21 Comments

 1. 20

  پیازدول

  بخداقسم دلیل استعفای ایشان شروع شدن موج ….اعضای شورای محترم می باشد ایشان برای حفظ آبروی خود استعفا می دهد

  پاسخ دادن
 2. 19

  عبدالله

  کاک مختار عزیز منظورم نقاطی است که تعریض نموده مثل روبروی آتش نشانی – درب بهداری ‘ پشت مخابرات ،میدان مولوی،سه راهی جهاد و غیره که قبل از سال 88 هم میشد این کارها را کرد آری کاک مختار عزیز سلیقه چیز دیگری است نان برای نانوا گوشت برای قصاب.

  پاسخ دادن
 3. 18
 4. 17

  همشهری

  با سلام خدمت اعضای محترم شورای شهر. لطفابا استعفای شهردار موافقت کنید اون که در یک تصمیم شخصی برای خودش نمی داند بماند یا برود چگونه می تواند برای اداره یک شهر تصمیم بگیرد.

  پاسخ دادن
 5. 16

  مختار کریمی

  آقای عبدالله مشکلاتی که سر زبانها افتاده وسایتها مینویسند یا شورای شهر بیان کرده همه وهمه مربوط به سال 88 به بعد است شهردار قبل از آقای خسروی .ربطی به بقیه ندارد

  پاسخ دادن
 6. 15

  آروین رضایی

  کمی منطقی قضاوت کنید بنشینید و بعد از 6 ماه دیگر وضعیت شهر را ببیند.به نظر من سلام خسروی با تقبل پست شهرداری بزرگترین خدمت را به شهر پاوه نمودند.من در دو قسمت به عملکرد بسیار مثبت ایشان نگاه می کنم.
  سلام خسروی ثابت نمودند در شهری مثل پاوه به راحتی می توان کار کرد.ایشان بدنه شهردادری را از لحاظ شرح وظایف و توجیه همکاران ترمیم کرد.نیروهای شهردادر یرا به حق و حقوقی که در مقابل مردم باید رعایت کنند آگاه کرد.ایشان تکریم در شهرداردی را برا مردم معنا نمود و با حداقل امکانات گره هایی کور را باز نمود که دیگران از دیدن آن چشم می بستند.در یک کلام خسروی به ما یاد آور شد می شود کار کرد
  و اما اقدام دوم ایشانکه من آن را شاهکار مدیریتی ایشان می دانم این بود که سرچشمه مشکلات را معرفی نمود .خسروی با استعفای خود به مردم فهماند که مشکل شهر چیست.این همه تاراج اموال عمومی را روشن نمود الان در مقابل مردم دینی به گردن ندارند زیرا به ما گفت حق و حقوق مردم کجا غارت شده ریشه ی خیلی از گرفتاریها را بیان کرد.هرکسی می خواهد نپذیرد ابایی نیست ولی حرف حق را می توان شنید اگر قصد و غرضی در کار نباشد درد را دریافته ایم باید در پی درمان باشیم حتی اگر شده با قطع عضو بیمار.

  پاسخ دادن
 7. 14

  آگاه

  چیزی که من اطلاع دارم این دو نفری که اسم بردید تا شش ماه دیگه دوتاش خارج کشور هستن مگه خل باشن بیان شهرداری
  عرفان صالحی و برهان عبدی

  پاسخ دادن
 8. 13

  عبداالله

  آقا شاهرخ مگه این کارها جزو وظایف شهرداران قبلی هم نبوده پس چرا انجامش نداده اند و همه مشکلات انبار شده بود برای آقای خسروی خدوم. اگه این کارها را کسی باب میل …. انجام میداد حالا سراسر شهر از به به و چه چه پر شده بود جرمش غیر از شرکانی بودن چیست جواب بده ضمن اینکه معترفم با این کارها شق القمر هم نکرده نکته اینجاست که به نسبت قبلی ها کار زیاد و قابل توجهی انجام داده و بر زبان نیاوردن آن دور از انصاف است .

  پاسخ دادن
 9. 12

  ابراهیم

  خبر بد و تاسف باری برای شهر پاوه است , نقطه قوت و برگ اعتبار و پیشرفت این دوره شورا چهره شخیص و ساعی واهل استشاره و مشورت یعنی شهردار آن است ,به چندها دلیل عواقب آن در آینده گریبانگیر شهر و شورا خواهد شد اولا سکون و آرامش و تسهیل انجام امور در اداره شهر به هم خواهد خورد و از سویی استعفای شهردار همان و کشمکش های انتخاب شهرداری دیگر همان . جبهه گیری افراد همان و اعمال نفوذ دیگران همان و … و از سویی دیگر نگران از وضعیت نابسامان اداری و مالی و اعتباری و حسابات گذشته که منتج به نامیدی از رفع و فتق آن توسط فردی مدیر و آزمون های سخت پس داده و ناامیدی بیشتر از شفاف سازی گذشته و هموار سازی راه آینده !! بهرحال این اوضاع و اخبار ,خبر از واقعیت های تلخی دارد که نه کس یارای گفتن آن را دارد و نه کس را زهره افشای آن !

  پاسخ دادن
 10. 11

  پاوه

  شهرداری که شهردار نباشد شهردار نیست.

  پاسخ دادن
 11. 10

  دلایل استعفا

  دلایل استعفا چی هست ؟

  پاسخ دادن
 12. 9

  هرکی

  بابا بزار استعفا بده شهردار نیویورک که نیست

  پاسخ دادن
 13. 8

  یک دوست

  بنظر بنده اینبار جدی جدی استعفا داده وبرگشت ناپذیر است وتنها گزینه پیشرویش هم استعفا می باشد وبس اما دوستان فراموش نکنید اقای خسروی تنها گزینه خوب اخلاقمدار وصادقی بود که می توانست شهر را از دست چپاولگران نجات اما همیشه اربابان زور وزر قدرتمندتر هستند وشما مشاهده کردید در این چند مدت چه بلایی سر این خدوم نیاوردند بنده همیشه از مخالفین استعفای ایشان بودم اما اینبار توصیه میکنم برای سلامتی خودش هم شده کنار بکشد وبه فکر سلامتی خود باشد برای این مرد زحمتکش ارزوی توفیق دارم

  پاسخ دادن
 14. 7

  بیسواد

  اداره ی شهر پاوه اینقدر پیچیده نیست که یک شهردار سه بار استعفا بدهد و موافقت نشود.
  قحطی رجال که نیست.
  لطفا اعضای شورای شهر بیشتر از این به مردمی که بهشان رای دادند توهین نکنند.
  رییس جمهور هم اگر بود تا حالا با استعفاش موافقت شده بود و نفر جدید انتخاب می شد.
  از آقایان اسلامی نیا و عبدی و یوسفی بیشتر از اینها انتظار می رفت نه اینکه از رفتن یک مدیر آن هم نه مدیری مقتدر این همه واهمه داشته باشند.
  شهر پاوه اگر از لحاظ اقتصادی پیشرفته نیست حداقل از لحاظ وجود تحصیلکرده های توانمند کمبود ندارد و اهل علم و درایت در آن یافت می شود.
  افرادی نظیر مهندس عرفان صالحی و مهندس برهان عبدی و دهها متخصص توانمند و شجاع در پاوه وجود دارند که به اعضای شورا پیشنهاد می دهم.

  پاسخ دادن
 15. 6

  دوست آگاه

  وقت آن رسیده که شورای شهر استعفای این برادر عزیز را به دلایل زیل قبول نمایند.
  1- شهرداری که در طول سه ماه چندین بار استعفا ئ دهد دیگر نمی تواند اهداف بلندی در سر داشته باشد همیشه به فکر رفتن بودن پاک کردن صورت مسئله هست.
  2- اعضای شورا در این مورد هیچ وقت سرزنش نخواهند شد چون همه با هم حداقل در این مورد که خواستار ادامه فعالیت خسروی هستند متفق القول بوده اند.
  3- خسروی چندین سال در دوبی بوده تجربیات آموزشی زیادی با خود دارد حیف است در شهرداری بازنشسته شود و فرصت اجرای هیچکدام از ایده هایش در آموزش و پرورش داده نشود.
  4- خسروی مردی است میخواهد دامنه عمل و اختیاراتش بیشتر از یک شهردار باشد در این مورد خودش واقف است که به اندازه حتی یک مدیر مدرسه قدرت عمل (منظور اختیارات کامل)ندارد.
  5- حق و حقوق شهروندان زیادی در دورهای قبلی زیر پاگذاشته شده است حیف است یک شهردار روزی چندین بار از یک کوچه عبور کند عملا ببیند که حق اهالی کوچه علنا توسط عده ای متصرف شده اما قدرت و توانایی تخریب را ندارد پس فقط باید نگاه کرد و غصه خورد.
  6- ترافیک سطح شهر پاوه یک معضل اساسی و بزرگ است که توسط شهردار فعلی حل نخواهد شد چون مجموعهای منسجم و کارآمد باید چندین ماه از وقت خود را به صرف حل این مشکل بدهند که چنین ارداهی در پیکره دوستان دیده نمی شود.

  پاسخ دادن
 16. 5

  ....

  آش خیلی شور شده….بس کن دیگه شهردار

  پاسخ دادن
 17. 4

  لالو حمه ۲

  با سلام من با درایت که از شورای محترم شهرمون میبینم مطمانم میماند چون شورای شهر و مردم اون رو قبول دارن واقعا حیفه بره…..

  پاسخ دادن
 18. 3

  شهروند

  خواهشمند است شورای محترم پاوه لطفا جلوی آقای شهردار را نگیرید.

  پاسخ دادن
 19. 2

  ناشناس

  باعرض سلام وادب خدمت اقای خسروی از کوشش و تلاش شما در راستای فعالیتهای روزمره در شهر پاوه خیلی مچکریم . من به عنوان یک شهروند نودشه واقعا احساس کردم که درطول شهر دار بودن شما چه تغییراتی جهت رفع مشکلات مردم انجام شده.من به نوبه خود خواهشمندم که از پست خود کناره گیری نفرمایید چون شهر پاوه احتیاج مبرم به امثال شما دارد از شورای محترم خواهشمندم که استعفای شما را قبول نکند-با ارزوی موفقیت برای شما شهردار محترم. ک-ف

  پاسخ دادن
 20. 1

  شاهرخ

  یعنی کسی نیست که تو این شهر بیاد شهردار بشه ؟ آقایان شورا که تو این سه سال غیر از حرافی وعکس گرفتن و تبلیغات کار دیگری برای این شهر نکرده اید .می گوئید پیاده رو ترمیم کرده اید .لکه گیری کرده اید بوستان ساخته ایدو و و .این جز وظایف لاینفک شهرداری هاست شورا هم نباشد دولت اعتبار می دهد و انجام می شود . بفرمائید شورای شهر چه کرده است ؟ممنون از سایت بسیار وزین و بی طرف سلام پاوه

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.