قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » معاون سابق فرمانداری پاوه برای مدیریت امور اتباع خارجی استانداری مطرح شد

67به گزارش سلام پاوه؛ براساس اخبار رسیده آقای رستگار یوسفی برای تصدی مدیریت امور اتباع خارجی استانداری کرمانشاه مطرح شده است.

به گزارش سلام پاوه؛ براساس اخبار رسیده به توسعه اخیرا آقای رستگار یوسفی برای تصدی مدیریت امور اتباع خارجی استانداری کرمانشاه مطرح شده است.

وی در زمان دولت احمدی نژاد در سمت های معاونت فرمانداری پاوه و فرماندار ثلاث باباجانی انجام وظیفه کرده است . گفتنی است که حسین خدرویسی مدیر امور اتباع خارجی استانداری کرمانشاه هفته گذشته بعنوان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه منصوب گردید.

منبع : سایت حزب توسعه کرمانشاه

 1. ثلاث ما

  عده ای مریض به دنبال تخریب چهره های توانمندولایق اورامانات هستند،فرماندارقبل از آقای یوسفی که دوهفته یکباردرفرمانداری حاضرمیشدومتاسفانه اینان به خاطرمنافع شخصی به تخریب بزرگان اورامانات می پردازند کارنامه ای که حاج یوسفی آنهم مستندداره ثابت میکنه مقتدرترین وبهترین فرماندارتاریخ اورامانت بودند

 2. ثلاث

  معلومه که در این دولت هم انسان های چابلوس و صندلی حفظ کن رو دارن تحویل میگیرن و مسئولیت بهشون واگذار میکنن ایشون در مدتی که فرماندار ثلاث باباجانی بود مردم خدمات قبلی رو که فرمانداران قبلی ثلاث اوردن رو ندیدن اون از وضعیت جاده ، کمبود درمانگاه در مراکز دهستان ها و روستاهای شهرستان و نبود اب اشامیدنی سالم برای روستا های شهرستان و ….. حال با این چنین کارنامه ی قشنگی که در ثلاث به جا گذاشتن نمیدانم چطوری داره مسئولیت میگیرد

 3. javan

  شتر در خواب بیند پنبه دانه.

 4. ادریس رحمانی

  سلام
  با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ،
  آقای رستگار یوسفی فردی دلسوز و خدمتگذار هستند و ایشان صادقانه خدمت می کنند . و آرزوی توفیق روز افزون را برای ایشان خواستارییم .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |