11 Comments

 1. 9

  ش

  به نظر بنده قاچاق نفت و بنزین که سرمایه مملکت است چیزی کمتر از قاچاق مواد مخدر ومشروبات الکلی نیست. این سرمایه نباید به بیگانگان داده شود قبول دارم بیکاری زیاد است اما در اینجا افراد سودجو و غارتگر بیشتر سود می کنند و برای افرا د عادی فقط این حیثیتشان است که دارد خرید وفروش می شود من بارها دیده ام برای رد شدن یک دبه نفت یا بنزین طرف زنش را هم می آورد و دبه را زیر دامن زنش مخفی می کند چه بسا این دامن هم بازرسی شود وجدانا این با شرافت وانسانیت جور در می آید؟
  در پاسگاه ملهندو برادران سپاهی ونیروی انتظامی حافظ امنیت مرز و همچنین مسئولیت تردد افراد را به عهده دارند.من از فرماندهان محترم در مرز استدعا دارم قداست پاسداری خود را حفظ کنند نگذارند جوانانی مامور در دام اتشاء سوداگران بیافتند . پاسگاه ملهندو اگر مایل باشد می تواند نگذارد قطره ای نفت از مرز خارج شود.

  پاسخ دادن
  1. 9.1

   ناشناس

   جناب ش حرفهای شما کاملا صحیح است اما افرادی که بخواهند قداست سپاه یا هنگ مرزی راحفظ کنند تمام شدند الان حرف اول وآخر را پول می زند کجاهستند پاسداران غیوری که برای حتی کوچکترین موردی که برای ایران اسلامی ضرر داشت حاضر بودن جان باارزش خود را فدا کنند.گروهبانی که چهار پنج ساله رفته تو سپاه یا هنگ مرزی جنگ را ندیده نمی دونه برای خاک وبوم چه زحماتی کشیده شده چه شهدایی جانبازی تقدیم کردیم تا این آسایش را داشته باشیم بعضی از افراد سه راهی شهدا فقط پول بنزین نفت یاگازوئیل براشون مهمه نه قاچاق فرآورده های نفتی دیگه چه انتظاری از این گونه افراد باید داشته باشیم.

   پاسخ دادن
 2. 8

  ناشناس

  با سلام درسته بنزین قاجاق میشه اما از کجا از پاوه میره دزآور وهانی گرمله من خودم به حرفام یقین کامل دارم چون به عینه دیدم اما از دو پاسگاه ملندر وسه راهی شهداء رد میشه در سه راهی شهدا متاسفانه افرادی در آنجا مسئول قاجاق نشدن کالا هستند فقط براشون پوا مهمه اگر برادران در آنجا فقطیک روز از خروج سرمایه ملی از ایست بازرسی ها جلوگیری کنند نه سرمایه ملی هدر میره ونه صفهای زیاد وطولانی بوجود میان حالا من یک سئوال دارم به نظر شما کی داره بنزین قاچاق میکنه هیچ فردی از پول بدش نمیاد اما افراد در ایست بازرسیها بابت امنیت وعدم قاچاق کالا پول میگیرندووجود افراد سوء استفاده در این پستهای کلیدی اصلا درست نیست حال وجود افراد که بخواهند امنیت کشور را به خطر بندازند رفت وآمد در این گلوگاهها راحت میشود قصد بنده توهین به همه نیست منظورم افراد سودجو هستند چون در این مکانها قاچاق سوخت مث آب خوردن انجام میشه رفت وآمد افرادهم از آب خوردن راحت تره وجود افراد گروه تروریستی داعش در کشور همسایه این تهدید را بیشتر می کند پس باید برای حفظ امنیت افراد سود جو در این مکان نباشند چون از قاچاق سوخت بدتر امنتی کشور به خطر می افتد از کاک فرهاد خواهش دارم این مطلب را انعکاس دهند چون ایشان فردی دلسوزهستند . با تشکر

  پاسخ دادن
 3. 7

  محمد عرفان صالحی

  با سلام
  جناب آقای ایده پور شایسته نیست به خاطر تخلف چند نفر تمام ساکنین این شهر رو در صف انتظار بنزین 1000 تومانی معطل کنید. آیا شما شهری را سراغ دارید که در آن همه ساکنانش سالم و درست کار باشند؟ اگر قرار باشه همه سالم و درستکار باشند پس دستگاه قضایی به چه منظوری تاسیس گشته است؟ آیا زمانی که لوله قاچاق سوخت از طریق دریا در خلیج فارس کشف شد سهمیه بنزین جنوب کشور کاهش یافت؟ چرا باید جمعیت یک شهرستان تاوان بزه کاری چند نفر را بدهند؟ جناب فرماندار بنده امشب حدود 1 ساعت در صف بنزین بودم و تا نوبت ما رسید بنزین تمام شد و جالب اینکه متصدی پمپ بنزین گفت فردا نوبت ما نیست و باید بروید پمپ بنزین دیگر، حال این سوال در ذهن بنده ایجاد شده که دوست دارم مسوول این تصمیم نادرست پاسخگویش باشد. آیا بنده و سایر کسانی که بعد از سپری کردن وقت زیادی در صف نتوانستیم بنزین گیر بیاوریم، وقت مان هیچ اهمیتی ندارد؟ هر کسی دستور داده سهمیه بنزین پاوه اینچنین بلایی سرش بیاید باید پاسخگوی مردم باشد. چرا به جای برخورد قاطع و قضایی با متخلفین قاچاق سوخت، تلافی اش را سر مردم در میاورند؟

  پاسخ دادن
 4. 6

  فاتح شمس

  بنده خیلی کم اظهار نظر می کنم اما گاها ادمی تاب برخی بی منطقیها را نمی اورد این نظر هم در همین مقوله است جناب شهروند من یکی از خوانندگان همیشگی این سایت هستم وکرارا از سایت وزین سلام پاوه انتقاد کرده ام که چرا نظرات برخی انسانهای بی هویت را منتشر میکند ویکی از همین بی هویتها که همیشه در همه مسائل اظاهار نظر می کند همین یک شهر وند است که به نظر بنده هیچ پایه واساسی ندارد واینچنین نظرات هرگز در مقام پاسخگویی نیستند اما برای شفاف سازی وجواب به این فرد مجهول ودر دفاع از اقای پوریا سرد یارانی باید عرض کنم ایشان صرفا روند گران شدن بنزین را بیان کرده وهیچ خوراکی را به دشمنان نداده برعکس این شما بودید با خلاف واقع سخن گفتنت نشر اکاذیب کرده ای ادم حسابی وقتی بالاترین مقام شهر (فرماندار)بر کمبود بنزین وبه طبع ان ایجاد صف طولانی صحه میگذارد شما چی میگویی؟ شاید شما از ما بهتران ویا به عبارتی سفارش شده باشی که خود یک بحثی جداگانه است والا به شهادت همگان در این چند روز در پمپهای بنزین صفهای طولانی بوده وهست وان هم به سبب خیانت برخی ادمهای شناخته شده وسفارشی است که امیدوارم با درایت فرماندار عملگرای پاوه کاسه کوزه های این قبیل افراد که بی شک این شهروند هم می تواند یکی از این افراد باشد برچیده شود جناب شهروند هم شما وهم من خوب می دانیم از اب گل الود بهتر می توان ماهی گرفت اما اب شفاف شود دیگر این خبر ها نیست من انتظار دارم مرزبانهای عزیزما با جدیت مانع از قاچاق این ثروت ملی شوند ونگذارند عده ای بسیار قلیل از این راه میلیاردها ثروت از راه تاراج ثروت مردم بدست بیاورند واین شانتانژها در ارام جلوه دادن اوضاع به کار خود ادامه دهند امید است اینبار برای همیشه ریشه این معضل خشکانده شود ومانع به تاراج رفتن ثروت این مردم شوند برای این کار سازوکارهای لازم نیاز است که یکی بستن مرزها بطور جدی بر روی قاچاقچیان حرفه ای ودیگری بازکردن مرز شوشمی وازادکردن تجارت چمدانی بجای قاچاق وهمچنین مدیریت تحویل سوخت به ماشینهای شهرمان پاوه در خاتمه از فرماندار محترم انتظار داریم این کمبود را رفع کرده ودر صدد مدیریت ان باشد

  پاسخ دادن
 5. 5

  شهروند

  آقای پوریا سردیارانی این مطالبی که تو نوشته ای غیر از خوراک درست کردن برای معاندین نظام اهمیت دیگری ندارد تو که این همه مدعی !!! هستی این حرفا چیه از نام شهدا چرا سوء استفاده می کنی؟! یک روز اختلال ایجاد شده بود از این اتفاقات زیاد می افتد بخدا دیروز من رفتم بنزین گرفتم حتی یک ماشین هم جلویم نبود.

  پاسخ دادن
  1. 5.1

   پوریا سردیارانی

   دوست گرامی ما برای نظام و معاندین نظام شناخته شده هستیم البته من نخواستم جواب شما را بدهم چون هویت مشخصی ارایه نداده اید اما شما هستید که با اسم مستعار در سایت مردمی پاوه اظهارنظر میکنید و این چنین نشان می دهید که در ایران فضای آزادی برای گفتگو نیست اگه نظری بجز این داشتید با هویت خودتان حرف می زدید.

   پاسخ دادن
 6. 4

  همشهری

  مدیریت بدرد همین روزها می خورد و کارت سوخت هم همینطور.
  مگر آنکه کارت سوخت ها ……؟!!

  پاسخ دادن
 7. 3

  باك خالي

  قاچاق كجا بود ، نوسود و نودشه دارن قاچاق ميكنن به پاوه چه ربطي داره

  پاسخ دادن
 8. 2

  محمدی

  با تشکر از جناب اقای ایده پور
  افرادی که بنزین رو قاچاق می کنند کاملا مشخص هستن لطفا با مدیریت درست و همکاری مراجع قضایی از سوخت گیری این افراد جلوگیری بعمل بیارید و حداقل کاری کنید که همه مردم چوب ندانم کاری عده ای سودجو رو نخورن
  بهرحال شما بالاترین مسول اجرایی این شهر هستین و به یقین میتوانید در این رابطه بهترین راه چاره رو اجرا نمایید
  با تشکر

  پاسخ دادن
 9. 1

  پوریا سردیارانی

  با سلام امروز یک ساعت در صف بنزین بودیم و زمانی که به جایگاه رسیدیم کارت سوخت گیرمان نیامد.
  مسئولین مربوطه محترم که این نظر شاید به گوشتون رسید سلام علیکم بنزین هشتاد تومانی به صد تومان تقلیل یافت , بنزین صدتومانی به دویست تومان , دویست تومانی به چهارصد تومان , چهارصدی به هفت صد تومان , هفت صدی به هزار تومان افزایش یافت چون مشکلات اقتصادی موجود بود و با این افزایش شاید کاری را دولت میتوانست انجام دهد مردم مطیع بودند زمانی که به قول یکی از… کاغد پاره ها توسط شرک شروع شد فریاد مرگ بر آمریکا بیشتر طنین انداز شد اما به این ماه مبارک کم کردن سهمیه بنزین جایگاه های پاوه و جوانرود در این برهه زمانی کاری معقول نیست به والا ما مردم به هزاریش هم راضی شدیم اما شما راضی نیستین اصلا یباره بفرمایید به ایران خودرو و سایپا ماشین به منطقه ما نفروشد شاید مشکلات کشور رفع شد اما بخاطر بیاورید خون هزار شهید این مردم که امروز فرزندانشان دو ساعت باید در صف بنزین هزارتومانی سرب دار باشند.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.