زلزله برای چهارمین روز متوالی تازه آباد کرمانشاه را لرزاند قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » زلزله برای چهارمین روز متوالی تازه آباد کرمانشاه را لرزاند

به گزارش سلام پاوه : موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران روز چهارشنبه گزارش داد ، این زمین لرزه ساعت ۶ و ۱۷ دقیقه امروز در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده است.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران روز چهارشنبه گزارش داد ، این زمین لرزه ساعت ۶ و ۱۷ دقیقه امروز در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده است.
براساس این گزارش ، این زمین لرزه در ۲۰ کیلومتری تازه آباد ، ۲۴ کیلومتری جوانرود و ۳۰ کیلومتری بخش کوزران از توابع شهرستان کرمانشاه ثبت شده است.
موقعیت این زلزله ۳۴.۶۴ شمالی و ۴۶.۳۳ شرقی بوده است.

تاکنون گزارشی از خسارت احتمالی این زمین لرزه گزارش نشده است.

زلزله ای با قدرت ۴٫۵ درجه در امواج درونی زمین (ریشتر) بامداد امروز نیز بخش ازگله از توابع شهرستان ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه را لرزاند.

ساعت ۱۳ و ۱۶ دقیقه روز سه شنبه هم زلزله ای به بزرگی ۴٫۴ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهر تازه آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی در غرب کرمانشاه را لرزاند.

روز یکشنبه هفته جاری نیز زمین لرزه ای با قدرت ۵٫۹ ریشتر شهر تازه آباد را لرزاند که به ۹۵۱ منزل روستایی و شهری آسیب زد و ۲۸۷ نفر را مصدوم کرد.
زمین لرزه ۷٫۳ ریشتری ۲۱ آبان در ۱۱ کیلومتری بخش ازگله، ۳۲ کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه تاکنون ۶۲۰ کشته و ۱۲ هزار و ۳۸۶ مصدوم داشته است.

این زلزله به ۱۰ شهرستان و یک هزار و ۹۳۰ روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرده و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود ۸۷ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |