12 Comments

 1. 11

  ناشناس

  شهروندي ديگر
  اولا سوال يك خبرنگار از يك رييس جمهوري ربطي به ااينكه اهل كجاست و اصالتا كجايي است ندارد,سوال ايشان كاملا به جا و از لحاظ فرهنگي مربوط به تمامي كشور است,واينكه براي بعضي از افرااد كه بحث را منطقه اي ميكنند متاسفم.

  پاسخ دادن
 2. 10

  هورامی

  متآسفم برای سمیه خانم که همچیتن حسی رادارد

  پاسخ دادن
 3. 9

  کانی

  بازم توهم این شهر را فرا گرفت بخدا خوابم میاد

  پاسخ دادن
 4. 8

  سمیه

  اولا ایشان از طرف مادر پاوه ای هستن دوما بزرگ شده ی پاوه میباشند سوما در پاسخ به شهروند باید گفت که انتظار دارید جناب صالحی بنویسند . سوال خبرنگار روستای وزلی از رییس جمهور؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 5. 6

  شهروند

  برادر من مگه وزلی جز شهرستان پاوه نیست اگه خدایی نکرده دزد بود میگفتن پاوه ای

  پاسخ دادن
 6. 5

  شهروند

  با سلام شایان ربیعی اصالتا اهل روستای وزلی از توابع بخش نوسود است . خیلی خوب است که اشاره می شد چرا که اگر مایه افتخار نبود مطمئن باشید دیگر خبرنگار اهل پاوه نبود !!!

  پاسخ دادن
 7. 4

  ناشناس

  منم با نظر شهروند موافق و فکر میکنم آقای احمدی احساسی نقد کردن

  پاسخ دادن
 8. 3

  سرده

  جناب آقای برهان احمدی
  بنده نیز با نظرتان موافقم

  پاسخ دادن
 9. 2

  شهروند

  برادر عزیز اولا ایشان سردبیر روزنامه ابتکار می باشند و صد البته مایه افتخار در ثانی اگر قرار براین باشد که هر خبرنگاری سوالی مربوط به منطقه خود بپرسد پس مسایل کلان سیاسی و اجتماعی و فرهنگی کل مملکت را چه کسی یا چه کسانی مطرح نمایند
  اتفاقا لازم به ذکر سوال شایان عزیز در رابطه با لغو کنسرتها یکی از مباحث بسیار مهم حوزه فرهنگ میباشد که جواب ریس جمهور به این سوال نیز واکنشهای متفاوتی را در پی داشته و این نشان از انتخاب سوالی مناسب از جانب ربیعی است

  پاسخ دادن
 10. 1

  برهان احمدی

  هرچند ایشان نماینده روزنامه اش است وطبیعتا باید پرسشی را که مدیران روزنامه می گویند بپرسد ولی ای کاش به عنوان یک کرد و اهل سنت از سرانجام وعده هایی که رئیس جمهور محترم دو سال پیش به مردم کرد در سنندج دادند می پرسید و ای کاش می پرسید که چرا پس از دو سال هنوز به استانهای کرمانشاه و کردستان سفر نکرده اند. ای کاش به عنوان یک هورامانی ازسرنوشت چشمه بل و سدداریان و از بین رفتن اکوسیستم و میراث تاریخی چند ده هزار ساله هورامان می گفت .ای کاش که با حفظ نمایندگی روزنامه اش ، نماینده مردم سرزمینش هم بود .زهی افسوس که این فرصت از دست رفت.

  پاسخ دادن
  1. 1.1

   سراج

   کاملا درسته و موافقم

   پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.