برگزاری کارگاه آموزشی پیش به سوی کنکور در پاوه قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » برگزاری کارگاه آموزشی پیش به سوی کنکور در پاوه

به گزارش سلام پاوه : کارگاه آموزشی یک روزه پیش به سوی کنکور با حضور مدیر، معاونان و کارشناسان آموزش و پرورش شهرستان پاوه و دانش آموزان پایه دوازدهم به همراه اولیاء آنها، مدیران و مشاوران مدارس متوسطه دوم در سالن امتحانات امام خمینی (ره) شهر پاوه برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : مختار برزگرفرد مدیر آموزش و پرورش پاوه با اشاره به حضور حداکثری دانش آموزان و اولیاء آنها در این نشست، برگزاری کارگاه آموزشی پیش به سوی کنکور را در اولین روزهای مرداد ۹۷ با هدف آغاز برنامه ریزی برای رسیدن به نتیجه مطلوب در کنکور سراسری سال ۹۸ دانست.

وی همچنین عامل درونی (هوشیاری و توکل به خدا) و عامل بیرونی (آرامش خانواده و شرایط محیطی) را دو عامل مهم موفقیت دانش آموزان برشمرد و ابراز امیدواری نمود که همه این تلاش ها به موفقیت دانش آموزان و نتیجه مثبت در آینده آنها منجر شود.

در ادامه این کارگاه آموزشی دکتر آزاد اله کرمی در سخنانی در مورد نقش خانواده، روش صحیح مطالعه و برنامه ریزی درسی و همچنین انگیزه بخشی به دانش آموزان مطالبی ارائه و به پرسش های دانش آموزان  و والدین پاسخ داد، که استقبال حاظران در این نشست به همراه داشت.

کارگاه آموزشی کنکور

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |