قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تجمع مردم نودشه در انزجار از مواد مخدر

به گزارش سلام پاوه : این تجمع روز هفتم  فروردین 94 در  محل نمایشگاه عکس و پوستر که با موضوع اعتیاد به مواد مخدر بر پا شده  بود صورت گرفت.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه و به نقل از خبر نودشه :در تجمع مردم نودشه محمود مبارکشاهی شرکت مردم فهیم نودشه را قابل تقدیر دانست  و اظهار داشت :  کسانی که در این تجمع شرکت کرده اند پیامی شفاف  می رسانند به کسانی که مشغول توزیع مواد مخدر و مشغول تجارت با جان و مال و ناموس ملت هستند.

وی یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه و تدارک تجمع را زنده کردن حس مسئولیت پذیری در برابر احاد جامعه عنوان کرد و  گفت : امروز همه ما باید فرهنگ به من چه ؟ را کنار بگذاریم و خود را در برابر همه مسئول  بدانیم .

1

 مبارکشاهی در پایان از انجمن (( ژیانه وه )) مریوان  ، صندوق هانای مریوان ، صندوق سارژ سنندج و همه کسانی که در برگزاری این نمایشگاه و برپایی تجمع به نحوی کمک کرده اند تشکر و قدردانی کرد

 یکی دیگر از سخنرانان این تجمع کورش امینی بود.

 امینی این اقدام را قابل تقدیر دانست و گفت : این تجمع شما نشان می دهد که شما نگران چاهی هستید که باید با کمک هم دیگر آن را پر کنیم.

برنامه تجمع با تعریف خاطرات یکی از همشهریان آقای خالد برومندی که مواد مخدر را کنار گذاشته بودن ادامه یافت.

2

برومندی در ابتدای سخنانش به نحوه برخورد رسانه ها با مسئله اعتیاد اشاره کرد و گفت : همه ما وقتی به رسانه ها نگاه می کنیم اغلب از مضرات مواد مخدر هستش و کمتر یا شاید هیچگاه ما برنامه ای پیرامون نحوی ترک مواد مخدر نه می بینم نه می شنویم نه می خوانیم .

وی ادامه داد : ما امروز باید به فکر افرادی که دوست دارن ترک کنند نیز باشیم و بهشان ببگوییم که ترک کردن کار سختی نیست

3

کاک خالد اظهار داشت : تر ک مواد اگر درد داشته باشد درد راحتیه چون که تصمیمی که می گیریم  خیلی بزرگه هر چی سختیه در مقابلش کم میارن تا جایی که دوش آب یخ در چل چله زمستان که کمتر کسی می توانه انجامش بده رو من برای رهایی از هوس مواد رفتم و کار راحتی بود  .

 برومندی نحوی بر خورد یکایک افراد جامعه با یک فرد که مواد را ترک کرده را بسیار مهم دانست گفت : هیچگاه به فردی که مواد مخدر را ترک کرده وانمود نکنید که یک زمانی دچار اعتیاد بوده بلکه  برای اون فرد شخصیت قائل باشید

کاک خالد  گلایه ای هم از هم شهریانش کرد و گفت : در نودشه به فردی که دچار اعتیاد است بسیار بد برخورد می کنند اعتیادی که نه فقط از نظر من بلکه  بالاتر از من آن را یک بیماری می دانند

آقای برومندی به همین خاطر ازهمه کسانی که با بیماران اعتیادی برخورد دارن خواهش کرد که رفتار بهتری داشته باشند.

در این مراسم هم چنین کاک مومن برومندی شعری پیرامون اعتیاد را قرائت کردن

4

لازم به ذکر است هرچند تاریخ این خبر گذشته است اما به خاطر حساسیت موضوع مبارزه با مواد مخدر این خبر را در این پایگاه خبری تحلیلی پوشش دادیم .

 1. ناشناس

  اعتیاد و وجود معتادان ولگرد در باغات پایین دست پاوه بیداد میکنه متاسفانه و به همین دلیل دله دزدی و ولگرد خیلی زیاد شده این حقیقت تلخ، رو با گشتی تو باغات چسپیده به شهر پاوه میشه دید.

 2. احمد

  انتخابات مجلس درپاوه اورامانات:
  نظیف محمدی شهاب نادری نعمت منوچهری ارسلان قادری حبیب سلیمانی محمدعلی رضایی دکتررضافرجی اقبال محمدی مجیددرویشی عنایت عثمانی نریمان رحمانی پروانه پردار آرش لهونی ایوب محمودی مسعودمرادی

  • مطلع

   آرش لهونی در این دوره کاندید نخواهد شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |