتر است این بزرگواران شمعها را روشن کنند و طبع لطیف و شاعرانه خود را با نور شمع روشن کنند پروانه وار گرد شمعها حلقه زنند
  البته اگر هدفشان فرهنگسازی وخدمت است !!!!!
  با تشکر

  پاسخ دادن
 52. 5

  هنرمندان

  در درجه اول تشکر دارم از آقایان در راستای مشکلات خانه هنرمندان از تمام امکانات محروم واین بحث دو مقوله جدا است پرداخت نکردن آب گاز …..قصور از طرف متولی خانه هنرمندان است یا ….. وثانیا چرا تمام به امروز هزینه مصرفی پرداخت نشد اگر اداره ارشاد می باشد نبود نظارت اداره کل ارشاد است که خبری از اداره تحت امر خود ندارد واگر مشکلات مالی وجود دارد ریاست اداره ارشاد ما در شهرمان فرماندار داریم دلسوزی ایشان بر کسی پوشیده نیست سوالی از ایشان دارم چون بچه ام عضو خانه موسیقی می باشد آیا از فرماندار محترم مساعدت گرفتی وآیا ایشان خدای نکرده کوتاهی کرد ومدت یازده روز است گاز آب برق قطع و متولی ارشاد شما چرا خودرا خسته می کنید هنر خود به شهر دیگر کوچ بده قول خواهم داد موفق خواهید شد وفررندان ما در فکر که چرا،،،، ،….

  پاسخ دادن
 53. 4

  Mardin Ghaderpour

  با سلام، بنده قبل از هر چیز از اعضای محترم سایت سلام پاوه و آقای مصلح قادری عزیز تشکر میکنم برای حمایت خودشان از این انجمن.
  واقعا باعث تاسفه که مسئولین به این قضایا رسیدگی نمیکنن لازم به ذکر است که آقای آراس آژند چندین بار به دلیل قطع بودن گاز وسردی آموزشگاه مجبور تعطیلی کلاس ها شده است.

  پاسخ دادن
 54. 3

  شهروند

  پشنهاد میشودازامام جمعه محترم شهرمان دریکی ازروزهای جمعه وقت گرفت شود تاد رنمازجمعه مبلغی توسط اعضای ستاد نماز جمعه جمع آوری شود تاپول بدهی اداره ارشاد وخانه مو.سقی پرداخت شود باتشکر

  پاسخ دادن
 55. 2

  رنگین سپاهی

  با سلام و خسته نباشید. با خواندن بعضی از مطالب آدم متحیر و متعجب میمونه تو این عصر مشکل نداشتن برق اونم برای چنین مکانی که تنها جاییست بچه های ما درس عشق و زندگی می آموزند واقعا عجیبه الان دور افتاده ترین روستاها این مشکل رو ندارن بسی جای تاسف است لطفا مسئولین پیگیری کنند

  پاسخ دادن
 56. 1

  دلسوزرحمانزاده

  با سلام
  با تشکر از سایت سلام پاوه و همچنین از دست اندرکاران خانه موسیقی علی الخصوص جناب آراس آژند
  میتوان گفت خانه موسیقی پاوه یکی از مکانهای فرهنگی در شهرمان است که جوانان را از بسیاری از آسیبها دور نگه داشته و همت والای آنها علیرغم مشکلات قابل تقدیر است.
  بنابراین ما امیدواریم مسؤلان محترم شهرستان با سعه صدر کمک کار این مرکز فرهنگی باشند.امید است وعده های داده شده عملی گردد.
  با تشکر مجدد از دوستان سلام پاوه و آقای آراس آژند

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.