6 Comments

 1. Pingback: عکس‌هايي که به سرعت همه گير شدند : رز ایران

 2. 5

  شهرونده

  با سلام سرعت گیر درخیابان درشهر به نظر بنده به جز زیان سودی ندارد قضاوت ماشین حمل قاچاق خودشما سرعت آنها در شهر دیده وخودرو دولتی هز ینه آسیب به آن خودور پرداخت کنند مشخص لطفا آقای محترم متولی با خودرو ،خود به به سرعت گیر چورژی خصوصا شب انرا رد کن وسپس هزنیه از جیب مبارک اعلام با توجه گرانی قطعه و بنده که خود در رشته راه سازی تجربه دارم تمام اسفالت شهر خود سر عت گیر است پس لطفا اقدام.

  پاسخ دادن
 3. 4

  یاسر

  با سلام خدمت همشهری های عزیز. متاسفانه در هر محلی از شهر اتفاقی مانند چپ کردن ماشین یا اینکه تصادف ماشین با عابر پیاده و … می افتد مسولین کارشناس و متخصص شهرمان بی درنگ به کارگران زحمتکش شهرداری دستور ساخت سرعت گیرهایی می دهند که بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی، چون همه ی استانداردهای ساخت سرعت گیر را رعایت کرده اند، مجبور به از بین بردن آن می شوند. واقعا نمی دانیم به این مسایل باید خندید یا نشست و زار زار گریه کرد.

  پاسخ دادن
 4. 3

  شهروند

  باید به شهر پاوه بگن شهر هزار دست انداز نه شهر هزار ماسوله

  پاسخ دادن
 5. 2

  نکته

  الله اکبر ولله الحمد بالاخره یکی از مشکلات شهر پاوه حل شد خدایا هزار مرتبه شکر چقد مسولین گلی داریم ما

  پاسخ دادن
 6. 1

  راننده

  با سلام ضمن تشکر از شما وکارگران زحمت کش شهرداری،درست این سرعت گیر غیر استاندارد بود ولازم بود اصلاح شوداما چرا شما گزارشی از دریچه های نا هم سطح منهول های سطح شهر ارائه نمیدهید، همین دریچه ها بار ها وبارها باعث به وجود آمدن حادثه شده اند که متاسفانه چندین ساله به همین صورت رها شده اند ولی کسی تا حالا سراغ این معضل نرفته ،و مااز مسئولین محترم خواهش مندیم فکری به حال این راننده های کنند که این قدر به جلو بندی ها مراجعه نموده اند که قسمتی از درامدشان هر ماهه خرج جلو بندی شون میشه با تشکر

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.