نشست هم اندیشی فرمانده نیروی انتظامی پاوه با رئیس تعزیرات حکومتی برگزار شد قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » نشست هم اندیشی فرمانده نیروی انتظامی پاوه با رئیس تعزیرات حکومتی برگزار شد

به گزارش سلام پاوه:نشست هم اندیشی رئیس تعزیرات حکومتی و سرهنگ ملکی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پاوه صبح امروز به میزبانی اداره تعزیرات حکومتی برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:رئیس اداره تعزیرات حکومتی پاوه در این دیدار ضمن خیر مقدم گزارشی کوتاهی از فعالیت شعبه تعزیرات حکومتی و نحوه تعامل و همکاری دو سازمان اشاره کرد و خواستار همکاری بیشتر در زمینه قاچاق کالا شد.

 

مسعود رجبی مبارزه با قاچاق را یک تکلیف قانونی و شرعی دانست و گفت:البته ضرورت دارد با بازنگری در رویکردهای عملیاتی و نیز با برنامه ریزی های هدفمند و هدایت صحیح و اثر بخش منابع و ظرفیت های در اختیار دستگاه های متولی مبارزه با قاچاق، برای مقابله جدی با عواملی که در ارتکاب قاچاق به صورت کلان نقش دارند، حرکت کنیم تا امکان مدیریت و کنترل روند و گستره این پدیده شوم فراهم شود.

 

رجبی افزود:چنانچه به منشاء و منافذ اصلی و کلان قاچاق کالا در کشور توجه نکنیم، نتیجه ای جز کاهش اثربخشی و پائین آمدن بهره وری از ظرفیت های درگیر این موضوع و نتیجتاً عدم مهار و کنترل قاچاق و شیوع دامنه و مصادیق آن حاصل نمی شود،لذا باید بر مقابله با قاچاق در سطح کلان تمرکز شود.

 

وی تسریع در ابلاغ و اجرای احکام از دیگر مواردی بود که رئیس تعزیرات حکومتی پاوه بر آن تاکید کرد و گفت: امیدواریم با همدلی و تعاملی که به وجود آمده است، روند رسیدگی به پرونده ها و اجرای احکام صادره تسریع شود و نتیجه کار مورد رضایت مردم و خداوند متعال باشد.

 

سرهنگ حمیدرضا ملکی اعلام کرد:پدیده شوم قاچاق یکی از عوامل جدی و مخرب اقتصاد کشور است که کیان نظام را هدف قرار می دهد.

 

وی افزود:کاهش تولید و افزایش بیکاری در شرایط امروزی تاثیرات مخربی بر نظام خانواده ها و از سوی دیگر، انتظار مردم از دستگاه های متولی برای مواجهه موثر با این پدیده را بیشتر آشکار می سازد.

سرهنگ ملکی ادامه داد:در این میان نقش نیروی انتظامی در مقابله با قاچاق از منظر قانونی و عملکردی یک نقش ویژه است و چون غالب کشفیات قاچاق منتسب به نیروی انتظامی است، از این رو نیروی انتظامی در بین متولیان مبارزه با قاچاق جایگاه ویژه ای دارد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |