قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » توزیع بسته ی فرهنگی انجمن ژیانه وه به مناسبت سال ۱۳۹۴

پایگاه خبری، تحلیلی سلام پاوه به نقل از پاوه پرس؛ تحرک وپویایی تشکل های شهرستان مایه ی مباهات وامیدواری است، هرچند که تعریف وتمجید از سازمان های مردم نهاد به واقع تقدیر از مردمی است که بدان ها هویت وموجودیت بخشیده اند ، قلمداد می گردد لکن این تحسین ها نیز به نوعی عاملین ومسببین امر را نیز شامل می شوند.

جالب وپسندیده است زمانیکه از زبان فرماندار پاوه در جریان افتتاح دفتر انجمن حمایت از زندانیان پاوه می شنویم: ما پاوه را به عنوان جامعه ی مجزا از جوامع دیگر می نگریم، بهترین نگرش ها و کمترین میزان بزه را در آن داریم. مردم این دیار خوب می دانند که چگونه با مشکلات خویش مقابله نمایند، به عبارتی قبل از آنکه هراقدامی را انجام دهند بدنبال یافتن راهکاری مطلوب هستند. … همین شخیصه سبب گردیده تا کمترین میزان زندانی را داشته باشیم.

ایشان راه اندازی تشکل ها را ناشی از غنی فرهنگی مردم این دیار توصیف نمود وگفت: تشکیل انجمن های التیام، ژیانه وه، زندان و…را بدونه پشتوانه فکری نمی دانیم کما اینکه در این مدت ۸ ماهه قریب پانزده NGO درپاوه تشکیل شده اند که در کل استان بجز شهر کرمانشاه به ۱۵ تا نمی رسد واین یک نوع قیاس مع الفارق است.

بیوگرافی-شخصیت-هاژیانه-وهشاید خیلی از مسئولین در بیان موضوعات تعارف وتقیه را پیشه نمایند اما این بیان وتعریف فرماندار پاوه واقعیتی آشکار ومحرز است و ما در اینجا به همه آنهائیکه در این وادی گام برمی دارند،عزت واحترام را برای شهرمان به وجود می آورند درود و خسته نباشی عرض می نمائیم.

انجمن ژیانه وه در سلسله فعالیت های فرهنگی خویش در طی چند سال اخیر بلاخص سال جاری اقدام به انتشار هزاران تقویم دیواری و رومیزی نموده است که اهداف خاصی را دنبال می نمایدو عنقریب در دسترس همگان قرار می گیرد.

جمعیت مردمی پیشگیری از اعتیاد پاوه با زوم نمودن بر شخصت های مثبت اندیش سنوات گذشته این دیار حرکتی بس شایسته وپسندیده را دنبال می نماید حرکتی که ضمن معرفی سرمایه های وجودی مان به نمایش الگوهای رفتاری وعملکردی برای نسل حاضرمی پردازد تا جهت گیری ها را در ادامه ی مسیر مشخص نماید.

نگرش افراد وکثرت شخصیت های اجتماعی می تواند تعارضی را در معرفی افراد منتخب به وجود آورد بطوریکه ممکن است خیلی ها تصور نمایند وجود عزیزان دیگر در این جمع خالی بنظرمی رسد، این طبیعی است و واقعیت آن است که به یکباره نمی توان تمام انسان های متنفذ اجتماعی دیارمان را در برگه ای فهرست نمود،هرچند که این نیز مایه مباهات است و چنین کثرتی نیز افتخارآفرین می باشد، علی ایحال ان شاءالله در نوبت های بعدی این مجموعه کامل می گردد وتلاشگران عرصه های فرهنگی واجتماعی ودینی و…دیارمان نیزمدنظر می گردند.

تقویم-رومیزیاینک ضمن ارج نهادن به مساعی معمول عزیزان دلسوز به پیام وهدف جمعیت مردمی پیشگیری ازاعتیاد پاوه (ژیانه وه) که به زیبایی وبه شرح ذیل می نگریم ، امید است چنین اهداف نیکویی مورد توجه همشهریان ارجمندمان واقع شود.

کسب طراوت حال درسایه سارمساعی پار وشکفتگی امروز نتیجه تلاش دانشی مردان دیروز است.

پاسداری وپالایش میراث پاک آن پارسایان پاکباز راهی است روشن فرا روی نسل امروز.

پویش رهروان تا بقای آواز باد وباران در سرزمین سپند هورامان پایدار باد.

بزرگان هرشهر الگوهای رفتاری وتربیتی آن شهر هستند که آیندگان را به فرداهای زیبا نوید می دهند.

در دیار ما هم هستند بزرگانی که یاد وخاطره کارهای نیکو وانسان مدارانه شان همواره بر زبان ها جاری است، یادشان تا همیشه در خاطره ها جاودان

انجمن ژیانه وه به پاس قدردانی از خدمات این بزرگ مردان یکبار دیگر به مناسبت نوروز ۱۳۹۴ جمعی دیگر از این عزیزان را انتخاب نموده وبا یادداشتی کوتاه برگذر زندگی شان واهداء آن به همراه تقویمی یاد آنان را گرامی داشت.

 تقویم اهدایی ژیانه وه به مناسبت سال ۹۴

تقویم-ژیانه-وه-94

نمونه ای از تقویم سال گذشته انجمن ژیانه وه

تقویم-ژیانه-وهملا-زاهد

  1. مطلع

    آقای فرید، پدران بزرگوار آن عزیز مورد اشاره در ساله های گذشته بودند و اینان نیز برای سالهای آتی

  2. فرید - ح

    جای برخی از بزرگان شهرمان همچون دکتر ناصر ضیایی و شیخ طه خالصی در بین این افراد بسیار خالی است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |