اولین نشست هم اندیشی و مشورتی سایت سلام پاوه برگزار شد قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » اولین نشست هم اندیشی و مشورتی سایت سلام پاوه برگزار شد

به گزارش سلام پاوه : نشست هم اندیشی و مشورتی اعضای پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه در راستای فراخوان عمومی این سایت با جمعی از صاحبنظران ، علاقمندان و دوستداران سلام پاوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : در این نشست و محفل صمیمی آقایان محمد غریب معاذی نژاد ، صباح ولدبیگی ، بهروز شفیعی ، ابراهیم شمس، محمد ناجی محی الدین زاده ، مصلح قادری ، برهان عبدی ، ابراهیم یوسفی ، یحی نادر پور، مکرم قادری ، ابوبکر مولودی، ناصح محمودی، مدرک عزیزی، امید عباسی،  طیفور حاتمی ، صهیب زربان ، احسان شکرالهی ، صهیب حاج عزیزی، فرهاد صالحی حضور داشتند و به بررسی مشکلات سایت (اقتصادی ، فنی و محتوایی و…) و همچنین تعریف و سازماندهی سایت در قالب اساسنامه یا شورای مشورتی پرداختند .

فرهاد صالحی مدیر پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه ضمن خوش آمد و خیر مقدم به حاضرین این مراسم که به صورت فراخوان و با نظر شخصی خود حضور پیدا جلسه سلام پاوه کرده بودند به تشریح فعالیت سایت و همچنین مشکلات و دغدغه های این خبرگزاری پرداخت .

وی نقش و تاثیرات این سایت بر روند توسعه شهر و انعکاس خواسته های به حق مردم پرداخت و گفت این سایت بدون هیچ حامی مالی و بدون هیچ چشمداشتی با لطف خداوند منان و مردم با فرهنگ شهرستان جایگاه خاصی در شهرستان و حتی استان پیدا کرده است .

صالحی با تشکر از حضور و اعلام امادگی تعداد کثیری از شهروندان برای کمک (اقتصادی ، فرهنگی و معنوی و…) به این خبرگزاری حمایت و مخاطبان کثیر این سایت را بزرگترین افتخار و سرمایه این سایت دانست .

مهندس بهروز شفیعی در ادامه به تشریح اساسنامه و لزوم بودن یک چهارچوب مشخص برای این پایگاه خبری تحلیلی پرداخت و ضمن تشکر از اعضای سایت سلام پاوه نبودن خانم ها در مجموعه سلام پاوه را نقد بارزی به این خبرگزاری دانست.

وی همچنین به مشکلات عدیده مالی این پایگاه خبری تحلیلی پرداخت و داشتن یک برنامه اقتصادی برای درآمد زایی و حمایت از سایت را لازم و ضروری دانست .

صباح ولدبیگی از فعالان اجتماعی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه اعضای سایت سلام پاوه به تاثیر گذاری این سایت اشاره نمود و گفت سایت سلام پاوه را محلی برای تبادل افکار عمومی و پایگاهی شفاف و بی پرده برای اطلاع رسانی دانست و علاقمندی مردم به این سایت خود گویای اثر گذاری آن است .

وی لزوم حمایت مالی و همه جانبه از این پایگاه خبری تحلیلی را ضروری دانست و گفت : هزینه بردار بودن این فعالیت برکسی پوشیده نیست همچنین وقت گذاشتن این جوانان بدون هیچ چشم داشتی کاری ارزشمند است و باید دست به دست هم بتوانیم گوشه ای از مشکلات سایت را حل کنیم نه اینکه ماهم باری بر دوش این عزیزان باشیم .

وی از قالب جدید سایت و یکنواخت بودن آن انتقاد کرد و گفت لازم است از لحاظ فنی بیشتر به این سایت توجه شود .جلسه سلام پاوه

صباح ولدبیگی که سابقه بخشداری مرکزی را در کارنامه دارد در قسمتی از سخنانانش به مسائل شهرستان پرداخت و گفت یکی از وظیفه های رسانه ها پیگیری مسائل مردم شهرستان بخصوص خواسته های به حقی همچون بازگشایی مرز تردد مسافر از شوشمی و انتقال آب چشمه هانی کوان به پاوه دانست .

وی فراموش شدن مقوله تردد از مرز شوشمی را زنگ خطری برای شهرستان دانست و گفت بازگشایی مرز شوشمی برای مردم انقلابی پاوه یک حق است و نباید رسانه ها و مردم از این خواسته به حق خود چشم پوشی نمایند.

ولدبیگی ادامه داد وگفت ما الان در وسط زمستان هستیم و آب شرب ما جیره بندی است در حالی که زمزمه هایی به گوش می رسد که از انتقال آب چشمه هانه کوان که چند سالی است پروژه آن افتتاح شده است متوقف می شود و این در حالی است که شهر پاوه نیاز مبرم و ضروری به آب این چشمه را دارد.

مصلح قادری مدیر پایگاه اینترنتی امام جمعه پاوه و یکی از فعالان عرصه فضای مجازی پاوه ضمن تقدیر و تشکر از اعضای سایت سلام پاوه به نقش و تاثیر گذاری این سایت در شهرستان پرداخت و گفت : حقیقتا کار رسانه ای و بخصوص خبری کار بسیار سخت و طاقت فرسایی است که با این وجود این سایت توانسته است جایگاه خاصی در شهرستان پیدا کند

وی گفت استقلال رای اعضای سایت و فراجناحی بودن این سایت را از نکات برجسته آن است و باید این نقاط برجسته حفظ شوند .

قادری مهمترین مشکل سایت را نداشتن حامی مالی و درامد دانست و گفت : اگر واقعا حمایت مالی از این سایت نشود ادامه کار برای انها بسیار سخت است و باید در رفع مشکلات اعضای این سایت کارهای عملی صورت گیرد .

ابراهیم یوسفی از فعالان فرهنگی گفت : با توجه به رشته و علاقمندی خودم وقتی با سایت سلام پاوه و تاثیر گذاری آن آشنا شدم احساس کردم که این فضای جلسه سلام پاوه مجازی که به نوعی حقیقی است می تواند با همراهی جوانان خوب و متدینی که اعضای ان هستند فضایی مناسب برای توسعه مباحث فرهنگی و دینی شود .

وی با اشاره به این که باید پیش قدم شد و برای رفع مشکلات سایت عملا کاری انجام داد اعلام آمدگی کرد که به هر نحو ممکن و بدون هیچ توقع و هدفی خود را حامی سایت می دانم .

یوسفی در قسمتی از سخنان خود به انتقادات گاه جناحی عده ای اشاره کرد که انتشار و مطالب نوشته شده در سایت را مورد هجمه ای وحشتناک قرار می دهند گفت : بعضی وقتی ها فقط بخاطر ترویج کارهای فرهنگی و دینی مطلبی نوشته می شود که نمی دانم چرا آن را هدف دار می دانند .

وی با تاکید بر بی ادعا و بدون هدف نوشتن مطالب خود در سایت این هجمه ها را منصفانه ندانست .

مکرم قادری مدیر دفتر پلیس به اضافه 10 پاوه ضمن تشکر از اعضای سایت گفت : به عنوان یک علاقمند به این سایت و شناخت نزدیک از اعضای آن دغدغه خود را نبودن حمایت مالی و بی درامدی این سایت می دانم.

وی گفت باید برای رفع مشکل مالی این سایت همه کمک کنیم تا این دغدغه مهم عملا رفع شود تا این سایت بتواند به کار تاثیر گذارش ادامه دهد.

ابراهیم شمس از فعالان فرهنگی و مدیرسایت دانشنامه هورامان به اهمیت و تاثیر گذاری این سایت اشاره کرد و گفت نباید این سایت را با اساسنامه محدود کرد چون این سایت متعلق به همه مردم است .

وی گفت بنده نیز همانند دیگر اعضای حاضر در این نشست مشکلات مالی را مهمترین مشکل این سایت می دانم و لزوم حمایت از آن را خواستارم.

مهندس برهان عبدی از فعالان فرهنگی اجتماعی و مدیر سایت یانه پاوه گفت :مسائل اقتصادی مشکلی است که سایتهای دیگری نیز در گذشته به آن روبرو بودن و باعث افت و حتی تعطیلی بعضی سایتها شده است .

وی لزوم داشتن یک برنامه اقتصادی را برای درامد زایی برای این سایت ضروری دانست و گفت بدون حمایت مالی ادامه راه برای اعضای این سایت امکان پذیر نیست.

مهندس عبدی با انتقاد از سایت سلام پاوه مبنی بر منتشر کردن بدون هزینه گزارش عملکرد ادارات و اشخاص این کار را کاری حرفه ای نداست و از مدیریت سایت خواست بابت پوشش اخبار هایی اینچنینی حق زحمه ای دریافت کند.

وی کم بودن بحثهای انتقادی و تحلیلی را در سایت یادآور شد و گفت : صرف پوشش و اطلاع رسانی نمی تواند برای سایت و مخاطبانش جذاب باشد و باید مسائل انتقادی تحلیلی در سایت افزایش یابد.

محمد غریب معاذی نژاد از فرهنگیان و نویسندگان به اهمیت سایتهای منطقه و بخصوص سلام پاوه پرداخت و گفت: وجود سایت سلام پاوه باعث همگرایی در کلجلسه سلام پاوه منطقه شده است و می توان گفت سلام پاوه نمادی از فرهنگ مردم منطقه است .

وی شجاعت و شهامت مجموعه سلام پاوه را تحسین کرد و عملکرد موفق آن را نشئت گرفته از شفاف بودن و شجاعت و شهامت اعضای این مجموعه در راه اندازی این سایت دانست.

معاذی نژاد کم بودن مطالب غیر خبری را در سایت تاکید کرد و گفت : مطالب غیر خبری در سایت بسیار کم است وباید در این زمینه تقویت شود.

محمد ناجی محی الدین زاده مدیر عامل شرکت ایمن حصار پایاضمن تقدیر و تشکر از مجموعه سلام پاوه گفت : داشتن یک اسپانسر مالی دائمی برای سایت ضروری است.

محی الدین زاده حمایت از کارهای فرهنگی واختصاص دادن قسمتی از بودجه فرهنگی شرکت و حتی ادارات و نهاده ها را در حمایت از سایت سلام پاوه و کارهای فرهنگی راهکار مناسبی برای رفع مشکلات این خبرگزاری مردمی دانست.

یحیی نادر پور روابط عمومی اداره آب شهرستان پاوه نیز ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه سلام پاوه گفت : قبل از این جلسه احساس می کردم این سایت را تعداد زیادی به روز می کنند اما وقتی متوجه شدم فقط سه نفر هستند به اهمیت و تاثیر گذاری و طاقت فرسایی و زحمات انها پی بردم و لازم می دانم در این راستا از آنها تشکر نمایم.

صهیب زربان از اعضای سایت گفت: برای مجموعه سلام پاوه افتخار است که شما عزیزان بدون دعوتنامه رسمی و با میل و رغبت خود در این نشست برای کمک به مشکلات سایت حاضر شده اید .

وی سلام پاوه را یک سایت مستقل دانست و گفت : این سایت وابسته به هیچ دسته ، گروه ، جناح و… نیست بلکه متعلق به مردم شهرستان و مخاطبان ان است .

زربان با اشاره به مشکلات سایت گفت : نبودن حامی مالی و درامد، وقت گیر بودن ان و مخاطرات فضای مجازی از اهم مشکلات سایت است .

ناصح محمودی از فعالان ادبی و فرهنگی گفت: در حقیقت کار سایت بسیار سخت و مشکل است اما نباید در برابر سختی ها کوتاه امد .

وی مشکلات همیشگی کارهای فرهنگی را یاداور شد و گفت : دغدغه های اقتصادی نباید مجموعه سلام پاوه را در کار خود سست کند و باید در برابر سختی ها ایستاد .

محمودی در قسمت دیگری از سخنانش با انتقاد از محتوای مطالب سایت گفت : نبودن بخش زبان کردی در سایت یکی از ضعفهای این سایت است که باید مورد توجه مدیریت سایت قرار گیرد .

در پایان جلسه مصوب شد که برای کمک به این خبرگزاری جلسات مداومی برگزار شد و جلسه بعدی با موضع مشکلات اقتصادی سایت برگزار شود

شایان ذکر است دوستان زیاد دیگری برای حضور در این نشست اعلام آمادگی کرده بودند که بنا بر مشکلاتی نتوانستند در این حضور پیدا کنندو از این بابت عذر خواهی نمودند.

از جمله آقایان سابق خسروی ، حبیب اله مستوفی ، فتح اله نجفی ،محمود رستمی تبار ، محمد کریمی ، حیدر غلامی ، شیرزاد صفری و سراج الدین قیطولی ، عابد یوسفی ، آراس آزند ، پیمان حسن زاده ، هژیر عزیزی و….

جلسه سلام پاوه

جلسه سلام پاوه

جلسه سلام پاوه

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

  1. سارا

    شما که عکس میگیرید از یه زا ویه ای بگیرید که آقایونی که خوابیدن تو عکس مشخص نشن

  2. سارا

    موفق باشید

  3. ناصح محمودی

    له راستیدا ریکخستن وبه ریوه بردنی سایتیکی کاراوکاریگه رپیویستی به هاوریی وپشتیوانی وراویژی برایان وخوشکانی دلسوزوبه امه که .هه ربویه ریکخستنی ام جوره کوبونه وانه ده توانن تاراده یه ک پالپشتی و دلگه رمی بن بوبرایانی به ریوه به ری سایتی سه لام پاوه.اینشالله له داهاتویه کی نزیکدا به یارمه تی وپشت گیری ام سایته له لایه ن نوسه ران ولیکوله ران شایه تی باشتربونی کاروباری سایته که وریکخستنی کاراتری ام پیگه کومه لایه تیه ده بین.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |