قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » پروژه مهر ۹۷ در آموزش و پرورش منطقه نوسود کلید خورد

به گزارش سلام پاوه:عملیات اجرایی فرایند پروژه مهر ۹۷ با تمهید مقدمات لازم جهت اجرای مطلوب و با شکوه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در آموزش و پرورش منطقه نوسود کلید خورد .

رئیس اداره آموزش و پرورش نوسود در گفتگو با سلام پاوه پروژه مهر را نمادی از برنامه ریزی، تحول ، مدیریت کار آمد و هدفمند در نظام تعلیم و تربیت و گامی مهم در راستای ساماندهی مطلوب نیروی انسانی ، ایجاد فضا ی شادابی و نشاط در مدارس و هم چنین ایجاد بستری مناسب برای شروع سال تحصیلی باشکوه در مدارس عنوان کرد .

منصور وهابی با اشاره به اینکه پروژه مهر فقط به بهسازی مدارس و شاداب سازی فضا های اداری و آموزش محدود نمی شود افزود : برای اجرای مطلوب این مهم نیاز به همدلی ، برنامه ریزی ، پشتکار و همکاری همه همکاران در تمامی واحد های آموزش و پرورش و اداری در قالب کار تیمی می باشد که الحمد الله این مهم در منطقه بخوبی نهادینه شده است .

وی در ادامه توانمند سازی نیروی انسانی ، نظارات کامل بر روند ثبت نام ، آماده سازی فضا های آموزش وپرورش ، توزیع متوازن رشته ای، هدایت تحصیلی دانش آموزان ، صدور ابلاغ به موقع اعضای کمیته ها (تعمیر و تجهیز ساماندهی نیروی انسانی ،نظارت و ارزیابی ، توجیه و تبلیغ و تائید صلاحیت ) را از بخش های مهم پروژه مهر دانست .

 

  1. ناشناس

    اینها همه اش شعار است و عملا هیچ پروژه مهر نباشد خیلی بهتر است و عملا نیست ادارات ایران دچار شعار گرایی شده اند با شعار تمام هستند ولی در واقع تو خالی چیزی که دیگر در ایران بی اهمیت شده تحصیلات است

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |