2 Comments

 1. 2

  آینده نگر

  جناب فرماندار مطمئن باشید با این رویه ای که مسئولان و برنامه ریزان ارشد ما در اداره ی امور دارند وضعیت زیست محیطی و آب و هوایی و معدن و زیستگاهها و نسل حیوانات و . . . سال به سال اسفناک تر خواهد شد و ما با این اقدامات چوبه ی اعدام و نابودی خود و نسل آینده مان را می سازیم . مثال عینی این موضوع هجوم ریزگردها به استانهای غربی و مرکزی و نحوه ی مدیریت آب در کشوری که دچار بحران کم آبی شده است . خدا به داد ملت ایران برسه .

  پاسخ دادن
 2. 1

  دوستدار محیط زیست

  جناب آقای فرماندار
  آنچه باعث اعتراض دوستداران محیط زیست و مردم منطقه شده اصل موضوع تخریب چشمه و از بین رفتن این ثروت ملی است نه داشتن یا نداشتن مجوز یا آگاهی سازمان های ذیربط.
  فرموده اید پیگیری موضوع با این روش زیبنده جمهوری اسلامی نیست!! آیا نابودی چشمه ای با این عظمت و قدمت شصت میلیون ساله زیبنده جمهوری اسلامی است؟ کشوری که بنیان های فکری اش به صراحت از پاسداشت محیط زیست سخن می گوید و قانون اساسی اش آن را وظیفه همگان می داند!! وقتی چنین پروژه ای که تبعات مصیبت بار آن اظهر من الشمس است به راحتی مجوز زیست محیطی می گیرد به نظر شما باید از کدام مجرا این مسئله را پیگیری کرد؟ آیا راهی جز رسانه ای کردن آن وجود دارد؟ هر چند اگر هم مجوز زیست محیطی نداشت مسئله آنچنان تفاوت نمی کرد. مگر احداث جاده به شاهو و نابودی این کوهستان بکر و زیبا مجوز زیست محیطی دارد؟!!!
  شک نکنیم که آیندگان به ما خواهند خندید که در قرنی که قرن بحران آب نام دارد و در کشوری با این منابع آبی، با دستان خود این ثروت عظیم را نابود کرده ایم.
  چشمه بل ما را نخواهد بخشید که قدرنشناسانه بعد از شصت میلیون سال ارزانی بی چشم داشت این آب حیات بخش، افتخار نابودی اش به نسل ما رسید!!!

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.