7 Comments

 1. 7

  ناشناس

  مامو گیان ماندو نبی

  پاسخ دادن
 2. 6

  محه ممه د ره شیدی ئه مینی

  کاک موختار وه شه ویس وه لی کول چیوی ماچو مانی نه وی، هه رئانه که هه نگامه د په ی چاپ و ئا کتیبی هورگرته ن یاگی ده س وه شییه ن ، ئه من خزمه ت و کتیبه که یت یاواناو ده ست وه ش بو فره ته رو بابه ته کام به دل بی ،کاش هوشت لاو ئیمه ی پیره مه ردیچ بیباو ئنه ورد نه نویسیبات، دووباره ده ست وه ش بوو سه ربه رزو س رکه وته بی.

  پاسخ دادن
 3. 5

  امید توفیقی

  با سواد ،افتاده و محجوب…….
  افتخار رفاقت با چنین عزیزان خوش قلم و خوشفکری بود که مرا به سمت روزنامه نگاری گسیل داشت. سمت و سویی هرچند بیش از 15 سال مرا از زادگاهم دور کرده است اما خدا را شکر که مسیر مسیر درستی است…
  زتده باد کاک مختار، همین طور دست اندرکاران سایت های سلام پاوه و پاوه پرس و همه آنها که قلمشان به عشق دیارشان و برای آبادانی بیش از پیش میهنشان زرین می نگارد…..

  پاسخ دادن
 4. 4

  نوسودی

  دست مریزاد کاک مختار. امیدوارم همشهریان عزیز با تهیه و خرید این کتاب ضمن حمایت از نویسندگان و هنرمندان بومی موجبات دلگرمی آنان را فراهم آورند تا شاهد بارور شدن نهال هنر نویسندگی در این مرز و بوم باشیم

  پاسخ دادن
 5. 3

  شهروند

  درودوفراوان داریم وخسته نباشی به آقای مختارهدایتی وهمچنین ارزوی توفیق عاقبت به خیری برای این مرد داریم

  پاسخ دادن
 6. 2

  ارکان حیاتی

  با درود فراوان خدمت دوست گرانمایه، کاک مختار هدایتی، و عرض خسته نباشید به ساحت عالی قدر ایشان ، براستی طی سالهایی که با این شخصیت مهربان و مهرورز از نزدیک آشنایی داشتم ،شخص بنده چیزی جز گرانمایه گی و در افشانی ندیدیم . و با برداشت های قبلی که از روحیات ایشان داشتم انتظار این بود که چنین اثر ارزشمندی را خلق و مشتی زرو سیم از چنته ردیف و قافیه پیشکش به دوست داران ادب کند.

  پاسخ دادن
 7. 1

  ابراهیم یوسفی

  “هه لسو هه ناری ” مجموعه ای از احساسات و نگرش مو شکافانه و بینش ژرف نگری در باب مسائل فرهنگی اجتماعی و احساسی و عاطفی از ترواشات ذهنی وفکری دوست و همکار صادق کاک مختار ,موجب افتخار و تحسین این کار ادبی ,فرهنگی است که در عباراتی بسیار کم وزن اما به معنی پر مغز و یر وزنی را به معرض برداشت شخصی و تفسیر موضوعی مخاطبان از اشعارش قرار داده است تا فتح بابی باشد در راه توسعه فرهنگی که مصداق بارز آن توسعه فرهنگ تالیف و کتابخوانی و مطالعه و سرایندگی اشعار و متون و نثر و نظم ادبی در باب مسائل اجتماعی است ,باشد . با آرزوی توفیقات بیش از پیش این دوست متعهد .

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.