34 Comments

 1. 29

  ژیانه وه

  سلام خدمت جانب آقای صالحی و تشکر ویژه از پوشش خبری موضوعات گوناگونی که در این شهرستان رخ می دهد و تشکر ویژه از تمامی عزیزانی که در این مدت نسبت به ما اظهار محبت نموده اند و با راهنمایی های خود سعی کرده اند در رسیدن به اهداف والای جمعیت یار و یاور جمعیت باشند به اطلاع عزیزان می رساند آدرس وب سایت جمعیت جهت دیدن اخبار و اطلاع رسانی ها تغییر نموده است و آدرس جدید ما http://www.pdcc.ir می باشد . با تشکر

  پاسخ دادن
 2. 28

  دوستدار انجمن ژیانه وه

  دوستان انجمن . تبادل نظرات جالبی بود و تا حدی علمی و قابل قبول از برخی جهات ،این نظرات و کوله بار تجربه دوستان را چراغ راه آینده نمائید بنده از دلسوزان عرصه ضد مواد مخدر و نیز از حامیان این انجمن بوده و می باشم چرا که به رسالت آنان ایمان ، از بحران رو به رشد مواد مخدر آگاه و مشکلات و موانع کاری شان را نیزدرک می کنم با تشکر از شهریار صادقی حاجی منصور فرجی و نیز اعضای زحمت کش این انجمن گمنام و فعال آقای صادقی آقای حسن زاده خانم محمد نیا آفای حاتمیان و دیگر فعالان بدون چشم داشت از روز اول تا کنون

  پاسخ دادن
 3. 27

  شهروند

  باسلام خدمت کاربران عزیز اعضای زحمتکش انجمن ومدیریت سایت سلام پاوه
  اگردردونظری که رائه داده ام خدایی ناکرده توهینی وبابی ادبی به شخصی شده باشد بنده صمیمانه عذرخواهی می کنم درادامه ازدوستان عزیز سید یاسرصادقی وخانم شیمامحودنیا بسیار تشکرمینمایم اما ازطرز صحبت کردن جناب آقای حسن زاده عزیز ابراز تاسف دارم چراکه ایشان هنوزفضای بوجود آمدن این مجادله سالم رادرک نکرده ومغرضانه پاسخ دادند من به شخصه یکی ازکسانی هستم که حاضرم برای ریشه کن کردن اعتیاد شهرم ازجان مایه بگذارم وپیشنهادها وراهکارها وبعضا نقدهایی م که دراین خصوص شده ازسردلسوزی وهمدردی بوده دراینجاهم به دلیل توهین جناب آقای حسن زاده دیگرازاین بحث کنارمیروم وامیدوارم امثال ایشان را کمتردرمیان این تشکلای مردمی ببینیم چراکه امثال جناب حسن زاده بیشترباعث دلسرد شدن وتخریب هستند تاهمدلی ودلگرمی وکمک افراد کاردان .
  سپاسگزارم

  پاسخ دادن
 4. 26

  شهروندی دیگر (دوباره)

  با توجه به نظر دبیر جمعیت مبارزه با اعتیاد در خصوص اینکه میزان موفقیت هر شخص یا گروه توسط نمره ای که افراد جامعه به آن شخص یا گروه می دهند تعیین می شود بنده نیز با توجه به شغلم که معلم هستم و با توجه به نظرات ارایه شده توسط دوستان و اعضای جمعیت، لیست نمرات خود را (از 0 تا 20) به شرح زیر ارائه می نمایم.
  رسولی 10
  سیدیاسر صادقی 15
  یک عضو قدیمی جمعیت 11
  آشنا حسن زاده 7
  روابط عمومی ژیانه وه 9
  شیما محمدنیا 18
  کیوان حاتمیان 16

  پاسخ دادن
 5. 25

  شهروندی دیگر

  بنده نیز با نظر “سردار پاو” موافقم. فضای نقد پذیری را تنگ ننماییم زیرا همین نقد است که می تواند راهگشا باشد.
  بنده همه نظرات موافق و مخالف را دیم اما چنین برداشتی که عده ای قصد تخریب افراد جمعیت را دارند و … را نداشتم و فکر می کنم که در کل نظرات منتقدین علاونه بر این اینکه ارایه آنها لازم است به دور از تخریب و غرض ورزی خاصی ارایه شدند.
  آیا بیان چنین عباراتی “از دوستان جمعیت ومدافعینشان خواهش نمایم دیگرهیچ نظردیگری ارایه ننمایند” می تواند بیان کننده فضای مثبت و سازنده جمعیت باشد یا اینکه همان من من های گفته شده در برخی از نظرات را تداعی می نماید….!
  امید است که همه ما یاد بگیریم که اولاً قصدمان از نقد، سازندگی، توسعه و پیشرفت شهرمان از هر لحاظ (فرهنگی، عمرانی، علمی و …) باشد و دوماً آداب نقد را رعایت نموده و به طرفین انگ نزنیم.
  موفق و پیروز باشید.

  پاسخ دادن
 6. 24

  آشنا حسن زاده

  با سلام دوباره به تمامی نظردهندگان .
  قصد هیچگونه فرافکنی و توجیه و دفاعی ندارم هرچیز که لازم بود بیان شدو نقدها نیزهرچند با هدفهایی خاص ونامعلوم ابراز شده است بسیار.
  تنها منظورم ازنوشتن نظری دیگر این است که از دوستان جمعیت ومدافعینشان خواهش نمایم دیگرهیچ نظردیگری ارائه ننمایند. زیرا مجادله ها در فضای مجازی مادامی که هویت یکی از طرفین مشخص نباشد مانند درگیری و تیر اندازی است که یکطرف مبارزه طرف دیگری را کاملا می بیند و بدون اطلاع طرف مدافع از هویت مهاجم وبا شناخت از مکان و شرایط طرف شلیک میکند اما طرف مدافع مانند کسی است که به علت ناشناخته بودن طرف درگیر با خود تنها به اطراف شلیک کرده و مهمات خود را تمام میکند.
  (بازهم در اینجا آمادگی خود را جهت پذیرش همکاری یا تفویض تمامی اختیارات و مسئولیتهای جمعیت به هر کس که ادعای موفقتر بودن از دوستان فعلی را می نمایدو پا را از حیطه تئوری و حرف زدن فراترنهداعلام مینماییم.) ولی مادامی که مدعیان نقد هویتی ناشناخته دارند نظراتشان فقط به عنوان تخریب و ادعاهای واهی قابل بررسی است.

  پاسخ دادن
  1. 24.1

   سردار پاو

   فکر کنم با خودت در گیری مسلحانه داری دوست عزیز پاسخ های خانم محمد نیا و اقای صادقی رو نگاه کن چه با فکر باز و سعه صدر پاسخگو ی منتقدین بودن چرا از نقد هراسانیم؟چرا هر کی نقد میکنه به مخرب تبدیل میشه؟ چرا همه چیو صفر یا صد میبینیم ؟ از انجمن انتقاد شد اقای صادقی و خانم محمد نیا با کمال احترام تمام پاسخگو شدن فکر کنم طرفینم قانع شدن اکثر نقد هایی که شد از روی دلسوزی بود مطمین باش از دوستانی که نظر دادن با فلسفه وجودی انجمن مخالف نیستند اما نگرانند از وضع معتادین شهر هر کس با توجه به اندیشه خود نقد میکند قرار نیست هر چی شما میفکری درست باشد در ضمن کسی شما را مجبور نکرده با اسم واقعی خود وارد شوی کسانی که دم از شهامت و … میزنند چرا در خصوص انتخاب فرماندار و شهردار و…اظهار نظر نمیکنند در پایان یک توصیه به انجمن اینکه یک سخنگوی انجمن در میان خود انتخاب کنید که پاسخگو منتقدین باشد البته نه با نام ونشان واقعی چرا که ممکن است نقدها شخصی و یا مغرضانه باشند .با ارزوی موفقیت وشادکامی.

   پاسخ دادن
 7. 23

  دژ به اعتیاد

  پس از مطالعه نظرات دوستان، چند نکته به ذهنم رسید که عرض مینمایم:
  1- از اقدام خیرخواهانه جناب آقای شهریار صادقی در فراهم نمودن فضایی فیزیکی جهت ادامه کار انجمن صمیمانه تشکر می نمایم.
  2- دست تمامی عزیزانی (قدیم و جدید) را که در این امر خیر (مبارزه با اعتیاد) مشغول فعالیت بوده یا هستند را می بوسم.
  3-از خانم محمدنیا هم به خاطر نقد پذیر بودن ایشان سپاسگزارم و می گویم که جامعه ما به افراد این چنینی که واقع بین هستند و فرافکنی نمی نمایند سخت محتاج است. به شما سرکار خانم محمدنیا هم پیشنهاد می نمایم که به دنبال عدم پاسخگویی و عدم مشارکت افراد مخصوصاً فرهنگیان بروید زیرا متخصصان در امر مدیریت و بهره وری سازمان اعتقاد دارند که مهمترین عامل زیربنایی جهت موفقیت یک سازمان، همانا وجود نیروی انسانی توانمند و متناسب با اهداف سازمان است. شما عزیزان بایستی بستری را فراهم کنید که این افراد به جمعیت نزدیک شده و یا حتی جایگزین شوند. این افراد مجرب و متخصص زمانیکه جایگزین شدند خود برنامه ریزی نموده و به اجرای فعالیتها می پردازند و آن هنگام است که فعالیتها پررنگ شده و دیگر شخصی به اسم “سیدحسن”نمی تواند بگوید فعالیتهایتان کم شده است!
  4- هدف را رضایت خداوند قرار دهیم . در چنین حالتی است که برکت نیز چاشنی کار شده و رضایت خلق نیز حاصل خواهد شد.
  گفتنی است بنده چندین بار قصد داشتم فعالانه در جمعیت مردمی مبارزه با اعتیاد مشارکت نمایم و حتی برنامه ها و راهکارهایی (با توجه به نوع کار و تخصصم که دانشجوی پزشکی می باشم) برای آن داشتم اما با مشورت هایی که با دوستان انجام دادم به دلایل مختلف مرا از مشارکت بازداشتند و گفتند که فضا آن طور نیست که شما فکر می کنید . آنها کم سن و سال بودن افراد و نبود پشتوانه مردمی و مشارکت همه جانبه اقشار مختلف، عدم وجود برنامه یا برنامه های مدون و … و همچنین من من کردن های اعضا را دلیل کار خود می دانستند. البته بنده هنوز قانع نشده ام اما …….

  پاسخ دادن
 8. 21

  emad

  سلام درود برهمه ی تلاشگران وزحمتکشان ریشه کنی اعتیاددرشهرمان.کاک شهریاردست مریزاد

  پاسخ دادن
 9. 20

  سید یاسر صادقی

  ضمن عرض سلام و ارادت خالصانه خدمت تمامی همشهریان عزیزی ین خبر که از این خبر دیدن کرده اند و کسانی که زحمت کشیده اند نظر و پیشنهاد خود را ارائه نموده اند . از اینکه این مقوله تا این اندازه مورد توجه شما عزیزان است مایه خوشحالی و شکرگزاری است . بدیهی است هر سازمانی در انجام امور خود در دستیابی به اهداف تعریف شده ضعف ها و نقاط قوتی دارد . در تعاریف مدیریتی سازمان های ساکن و بدون برنامه و عاری از تغییرات به تناسب موقعیت های متفاوت زمانی محکوم به نابودی ست و در سراشیبی زوال قرار می گیرد این یک قاعده کلی ست و هیچ استثائی ندارد. اما در خصوص سازمان های مردم نهاد یا ( سمن ) ها :
  براساس اصل ۴۴ قانون اساسی نقش سازمان‌های مردم‌نهاد در توسعه اجتماعی کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. همچنین بند ۹ سیاست‌های کلان مبارزه با موادمخدر در سال ۱۳۸۶ به تصویب مجمع تشخیص مصلحت نظام با عنوان «اتخاذ تدابیر لازم برای حضور و مشارکت جدی مردم و خانواده‌ها در زمینه‌های پیشگیری، کاهش آسیب و درمان معتادان» رسید.
  سازمان‌های مردم‌نهاد در ماده ۱۵ قانون اصلاحیه مبارزه با موادمخدر مصوب ۱۳۸۹ دارای جایگاهی قانونی هستند که سمن‌ها طبق آن می‌توانند در امور مبارزه با موادمخدر فعالیت کنند. می‌توان مهم‌ترین مشکلات و نقاط ضعف سازمان‌های مردم‌نهاد را به صورت ذیل خلاصه کرد:
  عدم مراجعه افراد و شهروندان یا ضعف سمن ها در جذب نیروهای فعال ۳- عدم آگاهی و آشنایی اجتماع با سازمان‌های مردم‌نهاد و نقش آن‌ها ۴- ضعف در عملکرد حرفه‌ای – نداشتن امکانات، وسایل، تجهیزات و مکان مناسب – ضعف در اطلاع‌رسانی – نبود بودجه کافی /. شکی در این نیست که نقاط ضعفی در فعالیت های ما دیده می شود و برای همین است که نیازمند همفکری شما هستیم . دوستان زحمت کشیده اند برخی از فعالیت های انجام شده رو شرح داده اند هرچند که قرار بود طی مصاحبه ای اهم فعالیت های انجام شده در سال 92 را به اطلاع همشهریان عزیز برسانم و برنامه های آتی را نیز جهت آگاهی همشهریان تشریح کنم . هدف از بیان برنامه ها ارئه گزارش به صاحبان اصلی این سازمان که همانا شما مردم فهیم هستید بوده است . طبق اساسنامه سازمان های مردم نهاد دارای اهداف غیر انتفاعی هستند و کسانی که در حال فعالیت در این سازمان ها هستند از این امر مستثنی نیستند . دوستان ما در ژیانه وه منتظر حضور گرم و صمیمانه شما مردم فهیم هستند که در این مهم تکیه گاه اعضا باشید و با عضویت در کمیته های جمعیت در این راه یاور ما باشید. پیروز و شادکام باشید.

  پاسخ دادن
 10. 19

  یک شهروند

  سلام دوستان
  من فقط باید بگویم واقعا متاسفم
  واقعا متاسفم من دربالا یک نظرخیلی مختصرومفید خدمت دوستان ارائه دادم امام متاسفانه هیچکس به آن اشاره نکرد .اعضای انجمن میایند ومی گویند مافلان کاررا کردیم واین اقدام را انجام دادیم دیگران می آیند ومی گویند ندادید و…دوستان درد مابرگزاری مسابقه دوچرخه سواری وهمایش واین حرفهانیست درد مادرد بی درمان اعتیاد است ولی متاسفانه شمادارید برای خودنمایی ومن من کردن میجنگید !!! دوستان این انجمن باید هدفش ریشه کن کردن اعتیاد باشد نه تشکیل هیئت مدیره ورئیس وخزانه دار برای من این شبهه ایجاد شده که شماهم مانند التیامی ها درسدد بدست آوردن جایگاه اجتماعی مثلا شورا وامثالهم باشید والا این چیزهایی که شمامی گویید واین مجادله ها ربطی به رفع مشکل اعتیاد ندارد فقط بیشترجنبه خودنمایی دارد. متاسفانه عده ای ازافراد خودخواه همیشه درصدراین امورات قرار گرفته واجازه حضورانسانهای کاربلد را نمیدهند اگرآموزش وپرورشی ها نمی آیند قطعا به این دلیل است چون اجازه ارائه راهکارهای علمی وعملی ندارند!بس کنید دیگه مانیازی به اعداد وارقام بی ثمرنداریم اگرراست می گویید اعلام کنید چند نفرازفروشندگان مواد مخدررا شناسایی وارشاد کرده اید؟ چند کمپ ترک اعتیاد را دایرنموده اید؟ چند معتاد راشناسایی وتحت پوشش قرار داده اید ؟؟؟
  منتظرشنیدن جواب ازجانب شماهستم اگرحرفهای من راپذیرفتید قول میدهم باارائه دهها راهکار عملی باانجمن همکاری کنم .
  البته من خطابم فقط به انجمن نیست بلکه به افرادی که نقدهای مغرضانه هم دارن می باشد! برای همه کسانیکه بدورازحاشیه وخودنمایی بفکرخدمت هستند آرزوی موفقیت دارم ودستشان را می بوسم

  پاسخ دادن
 11. 18

  هه نا سه ی سه رد په پاوه

  با سلام
  قبل از هر چیزی نهایت تقدیر و تشکررو دارم از برادر عزیز کاک شهریار صادقی عزیز برای در اختیار گذاشتن مکان برای جمعیت اعتیاد … ممنون و سپا سگذار از مدیریت محترم سایت سلام پاوه بابت درج گزارش … نمیدونم واقعا این مردم ما تا کی میخوان توهین و نقد کنن … به خدا همه خسته شدن چرا خودتون نمیرین تو این انجمن ها کار کنید ؟؟؟؟؟ شما از چی میترسین از این که پولی بهتون نمیدن .. از این که بهتون توهین بشه … (بدونید که ظرفیت ندارین ) تو رو به خدا بس کنید این عزیزان دارن بدون هیچ گونه چشم داشتی برای شهر زحمت میکشند واقعا متاسفم برای افرادی که هنوز فقط به ظاهر بزرگ شده اند و از نظر فکر کاملا عقب مانده هستند . دنیا خیلی بزرگ شده از خواب غفلت بیدار شین … نمیدونم با این توهین ها می خوا هید به کجا برسید ؟؟؟؟؟ این کارها باعث شده شهری که با همدان شهرستان شده الان باید جزا شهر های بن بست باشه با این طرز فکر و ایده هر روز پاوه ی بدبخت رو به پس رفته .چرا نمیرید یه پیشنهاد بدین فقط نقد – توهین – بد گویی و متهم ساختن به دزدی – خدارو شکر که این انجمن ها پولی ندارند و گر نه حتما اتهام دزدی رو بهشون میدادین …از جناب کاک یاسر صادقی تقاضا دارم هر چه زود تر گزارشی از کارهای انجام شده در اختیار سایت بگذارند که واقعیت برای بعضی ها رو بشه با تشکر

  پاسخ دادن
 12. 17

  کیوان حاتمیان

  با سلام خدمت دوستان و همشهریان گرامی
  جا دارد در اینجا از طرف خود و سایر دوستان انجمن ژیانه وه پاوه از کار خیر و خداپسندانه آقای صادقی تشکر و قدردانی کرده .و همچنین از آقای حاج منصور فرجی که در تجهیز دفتر به انجمن کمک کردند. تشکر می کنم.
  دوستان و همشهریان گرامی با مطالعه نظرات شما عزیزان می توان پی برد که همگی شما و مردم شریف پاوه نسبت به این بلای خانمانسوز بی تفاوت نبوده و نیستید و بایستی گفت که واقعا زنگ خطر این بلا در شهر در حال نواخته شدن است که از همین جا از تمامی آحاد جامعه تقاضا داریم که همانگونه که دست التیام را در کمک به بیماران نیازمند به گرمی فشار دادید دست ژیانه وه رو هم بگیرید و کمک کنید که این درد را در شهرمان و دیارمان ریشه کن کنیم.
  در جواب آقای سید حسن بایستی به عرض برسانم که کارهای انجمن بیشتر فرهنگی و ورزشی است و انجام تمامی این مراسمات نیاز مبرم به بنیه مالی قوی داشته و دست خالی کاری از پیش نخواهد رفت. و معدود مراسم هایی که در سطح شهر هم برگذار شده تمامی مخارج آن را خود اعضا بدون هیچ گونه چشم داشتی تقبل کرده اند.
  در مورد فعالیت های انجمن من سخنگوی انجمن نیستم اما به تعدادی از فعالیت های انجام گرفته اشاره ای کوتاه خواهم کرد:
  1 برگذاری روز پاک پاوه 30 اردیبهشت و پاکسازی ویمیر امسال
  2 برگذاری مراسم روز جهانی مبارزه با اعتیاد در جاده دره نیشه ( نقاشی آزاد ) امسال بعد از انتخابات شورا
  3 برگذاری مسابقات دو در روستای خانقاه توسط شاخه روستایی انجمن امسال
  4 برگذاری کلاس های متعدد مهارت و …
  برنامه های دیگر که ان شاالله در فرصت مناسب از طریق همین سایت توسط آقای صادقی دبیر ژیانه وه به عرض دوستان خواهد رسید و درصدد هستیم که در صورت تامین بودجه برنامه هایی را در سطح شهرستان ( فرهنگی ، هنری و ورزشی) به اجرا برسانیم.
  البته منکر این نیستیم که کاستی هایی رو هم داشته ایم.
  در پایان هم از تمام احاد جامعه تقاضا داریم که ما را در این زمینه خطیر تنها نگذاشته و همه افراد( پیر و جوان ، زن و مرد ) خود را عضوی از این انجمن قلمداد کرده تا دست به دست هم و با کمک هم به سمت پاوه ای عاری از اعتیاد گام برداریم.

  پاسخ دادن
  1. 17.1

   ناشناس

   با سلام خدمت دوستان و همشهریان گرامی: جا دارد از طرف خودم و تمامی دوستانم در انجمن ژیانه وه از کار نیک و خداپسندانه آقای شهریار صادقی تشکر و قدردادنی کنم .
   من از تمامی همشهریان خواهشمندم که دراین راستا ما را با نظرات و انتقادات سازنده خود همراهی کرده و مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار دهند..
   من هم با نظر خانم محمدنیا موافقم که انجمن مورد کم لطفی و بی مهری همشهریان قرار گرفته و هرگونه حمایت خود را از آن دریغ کرده اند.

   پاسخ دادن
 13. 16

  روابط عمومى ژيانه وه

  جناب اقاى سيد حسن اگر هدف شما تخریب نيست چطور بدون داشتن معلومات اومدين نقد مى کنيد. شما فکر کنم تو پاوه نباشين يا اگه هستين کلا دنبال حاشيه هستين. مراسم روز جهانى مبارزه با اعتياد امسال با شکوه تر از هر سال در پاوه برگزار شد با حضور خانواده هاى بسيار اعضا شوراى جديد و مسولان و همچنین رکاب زنى دوچرخه سواران. شما کجا بودين? روز هواى پاک چطور تشريف اورده بودين? کنسرت موسیقی گروه ماه ? کلاس هاى مهارت زندگى که بيشتر از 12 جلسه برگزار شده چطور حضور داشتين? رکاب زنى بزرگترین گروه دوچرخه سوارى ايران ( اراکس) در حمایت از جمعیت در روستاهای شهرستان رو چى? کلاس هاى اموزشى براى زندانیان پاوه چطور? فعال سازى چندين کمیته روستایی چى?تشکیل چندین پرونده درمانى و حمایت از خانواده هاى اسيب ديده رو مى دانستيد? راىزنى و مکاتبات با نهاد مبارزه با اعتياد رياست جمهورى توسط اقاى صادقى رو خبر داشتيد? و … اندکى انصاف داشته باشيد مى دونيد شما مانند کسى هستيد که قراره يک کتاب نخونده رو نقد کنه انهم پشت ىک تريبون رسمى مقابل يک جامعه فرهيخته. به عرض شما برسانم جمعیت و اعضاى کنونى و کمیته هاى ان از متخصص ترين افراد تشکيل شده است نزدیک به سه مشاور جوان و فعال و خوش نام داريم کميته درمان در سطح شهرستان با نىروى جوان و متخصص و داراى مدارک تحصيلى مرتبط و… . اقاى محترم ما ياد نگرفته ايم کارى را که انجام مى دهيم فرياد بزنيم.

  پاسخ دادن
 14. 15

  سیدحسن

  ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته توسط اعضای قدیم و جدید
  بنده نیز با بخشی از نظر خانم محمدنیا موافقم که نقد بایستی سازنده باشد اما خانم محمدنیا شما که در جمعیت حضور دارید از شما خواهش می کنم که پرونده جمعیت را در سالهای آغازین بگشایید و عملکرد آن را مشاهده نمایید.
  ببخشید البته بایستی عرض کنم که تقریبا تمامی اعضای هیات مدیره (در سالهای آغازین) از چهره های باتجربه، متخصص و متعهد شهرمان بودند حتی چندین نفر از آنها دبیر خود ما بودند مانند آقای نوزری، آقای امینی، اقای مستوفی و … که همگی در اوج تخصص و تجربه در خصوص مسادل فرهنگی و پیشگیری بودند.
  اما حالا چه؟!
  سایتی برای جمعیت راه انداختید که حدوداً 6 ماه است به روز نشده است؟!
  آخرین برنامه ای که از شما دیدیم مربوط به شهریورماه (فکر کنم) می شود (مراسم ترسیم نقاشی کودکان)، بعد از آن چه؟!
  آیا جمعیت هم نمی توانست مانند انجمن التیام مراسم مولودی یا … برگزار نماید؟!
  یادم هست که در دوران اقای ابراهیمی و همکاران شان، گروه دف نوازی آقای بها حسینی به کرات در پاوه برنامه اجرا کردند، مسابقات متعدد دوچرخه سواری، فوتسال و .. برگزار گردید اما امروز چه ؟!
  در تمامی آن سالها در روز جهانی مبارزه با مواد مخدر، مراسمی باشکوه در شهرمان برپا می شد اما آیا امسال برگزار گردید؟!
  و …

  پاسخ دادن
  1. 15.1

   شیما محمدنیا

   ممنون از اینکه کم کاری ها و کاستی های جمعیت رو متذکر شدید و اینکه اعضای هیئت مدیره قبلی افراد باتجربه و متعهد و متخصص بودند ،خود اعضای جمعیت بر آن واقف هستند ،و برای جذب افراد باتجربه جمعیت فراخوانی به ادارات و مخصوصا آموزش و پرورش فرستاد شخصا فراخوان رو تحویل مدیر محترم اموزش و پرورش دادم ولی متاسفانه هیچ گونه استقبالی از این فراخوان از طرف فرهنگیان عزیز ندیدیم هرچند با توجه به اینکه اعتیاد واقعا به معضلی اجتماعی تبدیل شده انتظار می رفت که حدااقل فرهنگیان عزیز دغدغه بیشتری نسبت به آن میداشتند ،با نظر شما کاملا موافقم و اعضای جمعیت به حمایت و راهنمایی افراد باتجربه و دلسوز شهر نیازمندند،اما متاسفانه جمعیت شاید نوعی مورد بی مهری قرار گرفته است.

   پاسخ دادن
 15. 14

  معلم

  ضمن تشکر از مدیریت سایت و نیز سپاس ویژه از آقای شهریار صادقی ،
  پیام بنده به اعضای محترم این انجمن فعال و مردمی : آگاهی بخشی و ایجاد انگیزه در بین آحاد جامعه در جهت پیشگیری از پدیده شوم اعتیاد همچون گذشته مبنای کار این تشکل باشد و تحریک دیگران و به به چه چه و یا طعنه کسی و یا کسانی ،شما دلسوزان را از راهی که پیش گرفته اید منحرف نگرداند و این را هم بدانید وقت گذاشتن و هزینه کردن در چنین انجمن هایی مرد میدان عمل می خواهد که نتیجه هرچه باشد ستودنی خواهد بود . راستی کلاس های مهارت های زندگی تان را مانند گذشته برای گرو ههای هدف ( دانش آموزان و ورزشکاران و … )دایر نمائید که بسیار سودمند خواهد بود

  پاسخ دادن
 16. 13

  شیما محمدنیا

  با عرض سلام خدمت مخاطبان گرامی
  اعضای جمعیت با انتشار این خبر انتظار نقد های سازنده و پیشنهادها و حمایت های جدی تری از سوی شهروندان گرامی رو داشتند نه نقدهای منفی و مخرب،ویژگی نقد مفنی و مخرب اینه که به چیزی اعتراض میشه فقط برای اعلام اینکه نشان داده بشه که آن چیز اشتباه و مورد اعتراض است،نقد منفی ممکنه که باعث بشه افراد مورد نقد احساس کنند که به آنها توهین شده و یا مورد هجوم قرار گرفته اند،در نتیجه نقد را جدی نمی گیرند و یا اینکه نسبت به ان عکس العمل بدی نشان می دهند،مشکل نقد منفی این است که اغلب بیان می کند چه کاری را نمی توانند یا نتوانسته اند انجام دهند،به جای آنکه به طرف نقد بگوید که با توجه به گزینه ها و امکانات در دسترس چه کاری را می تواند یا بهتر است انجام دهد،در نتیجه این نوع نقد به جای توانمند سازی افراد می تواند آنها را ناتوان و ناامید کند.اما در مقابل نقد سازنده می خواهد نشان دهد که هدف یک کار مورد احترام است و همان هدف را میتوان از راههای دیگری و به شکل دیگری به دست آورد،انتظار می رفت که همشهریان گرامی نقدهای سازنده اعلام می کردند یعنی به شکل پیشنهادهایی برای بهبود وضعیت جمعیت ،یا حدااقل در کنار نقدهای منفی چند نقد و پیشنهاد سازنده هم ارائه می کردند.

  پاسخ دادن
 17. 12

  روابط عمومى ژيانه وه

  پایگاه سلامت اجتماعی شهرستان پاوه با همکاری اداره ارشاد اسلامی و جمعیت پیشگیری از اعتیاد(ژيانه وه) این شهرستان اقدام به برگزاری نمایشگاهی با موضوع اعتیاد نموده است . از علاقمندان دعوت میشود از تاریخ 9 . 11. 92 لغایت 10. 11. 92 به اداره ارشاد مراجعه نمایند.

  پاسخ دادن
 18. 11

  یک شهروند

  ضمن سلام ،تقدیروخسته نباشید خدمت دوستان عزیز درانجمن من ابتداازشماتقدیر وتشکرمیکنم ولی درادامه باید عرض کنم دراین شهر دسترسی به انواع مواد مخدرازخریدن یک بسته آدامس هم ساده تراست باید شماعزیزان به این موضوع توجه کنید مهم نیست که جا ومکان انجمن کجاباشد وچه کسانی قیچی بدست گرفته وسینه سپرکنند مهم جلوگیری از توضیع بسیار وسیع ووحشتناک مواد مخدر است امیدوارم به این حرف بنده رامورد توجه قرار دهید
  سپاس ازسایت سلام پاوه ودوستان عزیز

  پاسخ دادن
 19. 10

  قاله

  خطاب به دوستان و زحمتكشان بزرگوار انجمن مبارزه با اعتياد،عزيزان كسانى كه با تأسيس و راه اندازى اين انجمنها ميترسند معلومه از كدام طرز تفكر تبعيت ميكنند،نيازى به دفاع در مقابل آنها نيست،اين دسته همه چيز و همه كس را با ديده ترديد مينگرند. شما جوانانى تلاشگر،با انصاف و با وجدان هستيد كه بدون هيچ چشمداشتى اين امر خير را انجام ميدهيد. مردم و آگاهان جامعه حامى و پشتيبان شما هستند،بيش از پيش مصمم و قاطع راه خود را ادامه دهيد.اين آقايانى كه مدعيند انجمن هيچ كارى نكرده بفرمايند خود چه كارى براى اين پديده شوم كه دامنگير جامعه شده انجام داده اند؟اگر در طول حيات انجمن حتى يك نفر يا يك خانواده از اين بلاى خانمانسوز نجات پيدا كند،خود جاى تقدير است،اگر يك جوان با اين هشدارها بيدار شود باز شاهكار است.كارهاى مثبت و مثمرثمر در جامعه همواره موانعى پيش رو داردند،مهم نفس و نيت عمل است نه سنگ اندازى و مخالفت عده اى منفى نگر و در واقع دشمنان رفاه و آرامش اجتماعى مردم.من نميفهمم،سايت سلام پاوه را مورد طعنه قرار ميدهيد هدفتان چيست،انجمن التيام را مورد تمسخر قرار ميدهيد پشت پرده چيست،انجمن مبارزه با اعتياد را ناچيز جلوه ميدهيد چه هدفى را دنبال ميكنيد،اگر سلام پاوه خبررسانى نكند،اگر التيام به بيماران سرطانى كمك نكند،اگر انجمن با اعتياد
  مبارزه نكند،پس شما با كامنتهاى بى سروته و بى محتوا ميخواهيد جامعه را بسازيد؟

  پاسخ دادن
 20. 9

  سيد ياسر صادقى

  در نظر قبلى به دلیل اشتباه تايپى فکر کنم سوتفهام پيش امده است اصل مطلب به اين صورت است و در هر کارى بايد اينگونه باشد. در رسيدن به يک ارمان مهم نيست چه کسى با چه نام و نشانی دارد فعالیت مورد نظر را انجام مى دهد اصل روش صحیح کار و رسيدن به هدف است حال در اين مسير صادقى باشد اقاى ايکس يا … . اهداف ريا کارانه بايد هدفى پشت پرده داشته باشند مگر اعضا جمعيت چه مزایای عايدشان می شود. از کجا تامین مى شوند که بخواهند خودشرينى کنند. هدف رضاى خداى تبارک و تعالى هست و _خواهد بود. پس به جاى تخریب و بى ارزش جلوه دادن فعالیت هاى صورت گرفته ياور و همراه ما باشيد.
  چون وا نمیکنی گرهی خود گره مشو
  ابرو گشاده باش چو دستت گشاده نیست

  پاسخ دادن
 21. 8

  آشنا حسن زاده

  من نیز به نوبه خود تشکر و قدردانی خود را نثار خادمان و دلسوزان شهرمان می نمایم و امیدوارم که درآینده شاهد حضور تمامی شهروندان و اهالی منطقه در اینگونه جمعیتها باشیم.
  تشکر و سپاس فراوان خدمت آقای شهریار صادقی عزیز بابت اختصاص یکی از مغازه های خود به جمعیت.
  از سایت سلام پاوه نیزبه علت پوشش خبری این جابجایی جمعیت تشکر می نمایم.
  ازتمامی کسانی که در این بیشتر از یک دهه خدمتی به اهداف جمعیت کمک نموده اند از جمله اعضای هیات امنا و هیات مدیره های قبلی صمیمانه قدردانی می نماییم.
  (خطاب به دوستان منتقد:لطفا اگر مارا کم کار میدانید جمعیت را از راهنماییها و همکاریهای خود بی نصیب نفرمایید.این گوی و این میدان .جمعیت در خدمت تمامی مردم عزیز منطقه است و آماده خدمت به هر نظر و ایده ای در حد توان و مسئولیتهای خود می باشد.این که دیگر مساله ای خطرناک و امنیتی نیست که منتقدان بازهم با نام مستعار دست به نقادی!!!بی انصافانه میزنند.)

  پاسخ دادن
 22. 7

  فرهنگی

  باسلام وآرزوی توفیق برای همه ی شماعزیزان،به راستی حرکت آقای شهریار صادقی بسیارقابل تقدیراست بنده بارها شاهدسخاوتمندی ایشان ونیزخواهربزرگوارشان که همکارفرهنگی خودمان هستندبوده ام هرچقدرازبذل وبخشش این عزیز درمدارس ومیان دانش اموزان وایتام سخن بگوییم کم است خداوند به همه ی سخاوتمندان اجراخروی عطا فرماید

  پاسخ دادن
 23. 6

  شهروند

  ئه نجومنی چیو – چتی چی

  پاسخ دادن
 24. 5

  يک عضو قدیمی جمعیت

  سلام, دوستان به اصطلاح نقاد ميشه بفرمائید شما کى هستيد که تا يک خبر در هر سايتى درج ميشه سريع جبهه گيرى عليه اشخاص و … شروع مى کنيد شما اين چند ساله چکار کرده ايد تويي که تقاضا مى کنى اعضای قبلی فکری بکنند اگه به دنبال تفرقه افکنى نيستى چه هدفی در سر دارى تيم جديد طبق پيگيرى هاى صورت گرفته نه تنها کم کارى نکرده اند بلکه با يک روش مديريتى جديد اقداماتی انجام داده اند که بسیارى ادارات و نهادها به کپی برداری از کارهای خوبشان مشغولند اگر شما در مراسمات و برنامه هاى اطلاع رسانى شده شرکت مى کرديد اينگونه صحبت نمى نموديد. در ضمن اين کار يک کار فرهنگی است و در سطح وسیعى در حال انجام است و از حساسیت ويژه اى برخوردار است پس خواهشا سنگ اندازى نکنید خيلى دلتان مى سوزد و دغدغه داريد شما هم وارد فعالیتهای جمعيت شويد. من حتما منتظر گزارش جناب صادقى خواهم بود و خواهشم از ايشان اين است که هميشه کسانی چه در دوران ما و چه الان که جمعیت توسط شما اداره مى شود پيدا مى شدند و مى شوند که چون منافعشان در خطر قرار مى گيرد شروع به جبهه گيرى عليه شما مى کنند خواهشمندم وارد حاشیه نشده و کارى را که از ديد هيئت مديره صحیح است انجام دهيد. خدا همه ما را اصلاح کند. وسلام

  پاسخ دادن
 25. 4

  سيد ياسر صادقى

  ضمن عرض سلام خدمت گردانندگان سايت سلام پاوه وکليه عزيزانى که زحمت کشيدن و نظر خود را ارائه نموده اند انجام فعالیتهای اجتماعى فرهنگى خون دل خوردن است دوستان زحمت کشيدن نظرات خود را بيان کرده اند و من دوست ندارم از مقام دفاع از خود يا ساير اعضای محترم هيئت مديره برايم و معتقد هستم نمره هر شخص يا گروه و سازمانى را افراد جامعه تعيين مى کنند فعالیتهای جمعيت در طول اين سه سال اخير و اين چند ماهى که من اين توفىق رو يافتم که در خدمت همشهريان عزیزم باشم به صورت مستند و مصور موجود است و همانطور که به مدير محترم سايت قول داده ام طى يک گزارش کامل ارائه خواهم کرد. يادمان باشد که ما سازمانى مردم نهاد برخاسته از همين جامعه هستيم داراى اساسنامه و سلسله مراتب سازمانى و چهارچوبى مشخص هستيم و فعالیت ما نمى تواند خارج از چهارچوب تعيين شده باشد . سطح انتظارات بايد نسبت به اهداف تعيين شده در اساسنامه هر سازمانى با در نظر گرفتن امکانات و نيروى انسانى موجود و موقعیت جغرافیایی و فرهنگی سنجیده شود. من شخصا از طرف خودم و اعضاء محترم به صراحت اعلام مى کنم هدف ما جز خدمت نبوده و نخواهد بود. از ديد جهت دست يافتن به اهداف مهم نيست قرار است چه کسى قرار است اين وظيفه را انجام دهد بلکه مهم نحوه صحیح انجام کار است جمعیت متشکل از اين چند نفر نيست متشکل از ___تمامى شما عزيزان است که در زير اسمان زيباى پاوه نفس مى کشيد.نظرات و انتقادات سازنده و مستند شما راهگشاى ما در پىچ و خم اين راه دشوار خواهد بود. به اميد خدا گزارش کارهاى صورت گرفته در اين مدت را به صورت مصور به اطلاع همشهريان عزیز مى رسانم. البته جا دارد اشاره اى به اين مورد داشته باشم کليه مخارج و هزینه هاى جمعیت را اعضاء تامین مى کنند و منبع ديگرى وجود نداشته است. با تشکر از همه شما عزیزان

  پاسخ دادن
  1. 4.1

   خانم

   ( از دید جهت دست یافتن به اهداف مهم نیست قرار است چه کسى قرار است این وظیفه را انجام دهد )یعنی شما برای دستیابی به هدفتون هر کاری انجام میدین و از هر کسی که در راستای انجمن گام بردار حمایت می کنید ؟پس نباید انتظار داشته باشی مردم به شما اعتماد کنند مردم به کسایی اعتماد میکنند و احترام میگزارند که خدمت خالصانه داشته باشند نه ریا کارانه

   پاسخ دادن
 26. 3

  ئازیز

  ضمن تقدیر از آقای صادقی و دیگر دوستان ایشان در این تشکل مردمی باید این سوال مطرح گردد که اگر فعالیت های فرهنگی این انجمن و ادارات همسو در زمینه پیشگیری از اعتیاد نمی بود آن وقت وضعیت اعتیاد چگونه بود ؟؟؟؟باید پذیرفت که اعتیاد سیل ویرانگر و سونامی وحشتناک است .

  پاسخ دادن
 27. 2

  سامان

  با سلام
  روند پیش روی جمعیت مبارزه با اعتیاد، روند خوبی به نظر نمی رسد زیرا در تمام سال، یک برنامه مدون و یا حتی یک حرکت خوب دیده نمی شود.
  در سالهای آغازین، شاهد فعالیتهای بسیار خوب و چشمگیری از این جمعیت مردمی از جمله : انواع مسابقات ورزشی، برنامه های علمی و فرهنگی و هنری و مذهبی و … بودیم.
  به نطر می رسد هیات مدیره جدید افراد کم تجربه و باتخصص اندک می باشند که توانایی زیادی در هدایت این انجمن ندارند که امید است افراد اصلی جمعیت و دلسوزان شهرمان نسبت به این وضعیت پیش آمده بی تفاوت نبوده و در این خصوص چاره اندیشی نمایند.

  پاسخ دادن
 28. 1

  رسولی

  میشه این آقایان بفرمایند در این سال ها چه اقداماتی انجام دادند از زمانی که این انجمن تشکیل شده اعتیاد چندین برابرشده پیشگیری از اعتیاد باراین حرفها درست نمیشه محض رضای خدا نمایش و مانور کم بدهید

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   سردار پاو

   دوست عزیز مگه این دوستان از جایی پول می گیرند که اینجوری مورد بازخواست شما قرار می گیرند این نقد به ارگان هایی وارده که هر ساله از ردیف بودجه بابت این کار پول می گیرند .از دوستان این انجمنم خواهش میکنم از افرادی که دنبال محبوبیت و به قول اقای رسولی قصد نمایش و مانور دارند جلوگیری به عمل اید و خالصانه و به دور از هر گونه حاشیه به دلنگرانی خیلی از خانواده های شهرمون با اموزش های صحیح اطمینان خاطر دهید .در پایان به نوبه خوداز کار ارزشمند اقای شهریار صادقی تشکر میکنم ار مدیریت سایت انتظار میرفت حداقل یک عکس از این خیر میزاشتن و یا از کسی که روبانو قیچی میکنه مختصری تو ضیح میدادن.با سپاس.

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.