8 Comments

 1. 8

  roza

  بخاطر خدا یه فکری برای آب دوریسان بکنین!!!!!!!!!!!!هربار چند روز متوالی قطع میشه وبعد هم که وصلش میکنن گل ولجن وآلودگی ازشیر های آب خارج میشه.الآن تانکرهای آب هم دیگه قابل استفاده نیستند.چون آبهای آلوده درآنها رسوب کرده وبوی تعفن شدید میدن!دو روزه آب نداریم!
  خداوند مسولین بی مسولیت را از صفحه روزگار محو کنه!آمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییین………

  پاسخ دادن
 2. 7

  -_

  ازآقای فرماندارخواهشمندیم تازمان عذرخواهی مسئولین آب وفاضلاب وروشن شدن موضوع پیگیری لازم بفرمایند

  پاسخ دادن
 3. 6

  پاوه ای

  ازمسئولین خواهشمندیم پیگیری فرمایند.ازبیان ایرادات آقای صفری هم ممنون وسپاسگزاریم

  پاسخ دادن
 4. 5

  بهداشت محیط

  بهداشت محیط
  تیر ۴, ۱۳۹۴ در ۳:۵۲ ب.ظ

  اگر همه در یک مراسم مشارکت داشته باشند و همه از میوه نشسته خورده باشند حرف جناب شهبازی درست است. اما آمار چیز دیگری می گوید. ضمنا بهداشت محیط شهرستان باید پاسخگو باشد و بعنوان یک ناظر خارج سازمانی سخنان مسئولین آب و فاضلاب را تایید کند. اگر در روستای دوریسان آب قطع و وصل شود احتمال اینکه به علت مکش از طریق افت فشار و ایجاد خلاء از لوله های فرسوده و معیوب آلودگی وارد شبکه شده باشد وجود دارد. دنبال مقصر نباشید فعلا دنبال علت باشید آن وقت مقصر پیدا می شود.
  ضمنا گاها مسئولین در خصوص حوادث منطقه اظهار نظرهای می کنند ، که می توان گفت اهانت به شعور مردم دیندار و فهیم منطقه است. از قدیم گفته اند سخن را باید خوب حلاجی کرد آنگاه به زبان راند.

  پاسخ دادن
 5. 4

  از ا هالی دوریسان

  نمی دانم این آقای کارشناس این فرضیه را از کجا آورده . آیا فکر کرده اهالی دوریسان همین که روستایی هستند مثل ایل و طایفه خودش زندگی می کنند نمی داند این روستا یکی از روستاهی فرهنگی منطقه است . بیش از300 نفرفرهنگی دارد بیش از 10 نفر پزشک و متخصص و چند ها نفر پرستار و … دارد . سطح بیسواردی در روستا صفر است.
  بیش از 800 نفر به درمانگاهها و اورژانش مراحعه کرده اند در یک شب 300 نفر مسموم می شوند .این همه میوه نشسته از کجا آمد که همکی مردم در یک ساعت مصرف کردند . آقای کارشناس مردم روستا مردمی مذهبی هستند که هر روز حداقل 5 بار وضو میگیرند و دست و صورت خود را می شویند .فکر کردی مثل ایل خودت ……

  پاسخ دادن
 6. 3

  ناشناس

  خدایی حرفم نمیزدی کسی نمیگفت لالی

  پاسخ دادن
 7. 2

  همشهری

  یعنی خیلی قانع شدین. صد نفر هم زمان میوه نشسته خوردند اونم از یک روستا. ما خیال بد کردیم گفتیم شاید اب الودس. خوب شد که گفتید

  پاسخ دادن
 8. 1

  اورامانات

  چه مسئول مسئولی همه رو به سخره گرفته

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.