قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تعیین روز پنجشنبه برای مراجعه مردم و پیگیری مطالبات عمومی

به گزارش سلام پاوه : مسلم الماسی دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پاوه روز پنجشنبه هر هفته را برای مراجعه مردم و بیان مشکلات حقوق عامه و پیگیری آن تعیین کرد.

دادستان شهرستان پاوه در گفتگو با خبرنگار سلام پاوه با اشاره به گفته شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی:”ما در زیر بار سختی ها و مشکلات و دشواری ها قد خم نمی کنیم. ما راست قامتان جاودانه تاریخ خواهیم ماند. تنها موقعی سرپا نیستیم که یا کشته شویم، و یا زخم بخوریم و به خاک بیفتیم و الا هیچ قدرتی پشت ما را نمی تواند خم کند”. بر ادامه فعالیت و ارتباط تنگاتنگ با شهروندان برای پیگیری مطالبات عمومی مردم تاکید کرد.

 

مسلم الماسی گفت : به تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری(حفظه الله) درباب فرمان آتش به اختیار و نیز اصول کلی انقلاب اسلامی در باب خدمت رسانی به مظلومین و مستضعفین و عدالت گستری، دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان پاوه آمادگی خود را جهت هرگونه خدمت رسانی جهاد گونه و شبانه روزی به شهروندان محترم اعلام میکند.

 

این مسئول قضایی افزود :با توجه به وضعیت فعلی حقوق عامه و اعتقاد این مرجع به پیگیری حقوق عامه مردم در شهرستان پاوه و نیز فیلترینگ تلگرام و عدم امکان ارتباط گیری مردم به روش سابق، این مرجع روز پنج شنبه در هر هفته را برای مراجعه مردم و بیان مشکلات حقوق عامه و پیگیری آن توسط این مرجع تعیین مینماید.

 

دادستان پاوه با تاکید بر انتقاد پذیر بودن دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پاوه گفت : این مرجع خود را مبرا از عیب و نقص ندانسته و با آغوش باز پذیرای کلیه انتقادات و راهکارهای شهروندان محترم شهرستان پاوه بود و از مردم درخواست داریم هرکس نقدی نسبت به عملکرد اینجانب و یا دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان را دارد،بی پرده و بدنه واهمه مطرح بفرمایند تا ان شاءالله حتما مدنظر قرار گیرد.

 

وی در پایان ضمن تبریک هفته قوه قضاییه، از زحمات کلیه خدمتگزارن مردم در دستگاه قضایی بویژه در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پاوه تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است دادستان شهرستان پاوه در اقدامی نو و برای پیگیری مطالبات عمومی شهروندان پاوه کانال تلگرامی تحت عنوان مطالبات عمومی شهروندان را راه اندازی کرده بود و بصورت شبانه روزی با شهروندان در ارتباط و پیگیر مطالبات آنان می شد که پس از فیلتر پیام رسان تلگرام این فعالیت متوقف شد.

  1. امید

    دادستان محترم
    سری هم به جاده مسیر سردره و ساخت وسازهای غیر مجاز آن بزنید

  2. علی

    از دادستان خواستاریم هر چه زود خانه های غیر مجازی را که میراث فرهنگی استان‌حکم تخریب آن صادر کرده است را اجرا کند

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |