13 Comments

 1. 11

  ساکن تهران

  یک انسان چشم سیر , هم برای مردم کار میکند اینگونه به تخریب شخصیت وی میپزدازند. واقعا جای تاسف دارد که به آقای کیهان محی الدینی توهین شود. بسیار متاسفم برای شما دوستان که اینگونه ایشان را محکوم کرده اید. اگر شما نگران هستید لطفا بگویید این چند سال کجا بودید که همشهری های فهیم پاوه , در جاده ویمیر ویلا و خانه باغ ساختند و فاضلابشان را به آن آبی که من و شما و بقیه داریم استفاده میکنیم ریختند. لطفا جواب دهید…

  پاسخ دادن
 2. 10

  شمس الدین

  با عرض سلام خدمت تمامی عزیزان
  من می خواستم جواب مخالفان را بدهم ولی منصرف شدم چون واقعیت این است این عزیزان اگر از سر دلسوزی انتقاد می کردن با نام واقعی خود نظر می دادن ولی متأسفانه اکثر عزیزان با نام غیره واقعی نظر داده اند به همین دلیل نمی توان از نیت اصلی آنها خبر دار شد.ولی من فقط یک سوال از منتقدان دارم اونم اینکه با این حرف ها فرهنگ وشعور وتمدن این مردم را که در ایران زبان زد مردم هست را زیر سوال میبرید شما چطور به خود این اجازه را می دهید .تاکی می خواهید با کوتاه فکری خود این چنین به فرهنگ و… مردم توهین بکنید

  پاسخ دادن
 3. 9

  مختار

  باعرض سلام خدمت آقاي صالحي مديريت سايت اين افراد موسسه پپيام آوران مريض بدبخت كمبود وحسادت از مامو كيهان ميبرن وهيچ جايگاي درشهرستان پاوه ندارند فقط ناراحت اين هستند مامو كيهان اقتدار دارد برين براي خودتان بشينيد ومشكلات خودتان رو حل نماييد. كاك فرهاد خواهشن تاييد نماييد.

  پاسخ دادن
 4. 8

  ئاشنا

  متأسفانه در جهانی که اغلب کشورهای عقب‌افتاده آن درگیر جنگ‌های ناخواسته منطقه‌ای هستند و به سبب طمع حاصل از رقابت کور و بی‌منطق قدرت‌های بزرگ جهان، در مقابل منطق گلوله و توپ و سلاح‌های مخرب شیمیایی چگونه می‌توان توقع داشت که به محیط زیست و منابع طبیعی چشم‌زخمی وارد نشود.
  حال که کشور ما در سایه امنیت قرار دارد مسئولان با کفایت با احداث کارخانه و مراکز صنعتی در کنار اشتغال و محیط کسب برای جوانان طبیعت را مورد تخریب قرار می دهند اما در سرزمین پرنام و آوازه اورامان عزیز به سبب طمع حاصل از رقابت کور و بی‌منطق تعدادی از مسئولان بی دانش و تخصص علارغم هیچگونه فعالیت در راستای خدمت به مردم، محیط زیست و منابع طبیعی زخمی و در حال نابودیست.

  پاسخ دادن
 5. 7

  محمد

  دستتان درد نکند
  بسیار عالی به موضوع پرداختید و نکات لازم را بیان کردید
  لازم است آقایانی که این تخریب را با افتخار به عنوان اقدام مفید خود اعلام نموده اند, به طور منطقی پاسخگوی تک تک بندهای فوق باشند و در صورت نداشتن دفاعیه, غرور خود را زیر پاگذاشته و از مردم عذرخواهی نمایند و نیز اقدامات لازم جهت مسدودسازی این جاده را انجام دهند و از این پس دست از کارهای نابخردانه بردارند

  پاسخ دادن
 6. 6

  شاری خاموشان

  وقتی کسی نمیتونه و واقعا هم نمیتونه و توانایی بودن در پست و جایگاهی که هست رو نداره ….این میشه که به کوه و کمر میزنه و اگه جلوش گرفته نشه یقینا اونجارو هم به گند می کشه!
  شورا و مردم بستون نیست ؟
  تروخدا دست از سر طبیعت بردارید
  شهر که داغون شده و بخاطر نبود قانون و افرادی که دلسوز باشن واسه خودتون یکه تازی می کنید و وضعیتی که هست رو به وجود اوردین …خواهشا از محدوده شهر خارج نشید که حداقل جاهای دیگه از گزند شما در امان باشن
  ممنونم

  پاسخ دادن
  1. 6.1

   همشهری

   پس شما اگر جایگاهی دارید وسنگ دلسوزی مردم ومنطقه را به سینه میزنید بفرمایی پیش قدم شوید وگند بقیه ولیاقت خودرا تابت کنید

   پاسخ دادن
 7. 5

  محمد عرفان صالحی

  با سلام خدمت کاربران و مدیریت سایت.
  درود بر همه دوستداران طبیعت و سپاس از انجمن تازه تاسیس زیست محیطی دیارمان. امیدوارم با جضور قدرتمند این انجمن دست سودجویان از منابع طبیعی کوتاه شده و این موهبت الهی برای این نسل و تسلهای آینده از دستان پلید زمین خواران دور بماند. و باز امیدوارم مسولین منابع طبیعی و محیط زیست شهرستان نیز پیرو این بیانه نسبت به مسولیتی که بر عهده ایشان گذاشته شده بیشتر احساس تکلیف کنند. از دادستان محترم هم بابت پیگیری سریع السیر موضوع بسیار سپاسگزارم و انتظار برخورد قاطع را از ایشان دارم.

  پاسخ دادن
 8. 4

  رستمی تبار

  خوش آمدید. سعی کنید جناحی نشوید, سیاسی نگردید و احساسی هم نباشید.
  فراموش نکنید محیط زیست برای انسان آفریده شده است. ما باید بتوانیم از محیط زیست به نحوی بهره برداری نماییم که منافع نسل امروز و فردا و فرداها در آن تامین گردد.

  پاسخ دادن
  1. 4.1

   هميار محيط زيست

   آقاي رستمي تبار عزيز
   شما كه طرفدار محيط زيست بر طبق موازين قراني هستيد معناي اشرف مخلوقات اين نيست كه انسان هر جنايتي را خواست در حق گياهان و حيوانات مرتكب شود. فرموده ايد: محيط زيست براي انسان آفريده شده است. بهتر مي بود كه مي گفتيد : محيط زيست براي همه موجودات زنده آفريده شده است. هر چند به نظر من محيط زيست صرفا هست و ارزشمند است و براي هيچ موجودي آفريده نشده است.

   پاسخ دادن
 9. 3

  ويمير

  يك موضعگيرى بسيار منطقى،بجاست مردم شريف پاوه در مقابل دست درازيهاى عده اى فرصت طلب براى تفريح و سرگرمى كه محيط زيست زيباى منطقه را تخريب ميكنند،موضع جدى بگيرند.
  شورا و شهردارى امورات شهر را به نحو احسن انجام دهند لزومى به تسطيح جاده هاى غيرضرورى و كوه و كمر نيست،شورائى با حاشيه هاى فراوان كه همواره دنبال حاشيه سازى و ايجاد بحران در شهر هستند.
  محيط زيست منطقه قابل معامله نيست.

  پاسخ دادن
 10. 2

  هانه ساو

  درود بر انجمن پیام اوران زمین پاک پاوه
  حرف دل مردم رو بیان کردید این چند سال به بهانه های مختلف طبیعت پاوه زیانهای بسیاری دید و تخریب و زیانی که بطور طبیعی شاید در طول ۲۰۰سال صورت میگیرد توسط افرادی که نااگاهانه و با توجیهات غیر معقول و غیر علمی با کمنرین زمان انجام گرفت و اگر به این صورت ادامه پیدا کند کمتر از ۵سال دیگر بیشتر گونه های گیاهی و جانوری منطقه نابود خواهند شد
  ما هم با شما همراه هستیم

  پاسخ دادن
 11. 1

  عطاالله قادری

  ضمن تشکر از فعالیتهای دوستداران محیط زیست در پاوه که به حق در نجات چشمه بل و جاده هانه ساو روسفید بیرون آمدند امیدوارم قدم بعدی جلوگیری از احداث جاده سریاس به پیازدول باشد.

  پاسخ دادن

نظر دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.