قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » شهردار پاوه به شهروندان گل هدیه داد/ لزوم همدلی بیشتر برای توسعه شهر پاوه

به گزارش سلام پاوه: سلام خسروی شهردار پاوه را می توان در نوع خود منحصر به فرد دانست وی با انجام کارهای گسترده بخصوص کارهای فرهنگی فاصله بین شهروند و شهرداری را به حداقل رسانده است و سبب تعامل بیشتر شهروندان با شهرداری شده است  از نکات بارز عملکرد سلام خسروی در شهرداری پاوه تلاش و کوشش شبانه روزی و به وجود آوردن حس اعتماد بین شهروند و شهردار است .

هرچند هنوز برای رسیدن به شهری ایده آل نیاز به زمان و برنامه ریزی و همدلی بیشتر در شورا و شهرداری پاوه و حتی مابین شهروندان ضروری است اما اگر نگاهی به اهداء گل به شهروندانفعالیتهای عمرانی ، فرهنگی و…شهر پاوه بیندازیم می توانیم بگوییم امید به شهر پاوه بازگشته است .

سلام خسروی در آخرین روزهای سال 1393 در یک اقدام قابل تقدیر یک بسته فرهنگی به همراه یک گل طبیعی را به شهروندان هدیه داد تا با این کار خود علاوه بر تبریک سال نو چند موضوع را دنبال کند

اول برقراری ارتباطی دوسویه بین شهرداری و مردم در جهت اعتمادسازی و بیان این نکته که شهرداری متعلق به شهروندان است دوم قدرشناسی از همراهی شهروندان با شهرداری در سال گذشته و ترویج شهروندان به تعامل و همراهی بیشتر با شهرداری ،سوم ترویج فرهنگ گل کاری و زیباسازی شهر از خانه تا سطح شهر ، چهارم توجه ویژه به مقوله محیط زیست و فضای سبز و منعطف کردن افکار عمومی شهروندان را به مقوله فضای سبز و آرستگی و پاکیزگی و شعار شهر ما خانه ما .

اهداء گل به شهروندان به همراه یک پیام نوروزی نشان از درک و فهم بالای مدیری دارد که بیش ازیک دهه به فعالیت های فرهنگی پرداخته است هرچند آقای شهردار نتوانسته است چالشهای بزرگی همچون ترافیک و مسایل حاشیه ای شورای اسلامی را به طور کامل حل کند اماپشتکار فروان وی و ایجاد اعتماد سازی ما بین شهروندان ،توجه ویژه به مسئله ارباب رجوع و استفاده از مشاورین و مهندسین کار بلد ، افزایش دادن صددرصدی بودجه شهرداری، توجه ویژه به قشر کارگران زحمت کش شهرداری، مقابله با تخلفات اداری و سوء استفاده های شخصی ،تعامل سازنده با اعضای شورای شهر و مسئولین دیگر نهادها ، برخورد قاطع با تخلفات و ساخت و سازهای غیر مجاز، رسانه ای بودن و توجه ویژه به روابط عمومی ، ایجاد حس صمیمی و همدلی در بین پرسنل شهرداری ، بازدید های مدوام از سطح شهر و یاداشت برداری از مشکلات و توجه به خواسته های مردم ، توجه به مقوله محیط زیست ،ایجاد فضایی باز و دمکراسی در شهرداری و استفاده از مشورت جمعی و… نوید بخش روزهای خوبی برای شهر پاوه می باشد.
در پایان باید گفت شهرداری و شوری اسلامی شهر پاوه بیش از هر زمان دیگری نیاز به همراهی شهروندان دارندچون شهر ما نیز بیش از هر زمان دیگری نیاز به توسعه و پیشرفت دارد و با همدلی و همراهی می توان مشکلات شهر را به حداقل رساند.
اهداء گل به شهروندان
اهداء گل به شهروندان

 1. دکاندار

  همین که هر روز روی پیاده رو تازه احداث شده راه می رویم و از پله و چاله ها خبری نیست بس است اگر این شهردار در زمان آن بودجه های کلان می بود حتما مشکل ترافیک را هم حل می کرد شهردارن قبلی به جای قیر گازوئیل را با خاک قاطی می کردند و خیابانها را آسفالت می کردند اگر این شهردار ایده آل نباشد از بقیه بهتر است

 2. دیدار 7777

  سلام ذره بین جان. ولی عزیز من منظورم از نظر مدیریتی بود میگم ایشان از نظر کارهای مدیریتی بابرنامه هستند.دوما یک بار نبود اقای صالحی خبری منتشرکنه از شهرداری که منتقد نواشته باشه و همه بگن بله این کار کار خوبیه به درد میخوره اخه چرا ما( مردم)پشت مدیر لایقی امثال اقای خسروی یا هر مدیری در هر صنف دیگری رو نگیریم تا کارهاو برنامه های به نفع مردمش رو پیش ببره.اخه چرا…..؟

 3. ناصح محمودی

  هزاران سلاووریزبو شاره وانی باش وتیکوشه ری شاری پاوه که به گیان ودل وبوآوه دانی وحوانکاریی ام شاره تیده کوشی.من وه ک فرهنگیه ک له پیشکه وتن وسه رکه وتنی زوری له کاره ناته واوه کانی شاری پاوه له م ماوه که مه داکه آغه ی خوسره ویی شاره وان وگه خوشحالم وله ره نج وماندوبونیان ده س خوشی ده کم.هیوادارم سالی نوی له جنابیان وبرایانی شورا و هاوکارانیان پیروزبیت وله سالی94دا شایه تی کاری باشتروبه رچاوتربین.

 4. دیدار 7777

  در جواب اقای رامین باید بگم که ایشان چندین سال ریاست اموزش و پرورش را برعهده داشتند. که در زمان ایشان برنامه های متنوع فرهنگی هنری و….احداث چندین مدرسه جدید، بازسازی مدارس قدیمی وووووو…….که اینها همه با مدیریت وبابرنامگی اقای خسروی در ان زمان انجام گرفتند.وبا این حساب مطمءن باشید که همه ی کارهای مدیریتی ایشان بابرنامه هستند.

  • ذره بین

   سلام دیدار

   من ازتون خواهش دارم هیچوقت در زندگی تون نگوید که اون این کار بود حالا توان این کار رو هم داره بحث شهرداری و اموزش و پرورش دو مقوله جدا از هم هستند خیلی با هم فرق فکوله؟؟؟؟؟؟؟؟

   مثل اینکه می مونه تو یک قایق هستیم و اون یکی دانشمند . مخترع. اهل کار …….
   اگه کشتی غرق بشه دیگه این ها به درد نمی خورن میگن شنا بلدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 5. همشهری

  شاید بتوان گفت شهردارپاوه ابین شهرداران پاوه بااین بی بضاعتی مالی کم نظیر است باهمکاری شورای محترم

 6. از دوریسان

  واقعا کارش قابل تقدیر و به نوبه خود منحصر به فرد است.

 7. رامین

  جناب صالحی بزرگوار همچنانکه گفتید قضاوت هنوز زود است اگه جناب خسروی پستی که کمی از شهردار مهم بهش دهند وبروند چی میشه بازم علی میماندوحوض کوچکش پس اندکی صبرمیبایدت

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |