تجلیل شهردار پاوه از کارگران نمونه شهرداری پاوه و معلمان/عکس قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی
شما اینجا هستید
اخبار » تجلیل شهردار پاوه از کارگران نمونه شهرداری پاوه و معلمان/عکس

به گزارش سلام پاوه:بمناسبت فرارسیدن یازدهم اردیبهشت روز جهانی کار و کارگر و نیز دوازدهم اردیبهشت روز معلم،شهردار پاوه طی مراسمی در دفتر کار خود از تعدادی از کارگران نمونه شهرداری پاوه و معلمان تجلیل به عمل آورد.

به گزارش خبرنگار سلام پاوه:علی محمد میری در محل شهرداری،با حضور جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاوه و تنی چند از کارگران نمونه شهرداری در بخش‌های مختلف طی مراسمی جداگانه تقدیر به عمل آورد.

شهردار پاوه ابتدا ضمن تبریک روز معلم و اشاره به جایگاه والای مقام معلم به جهت آموزش دهنده بودن آنها که در دین مبین اسلام جایگاه ویژه‌ای دارد گفت: معتقدم هر روز روز معلم است چرا که هر کسی در هر پست و مقامی که باشد و هر خدمتی که ارائه دهد و موفقیتی حاصل نماید به نحوی از انحاء مدیون معلمان خود است و باید از آنان تقدیر نماید.

علی محمد میری گفت:به دلیل تعداد زیاد معلمین عزیز و عدم دسترسی ما به آن بزرگواران تصمیم بر آن شد از مدیریت آموزش و پرورش پاوه که خود از معلمان برجسته می‌باشند و معلمان محترم عضو شورای اسلامی شهر که معلم و برگزیده مردم هستند،به نمایندگی از سایر معلمان گرانقدر شهر تقدیر به عمل آید و خطاب به آقای برزگر فرد عنوان نمود:سلام و احترام و تبریک صمیمانه ما را به همکاران سخت‌کوش خود تقدیم نمایید.

در پایان شهردار پاوه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از آن عزیزان تجلیل به عمل آورد.

 

همچنین شهردار پاوه با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر و تعدادی از کارگران شهرداری ضمن تبریک روز کارگر به آنها تبریک گفت و از آنان تقدیر بعمل آورد.

شهردار پاوه چرخه کشور به دست توانمند کارگران می‌چرخد و تمامی خدماتی که شهرداری ارائه می‌کند بواسطه حضور و زحمات کارگران زحمتکش می‌باشد که بصورت شبانه‌روزی و در تمام فصول سال خدمات‌دهی می‌کنند و آسایش را برای شهروندان گرامی به ارمغان می‌آورند.

میری اضافه نمود:امیدوارم شما عزیزان در ادامه نیز به مانند گذشته در انجام وظایف خود و خدمت‌رسانی به شهروندان کوشا بوده و همواره خدا را ناظر کار خود بدانید.

در ادامه هریک از اعضای محترم شورای اسلامی شهر نیز به ایراد سخن پرداخته و روز کارگر را به کارگران شهرداری تبریک گفتند و از زحمات شبانه‌روزی آنان تقدیر نمودند.

در پایان کارگران سخت‌کوش شهرداری از شهردار پاوه به دلیل برگزاری مراسم مذکور و نیز پرداخت به موقع حقوق و مزایای خود تقدیر و تشکر نمودند.

گفتنی است در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از طرف شهرداری و شرکت پیام توان ارتباط آسمان (پیمانکار امور خدمات شهری شهرداری) از زحمات کارگران نمونه شهرداری تجلیل بعمل آمد.

کانال تلگرام سایت خبری سلام پاوه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری ،تحلیلی سلام پاوه |