مراسم روز معلم آموزش وپرورش منطقه نوسود در روستای مرزی بیدراوز برگزار شد/عکس قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » مراسم روز معلم آموزش وپرورش منطقه نوسود در روستای مرزی بیدراوز برگزار شد/عکس

به گزارش سلام پاوه: در اقدامی جالب توجه مراسم روز معلم آموزش و پرورش منطقه نوسود در روستای مرزی بیدرواز از توابع این بخش با شکوه برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه : مراسم بزرگداشت روز معلم در نقطه صفر مرزی در روستای مرزی بیدرواز  بخش نوسود با حضور فرماندار ، امامان جمعه شهرهای نوسود و نودشه ، مدیر دفتر امام جمعه پاوه ، روحانیت معزز ، بخشدار ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر نودشه ، مسئولین ادارات فرماندهی نیروهای نظامی و انتظامی نوسود و نودشه ،شواری اسلامی بیدرواز، کیمنه و هانی گرمله ، پیشکسوتان تعلیم و تربیت ، معلمین گرانقدر و مردم روستای بیدواز با تعدادی از مدیران شهرستان با شکوه برگزار شد.

در این مراسم متنوع و جالب توجه رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود در ابتدای مراسم ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و تقدیر از زحمات آنان این هفته  را بهانه ای مناسب دانست تا در آن از مقام شامخ معلم و لزوم احترام به منزلت این عزیزان در جامعه ، بیشتر مورد توجه قرار گیرد .

منصور وهابی اظهار داشت: معلم مبنای توسعه و تولیدکننده نیروی انسانی است و هیچ ثروتی برای جامعه بالاتر از سرمایه انسانی نمی باشد . لذا سرمایه انسانی که بتواند منشا تحول در جامعه باشد فقط در آموزش و پرورش تربیت و تامین می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش نوسود در ادامه افزود: حیات جامعه وابسته به آموزش و پرورش است و اگر بدنبال جامعه توسعه یافته هستیم هیچ راهی جز توجه به آموزش و پرورش وجود ندارد چرا که معلمین کلید توسعه جامعه هستند و نقش آنها در اجتماع در زمینه ای گوناگون بی بدیل است .

فرماندار پاوه نیز در این مراسم ضمن تقدیر از اداره آموزش و پرورش و شورای روستای بیدرواز در برگزاری مطلوب مراسم روز معلم و تجلیل و تکریم این قشر فرهیخته بیان داشت : برگزاری مراسمات ملی ، دینی و فرهنگی که با حضور پرشور مردم همراه هستند مبارک و تولید سرمایه اجتماعی است و چه برنامه ای مبارک تر از مراسم روز معلم و تجلیل از مقام شامخ معلمان .

پرویز ایده پور ضمن تبریک به مناسبت این روز مبارک و تقدیر از خدمات صادقانه معلمین ، برگزاری مراسم را در روستای بیدرواز در نقطه صفر مرزی ابتکاری خوب و پسندیده دانست و بیان داشت معلمین در طول تاریخ بشر منشا تغییر و تحول بوده اند و تمامی تغیرات جامعه مدیون معلمین است .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وجود مکتب خانه های قدیمی در کشور اظهار داشت امروز ما از نظر تعلیم و تربیت چه به سبک قدیمی و سنتی و چه به سبک جدید در دنیا حرفی برای گفتن داریم و این نشانه توجه جامعه به معلمین و آثار آنان به عنوان منشا تغییر و حرکت به سمت سعادت بشری بوده است .

فرماندار پاوه تغییرات جامعه را از ثمرات ارزشمند کار معلمین دانست و افزود خواسته جامعه بشری هر روز حرکت به سمت جلو است و نقش معلمین در این راستا نقش اول است .

ایده پور در ادامه به وجود ماموستا های بزرگ منطقه و نقش بی بدیل آنها در دوران دفاع مقدس ، امورات فرهنگی و مسائل سیاسی روز و امنیت مرز های منطقه و هم چنین مبادلات مرزی و اهمیت اشتغال جوانان به شغل های پایدار و پرهیز از شغل های کاذب از جمله قاچاق اشاره نمودند.

در ادامه تقدیر از پیشکسوت تعلیم و تربیت روستای بیدرواز جناب آقای نصر الدین عباسی، اهداء کارت هدایا به آقای عباسی ، دانش آموزان بیدرواز ، معلم هانه گرمله توسط مسئول دفتر امام جمعه ، اجرای دکلمه و سرود دانش آموزان ، قرائت شعر ، بیان خاطراتی از آقای عباسی توسط شاگردانش ، تقدیر از فرماندار توسط دانش آموزان دبستان شهید خسرو رحمانزاده ، تجلیل از معلمان و مدیران تلاشگر و توانمند و خلاق و سایر دبیرانی که در طی سال تحصیلی به عناوین مختلف رتبه ای برتر استانی را کسب نموده اند از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |