8 Comments

 1. 8

  ساکن کرمانشاه

  کاش انجمنی مردمی تاسیس می کردید و وابسته به کمیته امداد نبود

  پاسخ دادن
 2. 7

  هم شهری

  البته حای بحث و گفتگو دارد که این همه موسسه که هر چند وقت یک بار شاهد تشکیل انها یکی پس از دیگری هستیم بانی ایجاد فرهنگ گدا پروری نخواهد شد هرچند که مردم فهیم پاوه در تشخیص مستمندان واقعی و کمک به آنها هیچ گاه کوتاه نیامده اند و بدون تشکیل این موسسه ها کار خود را به نحو احسن انجام داده اند . بنابر این اگر ما نیت بر خیر داریم که داریم بیایم به جای اینکه در این ضمینه فعالیت کنیم در ضمینه های دیگر ( ازدواج ، تحصیلات ، اعتیاد و ….) فرهنگ سازی و هزینه کنیم .فکرش را بکنید همین هیئت امنای این موسسه تازه تاسیس در ضمینه فرهنگ سازی ازدواج و… کار کنن برای جامعه بهتر نیست؟

  پاسخ دادن
 3. 6

  سراج

  با نظر هاووه لاتی کاملا موافقم . بنظر من اصلا نیازی به بیش از یک صندوق نیست . سوالی که پیش میاد اینه که آیا مگه ما صندوق خیریه نداریم تا اینم ایجاد بشه و یا به افراد اون صندوق ها اعتمادی نیست؟! ای کاش بجای ایجاد صندوق های زیاد و گیج کننده ، همه با هم همفکر می شدید و همه توان خود رو روی یک صندوق متمرکز می کردید و بهتر از موجودی ان بهره می گرفتید و جوانان را هم فراموش نمی کردید .

  پاسخ دادن
 4. 5

  هاو وه لاتی

  با سلام نفس کار که خوب است . اجرتان با خدا. اما آیا واقعا شهرستان پاوه به دو موسسه خیریه نیاز دارد؟ با کارنامه ی درخشانی که موسسه ی صلاح الدین ایوبی دارد به قول دوستان موازی کاری نیست؟ ایا بهتر نبود این موسسه ی خیریه فقط در راستای کمک رساندن و گرفتن دست جوانان اقدام می کرد همه ی ما از تعداد زیاد جوانان تحصیل کرده ی بیکار در جامعه مطلعیم که هیچ سرمایه ای در دست و بالشان نیست تا کاری را شروع کنند و نیز از تعدا زیاد جوانانی که در سن ازدواج هستند اما به علت مشکلات مالی قادر به ازدواج نیستند ( چه دختر و چه پسر). بهتر نبود موسسه ای با این هدف ایجاد می شد؟ کسی به فکر این جوانان هست؟؟؟؟

  پاسخ دادن
 5. 4

  واقعیت

  بعید میدانم در شهر پاوه شخصی باشد که تمایل به کمک به نیاز مندان داشته باشد ونداند این کار را چگونه انجام دهد .با توجه به بافت فرهنگی و اجتماعی پاوه همه ما میدانیم که اگه خواستیم یاری به کسی برسانین چگونه و با چه وسیله ای این کار را بکنیم.حال این سوال مطرح است ایا واقعا لزمی دارد این همه موسسه به صورت موازی در کنار هم تشکیل شوند؟ایا نتیجه این موازی سازی های مکرر منجر به انحراف موضوع از مسیر اصلی (رقابت و شهرت و….)نخواهد شد؟

  پاسخ دادن
 6. 3

  ازطرف جمعی فرهنگیان

  سلام ماموساملااکرم سابقی موسسه خیریه حضرت رسول شهرستان روانسرازکلیه کارکنان مدیریت آموزش وپرورش روانسرماهیانه مبلغی راعندالاستطاعه وصول می کنداین اقدام چه فتوای شرعی رادرپی داردمطمئناًشهرپاوه این اقدام راتکرارنمی کند

  پاسخ دادن
 7. 2

  آسوخان

  با سلام
  با خواندن مطلب و خبر بسیار خوشحال شدم چرا که وجود چنین مرکزی با حضور چنین افراد توانمند و مورد اعتمادی در شهرم پاوه خالی بود.
  اما مطالعه نظر یکی از کاربران به نام “کمیته امداد” مرا سر در گم کرد آیا چنین است و این مرکز وابسته به کمیته امداد است لطفاً هرکسی که اطلاع دارد جواب بدهد.
  با تشکر – آسوخان

  پاسخ دادن
 8. 1

  کمیته امداد

  این که همان مرکز نیکوکاری کمیته امداده که قبلا در مسجد قبا اداره می شد و چیز جدیدی نیست . ضمنا مرکز رسما توسط کمیته امداد حضرت امام اداره میشود و این هیئت برای کمیته امداد فعالیت می کنند.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.