10 Comments

 1. 10

  a.r

  افرین اقای زکریا واقعا شما مایه افتخار هستید .ایول.

  پاسخ دادن
 2. 9

  شاهو

  نباز به هیچ تجلیلی نیست ایشان و دارو دسته ش میبینیم که حالا بهانشون بی امکاناتی کوهایی اورامان رو چطور زخمی کردن تورو خدا یه سر بریر طرفای تپه موسی میبینیت چه خیانتی کردن. 100 هزار بار نفرین به این قهرمانی و مدال اوردنشان.

  پاسخ دادن
 3. 8

  همشهری

  به جان خودم این جور مراسمها فقط وفقط تو پاوه مرسومه. کاش به جای این مراسن با شکوه بهش تلفن میزدید نه اینکه کنار خیابان به صورت احوال پرسی تقدیر کنید. این قهرمان اگر در جوانرود بود……

  پاسخ دادن
 4. 7

  پیمان حسن زاده

  از مدیریت خانم امین زاده بسیار بعید است که حاضر شده اند از یک قهرمان که مایه افتخاراین شهر ودیار هستند این چنین تقدیر شود .شاید به نوعی از نجابت بیش از حدآقای بهرام میرزایی سواستفاده شده است . این عکس اگه در شبکه های اجتماعی همراه با موضوعش منتشر بده تا مدتها میتونه سوژه ی خوبی واسه خنده و هر چی که شما فکرشو میکنید باشه…متااااااسفم.

  پاسخ دادن
 5. 6

  سرده ای

  اینکه تقدیر شده است کار خوبی است،اما انتظار میرود تشویق ها و ترغیب ها سنگین تر باشند،زحمتی کشیده شده است و معاون فرماندار حاضر شده است،اما کاش مدیریت میشد و بهتر برگزار میشد.
  البته نه فقط از ایشان،بلکه از بسیاری از نخبگان و فعالان و جوانان و حتی ریش سفیدانی که مثبت عمل میکنند در جامعه،انتظار می رود فرمانداری با تشکیل کارگروه تخصصی این موضوع را بررسی کند و موجب کسب اعتبارات و افتخارات بیشتری برای کشور گردند.

  پاسخ دادن
 6. 5

  احمدی

  واقعا این تقدیر تاسف آوره

  پاسخ دادن
 7. 4

  al

  واقعا تاسف بار است!!!
  تیتر خبر را که خواندم بسیار خوشحال شدم صحفه را که باز کردم با دیدن عکسهای اول و دوم شوکه شدم، آیا تجلیل از چنین ورزشکار مستعدی که در نوع خود بهترین است این چنین است؟ در خفا و دور از چشم هر بیننده یا میتوان گفت هر جاندار زنده ای. آیا این جوان یا امثال ایشان نیازمند 200 هزار تومان شما هستند؟ یا چنین انتظاری را از شما دارند. از آقای بهرام میرزایی به خاطر حضورشان در این مراسم(مثلا) گله مندم. در آخر موفقیت روز افزون را برای ایشان آرزومندم.

  پاسخ دادن
 8. 3

  دوست

  سلام واقعا سماوات نکته جالب بود که نظر منم به خودش جلب کرد .فکر میکنم لیاقت کسی که قهرمان کشوری میشه باید بیشتر از اینا باشه …

  پاسخ دادن
 9. 2

  محمد

  شاید اقای بهرام میرزایی خودش توقع تشکر و قدردانی نداشته باشد اما اگر قرار است تجلیل شود باید به شکل ابرومندانه تری مراسم برگزار شود و مبلغ اهدایی نیز تا حدی با ارزش باشد

  پاسخ دادن
 10. 1

  سماوات

  این چه جور مراسمی است که در وسط خیابان انجام میگیرد و فقط تقدیرکننده و تقدیر شونده حضور دارند؟!!

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.