3 Comments

 1. 3

  یاسر

  حکایت مشکلات آب شرب دوریسان حکایتی است که ظاهرا پایانی ندارد . از کمبود آب و برقرار شدن دو سه ساعتی آب در پایین دست جاده پاوه کرمانشاه گرفته – به طوری که شغل یکی از اعضای خانواده به بازدید متناوب از تانکر پشت بام و بررسی میزان آب ذخیره شده آن مختص شده – تا داستان آلودگی و مسمومیت ناشی از آن که دو روز روزه ماه مبارکمان را قضا کرد . امیدوارم در روزهای آتی با مدیریت آقای ابراهیمی و شبکه بهداشت و مصرف بهینه مردم و خوداری مردم از ّآبیاری باغات و باغچه های خود با آب لوله کشی تابستانی بدون مشکل را سپری کنیم .

  پاسخ دادن
 2. 2

  پاوه الاصل

  آقای ابراهیمی از مدیران متخصص و سالم پاوه هستند که همین صداقت ایشان باعث جسارتشان است و از اینکه مجددا رییس آبفار شدند خوشحال شدم.به امید روزی که مدیران جسور و مستقل ! در اداره شهرمان سهیم باشند تا شاهد رشد و توسعه بیشتر شهر باشیم.

  پاسخ دادن
 3. 1

  بهزاد بهمنی

  جناب آقای ابراهیمی باسلام و تشکر از حضرتعالی بخاطر تمهیدات لازم بعرض برسانم منبع آب قسمت مسجد قدس متاسفانه همیشه در معرض آلودگی حشرات و جوندگان میباشد که از طریق لوله تخلیه وارد منبع میشوند گاها در صافی کنتورها لاشه مارمولک وسایر حشرات مشاهده میشود استعدا داریم در این مورد هم جهت جلوگیری از این آلودگی هم امر به اقدام فرمایید با تشکر

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.