قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » جوابیه شهرداری پاوه در مورد خاک برداری غیر اصولی و اعتراض شهروندان

به گزارش سلام پاوه : با عنایت به اینکه در تاریخ ۱۳۹۳/۰۴/۱۴مطلبی تحت عنوان خاک برداری غیر اصولی و اعتراض شهروندان به شهرداری در پایگاه خبری تحلیلی سلام پاوه  انتشار یافته است لذا مستدعی است در راستای اطلاع رسانی نسبت به انتشار جوابیه ای به شرح ذیل در جهت تنویر افکار عمومی اقدام لازم را جوابیه معمول فرمائید.

متاسفانه یکی از رویه های معمول در شهر پاوه استنکاف و خود داری  بعضی از شهروندان در رعایت حق و حقوق عمومی، که  مالکیت آن در اختیار همه مردم است می باشد

در این راستاگاهی اوقات برای جلوگیری از دست یافتن عموم مردم به حقوقشان به شیوه های نامتعارف متوسل شده و اقداماتی را انجام می دهند که نه تنها خلاف قانون و مقررات  بوده بلکه سلامت و امنیت  سایر شهروندان را نیز تهدید می نماید

شهرداری برابر همین قانون و گزارش بازدید پلیس ساختمانی در تاریخ های۹۳/۰۴/۲۲و۹۳/۰۳/۲۴و۹۳/۰۴/۲۵و۹۳/۰۴۰۱/و۹۳/۰۴/۰۲/و۹۳/۰۴/۰۸به وسیله مامورین خود از ادامه عملیات خاکبرداری زمین این شهروند و تعطیل کردن آن اقدام نموده است
یکی از این رویه ها اقدام به حفاری و خاک برداری غیر مجاز به منظور تعریض ملک مطابق ضوابط می باشد آنجه که در متن آن سایت مهم مورد اشاره قرار گرفته است یکی از همین موارد است که مالک محترم برای جلوگیری از تعریض پیاده رو ها که یک حق عمومی است مدتی است شبانه اقدام به خاکبرداری ملک خود نموده و حتی علیرغم چندین بار ممانعت از سوی شهرداری همچنان بر سر رویه خلاف خود اصرار داشته است که در تاریخ های ذکر شده به دلیل ریزش مشکلاتی را برای خود و سایر همسایگان بوجود آورده است.

 در چنین شرایطی می بایست که شهروندان اینچنینی یک نگهبان دائم و شبانه روزی گذاشته شود در حالیکه درک عمومی از شرایط و همراهی و همکاری با قانون می تواند بسیاری از مشکلات را مرتفع نماید و غفلت هم می توانست مشکلات بسیار خطرناکی را برای آن همشهری محترم فراهم نماید که به لطف خداوند تبارک و تعالی به خیر گذشت.
امید است هم ماموران ناظر شهرداری و هم پلیس ساختمان و هم مالکین محترم در انجام وظایف قانونی خود بیش از پیش پایبند بوده و توجه به منافع عمومی را به سایر منافع شخصی ترجیح دهند.

خاکبردای غیر اصولی

  1. شهروند

    یکی از کارهایی که صاحبان ملک های فرسوده مسیر میدان مولوی که قصد تخریب و ساخت دوباره دارند متاسفانه اینست که دربهای قدیمی را بر نمی دارند تا زمانی که دوباره همون سر جای قبلی دیوار و یا ستونهای خودشونو بالا ببرند بعد درهارو برمی دارند و تو این مدت معلوم نیست شهرداری کجاست . آیا شهرداری اینارو نمی بینه ؟ من خودم شاهد بودم چند مغازه قدیمی تو این مسیر که بازسازی شدند بدون هیچگونه عقب رفتی مغازه های خودشونو دوباره ساختند که بنا بر اضهارات اینگونه بوده که خود مسئولین وقت شهرداری به آنها گفته بودند که شبها و یا در ایام تعطیل مغازه های خودشونو بازسازی کنند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |