تجلیل فرمانده ناحیه سپاه پاوه از خبرنگاران / عکس قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تجلیل فرمانده ناحیه سپاه پاوه از خبرنگاران / عکس

به گزارش سلام پاوه : به مناسبت روز خبرنگار فرمانده ناحیه سپاه بسیج پاوه از خبرنگاران شهرستان پاوه تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : در این نشست فرمانده سپاه با اشاره به خطیر بودن رسالت خبرنگاران گفت: خبرنگار با تحریر خبر در دو بعد میتواند خبرساز شود . هم موجب امنیت و اعتماد و ارامش و هم موجب ناامتی و بی اعتمادی شود .

سرهنگ سلطان قلی

 

سرهنگ ارسلان سلطان قلی خبرنگاری را امروز یک علم دانست و گفت: هر اندازه علم وآگاهی خبرنگار بیشتر باشد خبری با مصما تر را منتشر خواهد کرد.

 

وی صداقت و شفافیت را در انتشار اخبار بسیار حائز اهمیت دانست و توصیه کرد خبرنگاران این مهم را در دستور کار قرار دهند.

 

فرمانده سپاه پاوه نقش خبرنگاران را در کاهش آسیب های اجتماعی مهم دانست و گفت: سالی یکبار تجلیل از اصحاب رسانه حق آنها دانست و باید همه قدردان تلاشهای این عزیزان بود و از آنها تقدیر شود .

 

سرهنگ سلطان قلی در ادامه به حماسه شکست حصر پاوه نیز اشاره کرد و گفت باید همه در گرامیداشت این حماسه و زنده نگه داشتن یاد خاطره شهدا و ایثار و مقاومت مردم پاوه گام بردارند.

 

وی گفت علاوه بر برنامه های خاص مهمترین ویژگی برنامه امسال گرامی داشت شکست حصر پاوه را ترویج و گسترش نشاط و شادی در بین مردم عنوان کرد.

 

فرمانده سپاه پاوه با اشاره به هجمه همه جانبه دشمن به روش فرهنگی و سیاسی گفت: دشمن شمشیر را از رو برای مابسته است .

 

وی افزود : تز و روش سناریو دشمنان این است که آمدند از معترضان داخلی اعم از بدهکاران بانکی ،انجمن های مردم نهاد از جمله زیست محیطی ها، اقوام ،معاندان نظام ،معترصان خیابانی، جوانان بیکار و … میخواهند ارتشی هماهنگ را علیه نظام سازماندهی کنند . و برنامه آنها این است که تهاجم را از سران نظام شروع کرده اند که فلان مسئول فلان کار را کرد و فلان سردار یا نو فلان وزیر و رئیس جمهور این کار را کرد که با این روش نا امیدی را در بین مردم و نظام ترویج دهند و مردم را از مسئولان دور کنند.

 

گفتنی است در این نشست خبرنگاران به مشکلات و چالش های پیش روی خود اشاره داشتند و در پایان نیز با اهدای جوایزی از خبرنگاران شهرستان پاوه تجلیل شد.

سرهنگ سلطان قلی

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |